Pimaş yıkama 518 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi, lavabo tıkanıklığı açma, lavabo gider pimaş açma işini robotla yapar. Esenler tıkalı pimaş açma servisimiz tıkalı gider açmayı pratik uygulamalar yapar. Esenler pimaş tıkanıklığı açma ustalarımız  makineler ile etrafı kırmadan tıkanmış boruyu açar.

Esenler tıkalı klozet açma serviside teknolojik robot makinelerl tıkalı giderleri açar. Tıkanıklık açma servisimiz, pimaş açma yaptıktan sonra da pimaş yıkamayı yüksek basınçlı makine ile yapar.

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi tıkalı gideri nasıl açar?

İstanbul Esenler ilçesinde atık su giderlerinde oluşan tıkanıklara karşı makineli çöüzm sunuyoruz. Esenler pimaş tıkanıklığı açma servisimizle sizlere ihtiyaç duyduğunuzda bu hizmeti veririz. Pimaş borularınızda zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanmalar olabilir. Bu durum  çoğu zaman can sıkıcıdır. Pimaş tıkanıklığı açma servisimiz teknolojik makineler kullanmadan önce giderleri açmak zordu. Yani eskiden tıkanmış giderleri açmak oldukça zordu. Tıkanıklığın sebebini bulmak ve tamir etmek oldukça problemliydi. Şimdilerde ise teknolojik cihazlarla tespit etmek ve tamiratı çok daha kolaydır.

Esenler tuvalet tıkanıklık açma servisimiz, pimaş tıkanıklığını açmak için robot kullanmaktadır. Robotla tıkalı pimaş içindeki tıkanıklığı kırmadan açarız. Bir başka yöntem olan basınçlı su ile pimaş içlerini yıkayarak tıkanıklığı önleriz. Her iki yöntemle de tıkalı olan pimaşı dakikalar içinde açarak sorununuzu çözüme kavuştururuz. Firmamız bu konuda tüm ekipman cihazlara sahip olup Bağcılar pimaş tıkanıklık açma servisimiz ile hizmet sunmaktadır.

Esenler Pimaş Yıkama Servisi

Robotlu makine ile tıkanan gider borusunu açtıktan sonra kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yaparız. Tıkanıklığın sebebi, pimaş boru iç yüzeylerine yapışarak bir katman oluşturan atıklardır. Boru iç yüzeylerine yapışan bu kirli tabaka temizlenmesi gereklidir. Pimaş yıkama yapmazsak, her atık bu yumuşak tabakaya yapışarak tıkanıklık oluşumuna neden olacaktır. Çözüm, bu yumuşak kirli katmanın boru içinden temizlenmesidir. Gördüğümüz şey bu hattın sürekli tıkanacak olması ise pimaş yıkama öneririz.

Pimaş içi yıkama, pimaş temizleme makinesiyle yüksek basınçlı yıkama yaparak bu sorunu ortadan kaldırırız. Özellikle yağlanmış mutfak lavabo giderlerinin yıkama yapılması elzemdir. Otel mutfak gideri, yurt mutfak gideri, hastane mutfak giderlerinin bakımı şarttır. Aşırı yağlanmaya maruz kalan bu giderlerin aralıklı pimaş yıkama yapılması gereken yerlerdendir.

Benzer Gönderiler: