Petek Temizliği 797 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy petek dışı toz temizliği;

Petek dışı toz temizliğinde elinizle ulaşabileceğiniz yerler kısıtlı olup,buharlı petek temizleme cihazı ile sağlıklı ısınıp hijyen ortamı sağlayın.

Evinizi kışa hazırlamak biraz telaşlı olabilir. Soğuk günlere hazırlanmak için, öncelikle kombi bakımını yaptırır, kalorifer tesisatının gereken yerlerini elden geçirirsiniz. Evinizin ısınmasını sağlayan peteklerin içi temizlenir.  Bunların dışında petek dışı toz temizliği de yapılması gerekir. Bakırköy petek dışı temizliği servisi bu hizmeti buharlı petek temizleme cihazı ile yapar.

Bu sayede peteklerinizi yerinden sökmeden, kolayca temizleriz. Peteklerin dışı neden temizlenir, yapılması gerekiyor mu, kendim petekleri temizliyorum diye düşünmeyin. Çünkü siz peteklerin sadece elinizle ulaşabildiğiniz yerlerini temizleyebilirsiniz. Bunun dışında peteklerin ızgaraları, dar kanalları yine tozlu ve kirli kalır. Bu alanlarda toz ve kir kümelenir. Eğer zamanında petek dışı temizliği yapılmazsa, evinizdeki koku ve hijyen çekilmez hale gelir. Nasıl evinizde bahar, kış temizliği yaptığınızda mis gibi bir ortamda yaşarsınız, peteklerin temizlendiğinde de aynı hazzı yaşarsınız.

Bakırköy petek dışı toz temizliği yapan bir servis arıyorsanız, mutlaka firmamızı aramalısınız. Petekleri herhangi bir kimyasal kullanmadan, basınçlı kuru buharla temizleyelim. Bu işlem sırasında kullandığımız özel buharlı cihaz, petek dış temizliğini kısa sürede pratik olarak yapılmasını sağlar. Ustalarımız peteklerimizi ilk zamanki gibi tertemiz şekilde kullanımınıza sunar. Evinizde tozlanan diğer eşyalarınız gibi peteklerde tozlardan yoğun şekilde etkilenir. Bu nedenle eşyalarınızın tozunu temizlediğiniz gibi, peteklerinizin dışını da profesyonel yöntemlerle temizletmelisiniz. Temizlik işleminde cihaz basınçlı kuru buhar püskürterek peteklerinizi kolayca temizler.

Peteklerimi nereye temizletirim diye sorun haline getirmeyin. Aradığınız hizmeti Bakırköy petek dışı toz temizliği servisimizden alabilirsiniz. Buharla petekleriniz pratik şekilde temizlensin. En ücra köşelerdeki tozlar, birikmiş kirler kimyasal kullanılmadan temizlensin. Petek dış temizliği maliyetleri de oldukça ekonomiktir. Kesenizi zorlamadan kışa hazırlığınızı yapın. Peteklerinizde hava alsın, evinizde sizde tertemiz havayı solumaya başlayın.

Yorum Yap