Tesisatçı 388 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisatçı servis, su tesisatçısı hizmeti, sıhhi tesisat tamiri ve su tesisat tamiri işini profesyonel uygulamalar ile yapar. Atık su tesisatından sızan su sızıntısını görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı, temiz su tesisat kaçağını da akustik dinleme cihazı ile bulur. En yakın su tesisatçısı uygun ve kaliteli iş yapar ve  su tesisatçısı fiyatları bütçenizi sarsmaz.

Tesisatçı Servis En Yakın Tesisatçı

Güven olgusunun tükenmek üzere olduğu günümüzde hizmet sektörlerinin tamamı önce güven vermelidir. Çalışanlar dürüst ve güler yüzlü olmalı işini en iyi şekilde yapmalıdır. Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde profesyonel cihazlarla hizmet sunularak hem fazla zaman harcanmıyor hem de fiyat daha uygun oluyor. Bu anlamda Uzmanlar Tesisat olarak sunduğumuz petek temizliği hizmetini petekleri sökmeden ilaçlı cihazlı yapıyoruz. Kış günlerinde havalar soğur ve peteklerin ısıtmadığını fark ederiz. Bu durumda yapılması gereken kalorifer tesisatını ve petekleri Uzmanlar Tesisat Petek Temizleme Servisine temizletmek olacaktır.

Çamurlaşmanın çok yoğun olduğu yerden ısıtma tesisatından tam verim alabilmek için yerden ısıtma tesisat temizliği yaptırılmalıdır. Bu uygulamayı Uzmanlar Tesisat Yerden Isıtma Tesisat Temizleme Servisinden alabilirsiniz.

Su Kaçak Tespit Servisi

Diğer taraftan sürekli kullandığımız su tesisatımızda ve gider tesisatında bir sızıntı su kaçağı olması halinde kırmadan su kaçağı bulunmalıdır. Aksi takdirde etraf kırılacak ve size büyük maliyetler oluşturacak tadilat yaptırmak kalacaktır. Tadilat gerçekten maliyetli ve yorucu bir süreçtir. Bu tip durumlarda etrafı kırmak yerine su kaçak tespitini hiçbir yeri kırmadan cihazla tespit ettirebilirsiniz. Böyle büyük kolaylıklar var iken neden gereksiz zaman kaybı olsun neden stresli bir süreç yaşayasınız. Sizde Uzmanlar Tesisat Su Kaçak Tespit Servisinden yardım alın bu süreci en iyi şekilde yönetin.

Tıkanıklık Açma Servisi

Pis su giderlerinde kaçak oluşmasına neden olabilecek bir arızada bu giderlerde tıkanıklık yaşanmasıdır. Pis su giderlerinde yaşanacak bir tıkanıklık hayatın akışını olumsuz etkileyecek en istenmeyen tesisat arızasıdır. Çünkü, tıkanıklık olduğunda hijyen olmayan ortamlar oluşabilir. Bunun yanına hiç istenmeyen kokular oluşmaya başlar. Tıkanıklığın yaşandığı gider görünmeyen zemin altındaki borularda olduğundan açılması zordur. Bu durumda kırma dökme yapmadan Uzmanlar Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi tıkanıklık açma işlemini robotla yapar. Bu sayede gider borularına ulaşmak için zemin kırılmaz, ev inşaat halini almaz ve boruları yeniden değişmek durumunda kalmazsınız. Kısa sürede tıkanıklık açma robotu ile uygun fiyata bu tesisat arızasından kurtulursunuz.

Pimaş Yıkama Servisi

Eğer gider pimaş borularında aşırı yağlanma var ise bu durumda pimaş yıkama yapılarak her zaman tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir.  Avm –  Restoran – Cafe yoğun mutfak hizmeti sunulan yerlerde bu yağlanmalar kaçınılmaz olduğundan sürekli tıkanıklık olur. Bu tıkanıklıkların sürekli yaşanmasının önüne geçmek için pimaş yıkama yapılır. Bu sayede pimaş gider hattını uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Tesisatçı servis ile bütün tesisat arızaları tek elden garantili bir şekilde çözülür. Sokak sokak tesisatçı aramak yerine profesyonel tesisatçı ile çalışın arıza olması halinde tesisatçı aramayın. Uzmanlar Tesisat Cihazlarla tesisat arızalarını kısa sürede tespit edip tamir eder.

Benzer Gönderiler: