• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Tıkalı gider açma servisi

Tıkalı gider açma servisi

Tıkalı gider açma servisi – Tıkanan giderlerin açılması tıkanıklık açma robotu ile pimaşlara zarar vermeden açılır

Sürekli kullandığımız pis su tesisatı hattında zamana dayalı tıkanmalar olabilir. Burada tıkalı gider açma  servisi uygulamasının ne şekilde yaptığı ön plana çıkar. Tıkanıklık çeşitlerinde en zorlu olan yağlanmanın fazla olduğu giderler ve bodrum katlardaki hatların tıkanıklığının açılmasıdır. Mutfak pimaşlarında tıkanıklığa neden olan yağ tabakasına müdahale sadece tıkanıklık robotu ile olmamalıdır. Tıkanıklık açıldıktan sonra da pimaş yıkama uygulaması yapılmalıdır. Çünkü; yumuşak yağ tabakası tıkanıklık robotu ile açılma uygulama sonrası tam temizlenemez ve tekrar birleşir. Bu açıdan pimaş yıkama cihazı ile bütün pimaş tesisatı yıkanarak oluşmuş bütün yağ tabakası temizlenmelidir. Bu sayede pimaş giderleri uzun ömürlü sağlıklı olarak kullanılacaktır.

Tıkalı gider açma servisi

Bodrum katlarda oluşan tıkanıklık çeşidi her ne olursa olsun tıkanıklığın açılması hayli zordur. Nedeni, ana hatta tıkanıklık olma olasılığı yüksektir. Ana hat tıkandığında rögara kadar olan kısmın açılması gerektiğinden daha zor ve kapsamlı tıkanıklık açmak gereklidir. Tıkalı gider açma servisi konusunda profesyonel yardım alırsanız pimaş giderleri zarar görmeden pratik işlemlerle açılacaktır.

Tıkanan gider tuvalet gideri ise durum biraz daha zor ve meşakkatli olup zamanında müdahil olunmaz ise maliyetli durumlar ortaya çıkacaktır. Maliyete katlanmak bir tarafa hoş olmayan kokular ve hoş olmayan tablo ortaya çıkacaktır. Tıkalı gider açma servisi uygulamasının en pratik yolu pimaş kanal açma makinesi ile profesyonelce yapılacak uygulamadır.

(0535) 338 12 53