Tıkanıklık Açma Tıkanıklık Tıkalı Boru Tıkalı Pimaş Tıkalı Gider 100 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı gider pimaş yıkama – Pimaş gideri tıkandığında makine ile gider tıkanıklığını açan tesisatçı çağırın

Tecrübeli bir tesisatçı ile çalışmak size her açıdan fayda sağlar. Tıkalı gider pimaş yıkama gereksinimi de tesisat sorunu olan tıkanıklık yaşanması sonucu ortaya çıkar. Tıkanıklık olduğunda su geri gelecek ve boru içerisinde de su kalacağından contalarından sızma yapacaktır. Bu nedene dayalı giderlerde oluşacak tıkanıklık acilen çözülmesi gereken tesisat problemidir. Bu problem yaşandığında evde tıkanıklığı açmaya çalışmak yeni problemlerin doğmasına neden olabilir. Sorunu çözmek yerine yeni sorunlara sebebiyet vermek istemiyorsanız lütfen bu konuda hassasiyet gösterip tıkanıklığı cihazla açabilen tesisatçı çağırın.

Tıkalı gider pimaş yıkama

Tıkalı gider pimaş yıkama tıkanıklığın sürekli yaşanmasının önüne geçmek adına pimaş yıkama kalıcı çözüm sunan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet ile uzun yıllar kullanılan pimaşlarda biriken kirlilik ve oluşan tabaka temizlenir. Bu sayede her daim tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir.

Pimaş hattı hiç bir şekilde açılmaz, kırma dökme olmaz etrafı kirletmeden, zaman kaybı olmadan pratik uygulama ile açılır. Tesisat tıkanıklık arızalarında en kalıcı çözüm önce makine ile tıkanıklığın açılması sonrasında pimaş yıkama cihazı ile giderlerin yıkanmasıdır.

Tıkanıklığın sık yaşanabileceği yer olan mutfak hattında yağlanma çok yoğun olduğundan bu hattın belirli aralıklarla pimaş yıkama yapılması çok etkili olur. Restoranlar, oteller, kafeler gibi yerlerdeki mutfaklar yoğun kullanıldığından tıkanma şikayetleri çok fazla olur. Bu tıkanıklıklardan bıkkınlık duyan işletme sahiplerine pimaş yıkama önerisinde bulunduğumuzda bundan büyük memnuniyet duymaktadırlar.

Yorum Yap