Tıkalı Boru 545 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı gider pimaş yıkama ile yüksek basınçlı makine ile boru iç yüzeylerinin temizlenerek yeniden tıkanıklığın önüne geçilmesi sağlanır. Atık su boru içlerinde biriken ve yüzeylere tutunan atıklar yeni gelen atıkları da tutar. Her gelen atık bu yumuşak yapıda birikince tıkanıklık yaşanması kaçınılmaz olur.

Tıkanmış giderler için yapılması gereken önce tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklığın açılması ardından kamera ile görüntülenmesidir. Sonrasında da pimaş yıkama makinesi ile gider borularının yıkanarak temizlenmesidir.

Tıkalı gider pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı gider pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı gider pimaş yıkama gider temizleme

Pimaş gideri tıkandığında makine ile gider tıkanıklığını açan tesisatçı çağırın. Tecrübeli bir tesisatçı ile çalışmak size her açıdan fayda sağlar. Tıkalı gider pimaş yıkama gereksinimi de tesisat sorunu olan tıkanıklık yaşanması sonucu ortaya çıkar. Tıkanıklık olduğunda su geri gelecek ve boru içerisinde de su kalacağından contalarından sızma yapacaktır. Bu nedene dayalı giderlerde oluşacak tıkanıklık acilen çözülmesi gereken tesisat problemidir. Bu problem yaşandığında evde tıkanıklığı açmaya çalışmak yeni problemlerin doğmasına neden olabilir. Sorunu çözmek yerine yeni sorunlara sebebiyet vermek istemiyorsanız lütfen bu konuda hassasiyet gösterip tıkanıklığı cihazla açabilen tesisatçı çağırın.

Tıkalı gider pimaş yıkama tıkanıklığın sürekli yaşanmasının önüne geçmek adına pimaş yıkama kalıcı çözüm sunan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet ile uzun yıllar kullanılan pimaşlarda biriken kirlilik ve oluşan tabaka temizlenir. Bu sayede her daim tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir.

Pimaş hattı hiç bir şekilde açılmaz, kırma dökme olmaz etrafı kirletmeden, zaman kaybı olmadan pratik uygulama ile açılır. Tesisat tıkanıklık arızalarında en kalıcı çözüm önce makine ile tıkanıklığın açılması sonrasında pimaş yıkama cihazı ile giderlerin yıkanmasıdır.

Mutfak Gideri Pimaş Yıkama ve Kamera ile Görüntüleme

Tıkanıklığın sık yaşanabileceği yer olan mutfak hattında yağlanma çok yoğun olduğundan bu hattın belirli aralıklarla pimaş yıkama yapılması çok etkili olur. Restoranlar, oteller, kafeler gibi yerlerdeki mutfaklar yoğun kullanıldığından tıkanma şikayetleri çok fazla olur. Bu tıkanıklıklardan bıkkınlık duyan işletme sahiplerine pimaş yıkama önerisinde bulunduğumuzda bundan büyük memnuniyet duymaktadırlar. Çoğu kişi sürekli tıkanıklık yaşamaktan bıkmış olup pimaş yıkama ile bunun önüne geçileceğini duyduklarında çok memnun oluyorlar. mutfak gider pimaş boru iç yüzeylerine yapışan bu yumuşak dokunun temizlenmesi ile boru içi genişlemekte ve su rahat akmaktadır.

Benzer Gönderiler: