Petek Temizliği 1260 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu Petek Dışı Toz Temizliği Servisi olarak petek iç temizliğine gittiğimiz yerlerde petek ızgara aralarında tozların kümelendiğini hep görmekteyiz.  Peteklerin içi kadar dışının da temizliğe ihtiyacı olduğunu her daim söyleyen bir tesisat firmasıyız. Nasıl peteklerin içinde meydana gelen kireç kalıntıları, atıklar her sene temizletiliyorsa, dışından da biriken tozların temizlenmesi gerekir. Bu sayede petekler temizlenirken, evinizin içindeki ortam sağlıklı bir hale getirilir. Bir yandan petekler nefes alır, bir yandan sizler evinizde hijyen bir ortam ortaya çıkar.

Petek Arası Toz Temizliği Neden Yaptırılmalıdır?

 

  • Evde çocuk ve yaşlı var ise evin  tozlardan arındırılması olması gereken bir durumdur. Zira yaşlı ve bebekler tozdan çok çabuk etkilenirler. Bunun için petek aralarının temizliği yapılmalıdır.
  • Petekler yandığında tozlar petek ızgara aralarında bulunan tozlar da yanacağından koku yapar. Bunun için petek toz temizliği yapılmalıdır.
  • Sağlıklı ısınmak için petek dışı toz temizliği periyodik olarak yapılmalıdır.

Beyoğlu Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Ustalarımız özel buharlı bir cihaz yardımıyla petekleri zahmetsizce temizler. Peteklerin yerinden bile sökülmesine gerek kalmaz. Petekler ızgaralarına kadar her yeri tozdan, kir kalıntılarından temizlenir. Petek dış temizliği için kullanılan buharlı cihaz yüksek basınçla kuru buhar püskürtür. Bu sayede peteklerin en ince köşesi bile temizlenir. Bunu yapan ustalarımız oldukça tecrübelidir. Bu temizlik işlemini kısa sürede tamamlar. Petekler yerlerinde temizlenirken, parkeler dâhil herhangi bir eşyanız bundan zarar görmez.

Beyoğlu petek dışı toz temizliği hem birikmiş tozları temizlenmesini sağlar, hem de peteklerin kanallarından yuvalanmış mite böceklerinin temizlenmesini sağlar. Bu ortam nemli ve sıcak olduğundan ev akarı olan mite böceklerinin barınmasına uygun yerlerdir. Bu yüzden belirli aralıklarla petek dış temizliği yapılmalı ve evinizin sağlıklı bir ortama dönüşmesi sağlanmalıdır. Bu çalışma alerjik kişiler içinde oldukça faydalıdır.

Beyoğlu Petek Dışı Toz Temizliği

Beyoğlu Petek Dışı Toz Temizliği

Beykoz petek dışı toz temizliği hizmeti almak isteyenler bunun kendilerine ne kadar mal olacağını fazla düşünmesinler. Çünkü firmamız oldukça makul fiyatlara petekleri tozdan temizlemektedir. Başka türlü temizlenme olanağı bulunmayan petekleri tamamen zararsız olan kuru buharla temizletmeyi ihmal etmeyin. Petek dış temizliği fiyatları konusunda da sıkıntı yaşamayın. Bütçenizi sarsmadan tertemiz peteklere kavuşun.  Petekleri her sene temizleterek kışa hazırlanın. İç temizliğini yaptırdığınız gibi peteklerin dışını da temizleterek sizlere uzun yıllar hizmet etmesini sağlayın. Beyoğlunda petek dışı toz temizliği yapan bir tesisatçı arıyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: