su kaçağı var 1344 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tamiri – Tesisat kaçak tespit servisi ile  su kaçağı bulunurken etraf kırılmaz ,cihazla noktasal yer tespiti yapılır

Her firmanın uzman olduğu konularda hizmet vermesi gerektiği aşikar bir realitedir.  Uzmanlar Tesisat, su kaçağı tamirinde sadece kaçak olan borunun tamirini yapmaktadır. Boru ve su kaçağı tamiri dışındaki tüm duvar, seramik ve fayans tamirinde yine bu konularda uzman profesyonel firmalardan yardım almak gerekmektedir.

Bu konuda da su kaçağında olduğu gibi belirli bir ön araştırma yapıp fayans ve duvar tamiri konusunda uzman kişi ya da kurumlardan yardım alanız gerekmektedir. Uzmanlar Tesisat su kaçaklarını cihazla bulmakta,elektronik su kaçağı cihazları ile bu hizmeti sunmaktadır.

 Su kaçağı tamiri ve su tesisatı konusunda uzman olan firmamız, böyle bir sorun ile karşı karşıya kalındığında en kısa sürede yanınızda olup gereken işlemleri uygulayacaktır. Su kaçağı problemlerinde yılların deneyimine sahip sertifikalı çalışanlarımız bulunmaktadır. Gelişmiş teknoloji su kaçağı bulma cihazları ile hizmet veren Uzmanlar Tesisat, hizmet sonrasında memnuniyet garantisi vermektedir.

Her türlü su kaçağı probleminde arayıp danışmanlık ve yardım alabilirsiniz.  Firmamız evinize geldiğinde kısa sürede kaçağın olduğu bölgeyi noktasal tespit yöntemi ile bulacaktır.

Bu tespit sırasında temiz su kaçaklarında akustik dinlemeli su kaçağı bulma cihazları kullanmaktayız.  Firmamız pis su kaçaklarında kamera kullanmakta her arıza için ayrı cihaz kullanmaktadır. Pis su kaçaklarında kameralı su kaçağı bulma cihazları ile hizmet vermekteyiz. Firmamız her iki cihazın da kullanımı konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi elemanlar ile çalışmaktadır. Soruna göre boru içi görüntüleme de yapan Uzmanlar Tesisat, su tesisatındaki her türlü sorunun çözümü için gerekli tüm araçlara sahiptir.

Su tesisatı arızası ile ilgili sorunlarınızda hem kaliteli hem de uygun fiyat ile hizmet almak istiyorsanız bu çok kolay. Uzmanlar Tesisat`a güvenin, çağrı merkezimiz ve telefonlarımızdan bize ulaşın. Firmamız çalışanları tecrübeleri ve kaliteli cihazları ile uzun süredir canınızı sıkan arızalara son veriyor. Günlük hayatınızı olumsuz etkileyen su sızıntı problemlerinizi olabilecek en kısa sürede çözer. Kırmadan, dağıtmadan gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı Tamiri konusunda uzman çalışanlarımız ile hizmet verdiğimiz bu sektörde ,su kaçağını cihazla bulup tamirini yapıyoruz.

0Shares

Benzer Gönderiler: