Pimaş yıkama 150 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi, lavabo tıkanıklığı açma, lavabo gider pimaş açma ve pimaş tıkanıklığı açma servisi olarak hizmet sunar. Esenler tıkalı pimaş açma servisi tıkalı gider açma konusunda zorluk yaşamadan pratik uygulamalar ile tıkanıklığı açar. Esenler pimaş tıkanıklığı açma teknolojik makineler ile etrafı kırmadan tıkanmış boruyu açar.

Esenler tıkalı klozet açma servisi de aynı teknolojik donanım ile tıkalı giderleri açar. Tıkanıklık açma servisi Esenler, gider tıkanıklığı açma Esenler pimaş açma yaptıktan sonra da pimaş yıkamayı yüksek basınçlı makine ile yapar.

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Esenler pimaş tıkanıklık açma servisi tıkalı gideri nasıl açar?

İstanbul Esenler ilçesinde atık su giderlerinde oluşan tıkanıklara karşı Esenler pimaş tıkanıklık açma servisimizle sizlere ihtiyaç duyduğunuzda bu hizmeti verir. Pimaş borularınızda zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanmalar olabilir. Bu durum çok can sıkıcıdır çoğu zaman. Pimaş tıkanıklık açma servisi teknolojik makineler kullanmadan önce yani eskiden tıkanmış giderleri açmak oldukça zordu. Tıkanıklığın sebebini bulmak ve tamir etmek oldukça problemliydi. Şimdilerde ise teknolojik cihazlarla tespit etmek ve tamiratı çok daha kolaydır.

Esenler tuvalet tıkanıklık açma servis, pimaş tıkanıklığını açmak için üretilen robotla tıkalı pimaş içindeki tıkanıklığı kırmadan açar.  Bir başka yöntem ise basınçlı su ile pimaş içlerini yıkayarak tıkanıklığı önlemek ve tıkanıklığı açmaktır. Her iki yöntemle de tıkalı olan pimaş dakikalar içinde açılarak sorununuz çözüme kavuşturulur. Firmamız bu konuda tüm ekipman cihazlara sahip olup Bağcılar pimaş tıkanıklık açma servisimiz ile hizmet sunar.

Esenler Pimaş Yıkama Servisi

Robotlu makine ile tıkanan gider borusunu açtınız ve sonra kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yaptınız. Gördüğünüz şey bu hattın sürekli tıkanacak olması ve sebebi de; pimaş boru iç yüzeylerine yapışarak bir katman oluşturan atıklardır. Boru iç yüzeylerine yapışan bu kirli tabaka temizlenmediğinde her atık bu yumuşak tabakaya yapışarak tıkanıklık oluşumuna neden olacaktır. Çözüm, bu yumuşak kirli katmanın boru içinden temizlenmesidir.

Pimaş içi yıkama, pimaş temizleme makinesinin yüksek basınçlı yıkama yapması ile bu sorun ortadan kaldırılır. Özellikle yağlanmış mutfak lavabo giderlerinin yıkama yapılması elzemdir. Otel mutfak gideri, yurt mutfak gideri, hastane mutfak giderleri aşırı yağlanmaya maruz kalmakta ve aralıklı pimaş yıkama yapılması gereken yerlerdendir.

Benzer Gönderiler: