Petek Temizliği 1509 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek dışı toz temizliğinde elinizle ulaşabileceğiniz yerler kısıtlı olup, buharlı petek temizleme cihazı ile sağlıklı ısınıp hijyen ortamı sağlayın. Evinizi kışa hazırlamak biraz telaşlı olabilir. Soğuk günlere hazırlanmak için, öncelikle kombi bakımını yaptırır, kalorifer tesisatının gereken yerlerini elden geçirirsiniz. Evinizin ısınmasını sağlayan peteklerin içi temizlenir.  Bunların dışında petek dışı toz temizliği de yapılması gerekir. Bakırköy petek dışı temizliği servisi bu hizmeti buharlı petek temizleme cihazı ile yapar. Bu sayede petekleri yerinden sökmeden, kolayca temizleriz.

Bakırköy Petek Dışı Toz Temizliği – Peteklerin Dışı Neden Temizlenir?

Yapılması gerekir mi, kendim petekleri temizliyorum diye düşünenler elbette vardır. Fakat cihaz olmadan siz peteklerin sadece elinizle ulaşabildiğiniz yerlerini temizleyebilirsiniz. Bunun dışında peteklerin ızgaraları, dar kanalları yine tozlu ve kirli kalır.

  • Bu alanlarda toz ve kir kümelenir ve mite böceklerinin yaşam alanları olur.
  • Eğer zamanında petek dışı temizliği yapılmazsa, evinizdeki koku ve hijyen çekilmez hale gelir.
  • Evde yaşlı ve çocuk var ise bu temizliğin önemi kat kat artmaktadır.
  • Evde kedi köpek besliyorsanız bu hayvanların tüyleri petek ızgara aralarında birikebildiğinden zamanla yanan peteklerden koku gelir.
  • Ortam hem hijyen olsun hemde ısınmayı dolaylıvda olsa olumsuz olan bu durumu ortadan kaldırmak için bu temizliği yaptırın.

Nasıl evinizde bahar, kış temizliği yaptığınızda mis gibi bir ortamda yaşarsınız, peteklerin temizlendiğinde de aynı hazzı yaşarsınız.

Bakırköy Petek Dışı Toz Temizliği

Bakırköy Petek Dışı Toz Temizliği

Petek Dışı Tozu Nasıl Temizlenir?

Bakırköyde petek dışı toz temizliği yapan bir servis arıyorsanız, mutlaka firmamızı aramalısınız. Petekleri herhangi bir kimyasal kullanmadan, basınçlı kuru buharla temizleyelim. Bu işlem sırasında kullandığımız özel buharlı cihaz, petek dış temizliğini kısa sürede pratik olarak yapılmasını sağlar. Ustalarımız petekleri ilk zamanki gibi tertemiz şekilde kullanımınıza sunar. Evinizde tozlanan diğer eşyalarınız gibi peteklerde tozlardan yoğun şekilde etkilenir. Bu nedenle eşyalarınızın tozunu temizlediğiniz gibi, peteklerin dışını da profesyonel yöntemlerle temizletmelisiniz. Temizlik işleminde cihaz basınçlı kuru buhar püskürterek petekleri kolayca temizler.

Petekleri temizletmek için büyük arayışa girmenize gerek yok artık, aradığınız hizmeti Bakırköy petek dışı toz temizliği servisimizden alabilirsiniz. Buharlı cihazla petekler pratik şekilde temizlensin. En ücra köşelerdeki tozlar, birikmiş kirler kimyasal kullanılmadan temizlensin. Petek dış temizliği maliyetleri de oldukça ekonomiktir. Kesenizi zorlamadan kışa hazırlığınızı yapın. Petekler tozlardan arınsın, evinizde sizde tertemiz havayı solumaya başlayın.

Benzer Gönderiler: