Tesisatçı 258 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağını cihazla bulan usta, cihazla su kaçağı bulma yöntemini profesyonel makineler ile yapar. Su kaçağını gösteren cihaz ve su kaçağını bulan usta ayrılmaz ikilidir. Cihazı kullanmasını bilmeyen usta olur ise su kaçak cihazı tek başına neye yarar. Su kaçak cihazı olmadan işini iyi bilen usta zemin altında su sızıntısının nerede olduğunu ne bilir. Bu açıdan eski tarz uygulamalara gerek kalmadan eğitimli tesisatçı usta ve su kaçak bulma cihazı sayesinde etraf kırılmaz ve tadilat yapma durumu oluşmaz. Bu sayede cebinizden bütçenizi sarsacak para da çıkmaz, hem de su sızıntısı sorunu çok kısa sürede hallolur.

Su kaçağını cihazla bulan usta | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağını cihazla bulan usta | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağını cihazla bulan usta cihazla su kaçağı bulma

Tesisatta oluşan bütün arızaların çözümü tek elden olsun istemez misiniz ? Su tesisatında su kaçağı var, giderlerde tıkanıklık var ise su sızıntısını cihazla bulan usta her iki arızayı da cihazlarla kırma dökme olmadan açar. Bu tip arızaların cihazlarla çözülmesi elzemdir. Aksi takdirde arıza çözülecek diye tadilat yaptırma zorunluluğu ortaya çıkar. Tadilat demek büyük maliyetler demek, tadilat demek zaman kaybı demek, tadilat demek düzeninizin bozulması demektir. Oysa cihazlarla tesisattaki arızaların giderilmesi hem hızlı hem maliyeti düşüktür. Arızanın bulunması içinde etrafın kırılmasına gerek yoktur.

Su kaçağını cihazla bulan usta için su tesisatı arızalarının çözümü pratik ve tadilatsız çözülür. Eski tarz hizmet veren kişilerden hizmet almak zarardan öteye geçmez. En baştan doğru kişi ile doğru usta ile çalışırsanız çözüm kısa zamanda size sunulur. Fakat ucuz iş yapıyor diye belki de usta bile olmayan kişilerden hizmet almak çözümün zora sokulması demektir. Bu açıdan piyasa şartlarında fiyat ortalamasının çok altında kalan ve çok üstünde kalan fiyatlara iş yaptırmayın. Paramla rezil oldum diye bir tabir vardır bu tabir ucuz iş yaptırma sonucu ortaya çıkan söylemdir ve maalesef müsebbibi işi ehline yaptırmaktan imtina edenlerdir.

İşini hakkıyla yapan ustaları destekleyerek tesisat piyasasında dolandırıcılara fırsat verilmemiş olacaktır. Bu tabloda hem vatandaş rahat edecek hem tesisatçı firma iş yapma fırsatı bulacaktır. Her iki tarafın kazandığı bu durum için ucuz hizmet veriyor diye işin ehli olmayanlara iş vermeyelim.

Benzer Gönderiler: