su kaçağı var 1406 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pis su kaçağı bulma su kaçak bulma servisi ile temiz su tesisatı ve pis su tesisatı kontrol edilerek tesisat kaçağı bulunur. Pimaş içi görüntüleme kamerası, pis su kamerası ile atık boru su sızıntısı bulunmakta olup pis su borusunda su kaçağı termal ile bulunmaz. Kameralı su kaçağı tespiti denildiğinde kalorifer kaçağı için termal kamera gerekliyken pis su tesisatı için görüntüleme kamerası gereklidir.

Pis su kaçağı bulma

Yaşam alanlarınızda giderlerde olan tıkanıklıktan kaynaklanan pis su kaçağı varsa bu durumda akustik dinleme cihazı işe yaramayacaktır. Bu durumda pis su giderlerinin görüntülenmesi ve zemin üzerinden pis su kaçak yer tespiti yapılması kaçınılmazdır. Pis su kaçağının sebebi genelde giderlerde olan tıkanıklıktır. Tıkanıklık oluştuğunda pis su giderlerinde en küçük çatlak veya deforme olmuş bir yer varsa borularda oluşan su birikintisi bu noktalarda sızma yapacaktır.

Pis Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Pis Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Normal durumda pis su giderindeki bu deforme olmuş yerlerde sızıntı olmayabilir. Sebebi, boruda suyun kalmaması direkt akmasıdır. Ancak tıkanıklık olduğunda tablo değişir. Atık su tesisat kaçak uygulaması görüntüle ile bölgesel tespit yapılmalıdır.

Meydana gelen su kaçağının pis su giderlerinde olması ,sağlıksız durumların ortaya çıkmasına neden olacağından kısa sürede giderilmelidir. Giderlerde bulunan yabancı maddeler bir an evvel yerinden çıkartılmalı ve ortamda oluşan pis su kaçağı engellenmelidir. Pis su kaçakları tıkanıklık sorununun varlığını gösterir. Elinde yeterli cihazlar olmayan firmalar bu durumda tıkalı giderlerin olduğu yeri kırarak atık su kaçak tespiti yapmaya çalışır. Günümüzde bu tür yöntemlere başvurmamak gerekir. Daha zahmetsizce bu sorunu gidermek mümkündür. Önemli olan sizin doğru firmalarla iletişime geçmenizdir.

Yeni yöntemler evinizi, fayansları, duvarları tahrip etmeden çok kısa sürede sorunu çözecektir. Uzmanlar Tesisat size bu konuda da yardımcı olabilecek deneyime, uzmanlığa, modern cihazlara ve bu konuda uzman personele sahip bir tesisat firmasıdır. Her zaman müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş sorunların üzerine gitmiştir. Atık su kaçak tespiti konusunda uzmanlaşan tesisatçılar cihazlara çok şey borçludur. Zira elektronik cihazlar olmadan bu pis su kaçağı sadece tecrübeye dayalı bu denli nokta atışı isabetli pis su kaçağı bulunamazdı.

Pis su kaçağı sorununuz varsa Uzmanlar Tesisat sizin yanınızdadır. Pis su kaçağı tespit edilip onarılmazsa evinizde taşkınlara ve kötü kokulara neden olacaktır. Olayı bu aşamaya getirmeniz sorunun çözümünü zorlaştıracaktır. Bu yüzden pis su kaçaklarını tespit ettirmek her zaman önceliğiniz olmalıdır. Pis su kaçağı bulma hizmetini, Uzmanlar tesisat olarak uzun zamandan beri kameralı görüntüleme ile sunmaktayız.

0Shares

Benzer Gönderiler: