• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Tesisatçı

  Tesisatçı
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
  Gönderiyi OylaLoading...

  Tesisatçı firma, su tesisatı ile ilgili arızalarınızı cihazla çözen kaliteli ustalar ile çalışmalıdır. Günümüz dünyasında tesisatçı denince elektronik cihazlara sahip, tesisat arızalarını kesin ve garantili çözen dinamik pratik uygulamalar akla gelmelidir. Oysa durum hiç de beklentileri gerçekleştirecek şekilde değil sanırım. Beklentileri karşılamak bu alanda faaliyette bulunan tüm tesisatçıların en büyük hedefi olmalıdır. Zira, istenilen kazanç ve memnuniyet bu çizgi ve anlayış ile sağlanabilir. Hizmetin kaliteli ve istenilen düzeyde olması tesisatçının iş anlamında sıkıntı çekmemesi ve tercih edilen kişi veya kurum olmasını sağlayacaktır.

   

  Bahse konu şartları sağlamak çokta zor olmasa gerek. Amaç müşteri memnuniyeti ve para kazanmak ise işte size bu işin püf noktası. Müşterinin sorununu en kısa sürede çöz müşteri portföyünü genişlet. Bu da tesisatçıyı emeğinin karşılığını almasını sağlayacak ve motive edecektir.

  Tesisatçı – Su Tesisatçısı

  Tesisatla ilgili güncel durumları takip etmeli karşılaştığı sorunlardan müşteriyi kurtarma adına her zaman alternatif sunabilmeli ve müşteriye ek çözümler sunabilmelidir. Bu alanda hizmet veren usta esnek olmalı, tesisatçı esnaf olmalı ve para ilk hedefi olmamalıdır. İlk hedefi tesisatla ilgili talep varsa onu yerine getirmek olmalıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalı ve müşterinin veli nimet olduğunu bilerek hizmet sunmalıdır.

   

  Bir tesisat arızası ile ilgili gittiği adrese o işle ilgili bir daha hatalı iş nedeniyle gitmemelidir. Yanlış anlaşılma olmaması adına ifade edeyim; işini düzgün yapmalı tam olarak teslim etmelidir. Tesisatla ilgili su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi bir çok alanda faaliyette bulunan uzmanlar tesisat bahse konu hizmet kalitesini yakaladığından bizleri arayabilirsiniz. Tesisatçı su kaçağını cihazla bulmalıdır.

  Yorum Yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41