petek temizleme 1041 kez görüntülendi

Radyatör petek temizliği servisi,radyatör temizliğini cihazla yapmaktadır.

Sürekli kullanımı olmayan mevsimsel kullandığımız, kapalı devre çalışan kalorifer tesisat temizliği ve radyatör petek temizliği yapılması elzem olup, kombinin sağlıklı çalışmasını ve faturamızın az gelmesini bizlere sağlayan bir uygulamadır.

Radyatör petek temizliği işlemini periyodik olarak profesyonel tesisat firmalarından almanız demek, kışı ısınarak tasarruflu geçirmeniz demektir. Kışın sıcak ve sorunsuz geçilmesinde önemli rolü olan bu uygulama uzmanlarımız tarafından yapıldığında kolaylıkla başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Radyatör petek temizliği yapan tecrübeli servisimiz kışın ısınmanızı kolaylaştırmaktadır. Kış geldiğinde kombinizi yüksek sıcaklıkta bile yaksanız ısınamıyorsanız, bilin ki peteklerin ısıyı yeteri kadar iletemiyor. İçinde biriken kireç tabakası ve diğer atık maddeler peteklerin evinizi ısıtmasına engel oluyor. Bunun için petek temizleme hizmetinden faydalanmalısınız. Hemen ustalarımızı çağırın, yerinde petek temizliği yapsınlar. Tesisata bağlanan petek temizleme makinesi ve tesisatın içine gönderilen kimyasallar sayesinde peteklerini ilk günkü gibi tertemiz olsun. Isınmanızı kolaylaştırmak sizin elinizde, kombi bakımı gibi her yıl petek temizliği yaptırırsanız kış geldiğinde evinizde ısınır. Kışın peteklerin kısmi ısınmaya başlarsa, eviniz ısınmıyorsa mutlaka radyatör petek temizliği yaptırmayı ihmal etmişsinizdir.

Radyatör petek temizlik hizmeti 5-6 petek için ortalama  bir buçuk saat kadar sürmekle beraber, yukarı yönlü petek sayısındaki artışa bağlı sürede aynı şekilde artacaktır. Petek temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalı kullanılarak kalıcı ,pratik uygulamalar ile sizlere hizmet veriyoruz.

Radyatör Petek temizliği kış gelmeden önce kombi bakımıyla birlikte yaptırılmalıdır. Kombi ve radyatörler görevlerini tam olarak yerine getirirse, kış aylarında ısınma sorunu yaşamazsınız. Bu uygulamada kullanılan cihaz sayesinde, radyatörler yerinden sökülmeden, cihazın verdiği basınç ve sistemin içine verilen temizleme kimyasalı sayesinde işlem yapılmaktadır. İçeride birikmiş olan kalıntılar, suyun neden olduğu kireçlenme etkileri kolay bir şekilde temizlenmektedir. Bu uygulama sırasında kullanılan kimyasalların radyatörlere herhangi bir zararı olmaz. Radyatör Petek Temizliğinde kullanılan özel temizleme kimyasalları radyatörlerin, boruların içindeki kireç kalıntılarını kolayca çözer. Isıyı iletmek için arada sorun kalmaz.

Radyatör petek temizliğini cihaz ve kimyasal ile yapıyoruz.

Radyatör petek temizliği-1

Hem radyatörlerin içini, hem de kalorifer tesisatındaki boruları temizleyerek, ısı iletiminin kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Kış günlerini sıcak bir şekilde geçirmek için, radyatör petek temizliği ihmal edilmemelidir.

Kombiniz sağlıklı çalışıyor, her sene bakımı yapılıyorsa, kış geldiğinde sorun yaşamam diye düşünmemelisiniz. Kalorifer sisteminizin sadece kombiden ibaret olduğunu sanmayın.Radyatörler ısıyı iletmediğinde, evinizde ısınamazsınız. Üstelik doğalgaz faturalarınızın kabardığına şahit olabilirsiniz. Bunun yerine kombi bakımınızın yapılırken, radyatörleri kontrol ettirerek, radyatör petek temizliği yaptırmalısınız. Özel bir cihazla yapılan radyatör petek temizliği sırasında, tesisata verilen kimyasal maddeler içerideki kireç kalıntılarını ve tortu birikimlerini temizler. Isınma sorunlarınıza bu şekilde çözüm bulabilirsiniz.

RADYATÖR PETEK TEMİZLİĞİ HİZMETİNİ CİHAZLA YAPIYORUZ.

Radyatör petek temizliği servisi

Bu hizmeti kurumsal tesisat firmalarından alabilirsiniz. Çünkü her tesisatçı cihazla radyatör temizliği yapmamaktadır. Diğer yöntemler daha zahmetli ve zor bir çalışmayı kapsar.Kalorifer tesisatının sorunsuz çalıştığında, doğal gaz giderleriniz normal seviyede, evinizin ısısı ayarladığınız düzeyde olur. Dış ortamın soğukluğunu evinizin içine almazsınız. Kombi bakımı kadar radyatör petek temizliğine önem verenlerin yaşam alanları, her zaman istedikleri gibi sıcacık olur. Radyatör temizliği yaptırmak, ısının evinize yayılmasını kolaylaştırır. Isıyı iletimde radyatörler gereği gibi görevini yerine getireceğinden sorun yaşamazsınız. Cihazla radyatör temizliği sayesinde, evinizde hiç telaş yapmadan kalorifer tesisatının bakımı tamamlanmış olur.

Radyatör petek temizlik işlemini yaptırmazsanız, petekleriniz günden güne kirlenecek zamanla ısı kaybına uğrayacak ve zamanla peteklerinizin hiç ısınmadığını göreceksiniz. Bu durumla karşılaşmamak için bu uygulamayı kendiniz değil uzman bir ekibe yaptırmanızı öneriyoruz.

Radyatör Petek Temizliğini cihazla yapıyoruz

Radyatör petek temizliği-2

Uzmanlar tesisat olarak; radyatör petek temizliği konusunda neden kendimizi uzman olarak gördüğümüzü açıklayalım isterseniz. Bilgi ve birikimlerimizle yıllardan beri, çözülmesi gereken ve karşılaştığımız sorunları kısa sürede çözüyoruz. Bu sorunlar  petek tıkalı ısı alamıyorum,peteklerin altı çok az ısıtıyor üstü ısıtmıyor, peteklerde hava nasıl alınır gibi  sorunlarla karşılaştığımızdan çözüm olasılıklarını rahatlıkla  sunabilmekteyiz.

Elimizden birçok kombi birçok petek geçti. Radyatör petek temizliği  konusunda uzman kadromuz her gün yenilenen teknolojiyi yeni teknoloji ile birlikte çıkan petekleri bunun dışında yeni teknoloji ile çıkan kombileri incelediler üzerinden çalışmalar yaptılar. Radyatör petek temizliği konusunda uzmanlığımız, bilgi birikimimiz yaptığımız çalışmalar ve karşılaştığımız sorunları çözüme kavuşturmamız  sonucu ortaya çıkmıştır. Radyatör petek temizlik için özel kimyasal maddeler bunun yanı sıra belli başlı teknolojinin bize tesisat dünyasına sunduğu pratik uygulamalar sunan cihazlarla gerçekleştiriyoruz.

 Siz de radyatör peteklerinin ilk gün ki kadar sıcak olmasını istemez misiniz?

Durduk yere daha fazla enerji harcatarak hem de ısınmadan neden daha fazla yakıt ücreti ödeyesiniz ki? Radyatör petek temizliği işlemi ile bu durumu ortadan kaldırmanız artık an meselesi. Radyatör petek temizlik işlemi yaptırdıktan sonra peteğin artık belli bir bölümü değil her yerine eşit dağılacak şekilde ısınacaktır.

Radyatör petek temizlik işlemini siz yapmaya kalkarsanız bu durumda açık konuşmamız gerekir ki, sadece tesisatın havasını alabilirsiniz. Peteğin ve tesisatın için Radyatör petek temizliği için üretilmiş, özel kimyasal madde girmediği sürece temizlik kesinlikle gerçekleştirilemez. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için artık bir telefon kadar yakınınızdayız. Isı kayıplarını %20 ye varan oranda azaltmak istiyorsanız Radyatör petek temizlik işlemini muhakkak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. %20 ye varan bu orana çok az bir oran diyebilirsiniz.

Radyatör Petek Temizliğini Cihazla yapıyoruz

Radyatör temizliği servisi

Ama Radyatör petek temizlik işlemini yaptırdıktan sonra ne kadar işe yaradığını siz gözlerinizle görüp farkı hissedeceksiniz. Yaşadığınız alanda peteklerde ısı sorunu var ise yada ortamın sıcaklık derecesinin beklenenin altında olduğunu ve kendinizin iyi ısınmadığını düşünüyorsanız o zaman hemen Radyatör petek temizlik uzmanına ihtiyacınız var demektir.

 Radyatör petek temizlik işlemini periyodik olarak yaptırmadığınız sürece beklenen ısıyı asla vermeyecektir. Ayrıca radyatör petek temizlik işlemini yaptırmadığınız sürece radyatör peteklerin üstü  ve altı hiçbir şekilde ısınmayacaktır. Çünkü suyun girişi üst tarafta olacak ve üst taraftan giren sıcak su alt tarafa ulaşıncaya kadar petek kanallarında bulunan kanallardan su kir ve kireç gibi olgulardan düşük debide geçeceği için alt taraf ısı kaybedecektir. Bu tablonun devamında şu olacak; alt tarafa ulaşan sıcak su buharlaşarak üst tarafta sıcaklık toplanacak alt taraf ısı kaybına uğramaya devam edecektir. Siz ne kadar kombinin derecesini yükseltirseniz yükseltin alt tabakaya sıcak su kanalların tamamında rahat dolaşımda bulunamadığı için sıcaklık hissetmeyeceksiniz..

Radyatör Petek Temizleme hizmetini Cihazla yapmaktayız

Radyatör petek temizliği nasıl yapılır?

Radyatör petek temizliği konusundan uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olarak peteğinize radyatör petek temizlik işlemini yaptıktan sonra peteğinize eşit sıcaklık dağıldığını görecek ve peteğinizin ısınıp daha verimli olduğunu göreceksiniz.

Bir farklı kayıpta doğal gaz faturanız kullandığınız gaz miktarına ve aldığınız  ısıya göre daha fazla fatura gelecektir. Çünkü suyun sirkülasyon aşamasında olsun,petek kanallarındaki dolaşım aşamasında olsun kombi sürekli çalışma modunda olacağından daha fazla yakıt harcanacaktır.. Bu durumdan kurtulmak için Radyatör petek temizliği işlemini siz değil bırakın uzman ekibimiz size en iyi en kaliteli ve en uygun fiyat garantili hizmetlerini sağlasınlar. Radyatör temizleme cihazı ve tesisat  temizleme kimyasalı ile yaptığımız radyatör petek temizliği ile kışı sıcak geçirin.