Petek Temizliği 553 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar kalorifer petek temizliği kombi petek temizliği servisiyle cihazlı uygun fiyatlı hizmet alın. İstanbul radyatör petek temizliği,  kalorifer peteği temizliği petek temizliği firmasıyla hizmetinizdeyiz. Güvenilir garantili tesisat yıkama hizmetini bizden alın. Kalorifer tesisatında petek temizliğini yerinde yaparak petekleri sökmeyiz. Tek noktadan cihazı bağlayarak tüm tesisat ve petekleri basınçlı suyla temizliyoruz.

Bağcılar’da kalorifer peteği temizliğini yıllardan beri yapıyoruz. Kalorifer kombi bakımı uzman ekipleriyle bu hizmti veriyoruz. Özel makinelerle kalorifer kombi temizliğini yapıyoruz.

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği Kombi Bakımı

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar kombi petek ve tesisat temizleme, petek temizliğini şu şekli yapıyoruz. Petekleri tek tek temizlemeden önce bütün peteklerin kontrolünü yapıyoruz.

Sonraki aşamada tesisatın pis suyunu kaba pisliğini boşaltıyoruz. Bunun nedeni uygulanacak basınçlı suyla daha iyi temizliği sağlamaktır. Bu aşamadan sonra bütün petekleri kapatıp tek bir peteği açık bırakıyoruz. Bu peteği temizleyip sonsa diğer peteği açıyoruz. Bu şekilde bütün petekleri sırasıyla tek tek temizliyoruz.

Sistemden çamurlaşmış pis su atılana kadar bu işleme devam ediyoruz. İşlem bittikten sonra, kombi filtre temizliğini yapıyoruz ve petek havalarını alıyoruz. Hava alma bittikten sonra petek reglaj ayarlarını(petek ısı ayarları) yapıyoruz. En son olarak kombiyi çalıştırıp sistemi test edip işlemi sonlandırıyoruz.

Kombiye Su Basma Kombi Peteklere Su Doldurma

Kombiye su basma işi yapıyorsak, ya kombi sürekli su eksiltiyordur. Yada kalorifer petekler temizlendiğinde sisteme  temizlik sonrası su doldururuz. Su basma sonrasında sistemi çalıştırıp tesisat ve peteklerdeki ısınma durumunu kontrol ederiz. Kombi altında bulunan uzun ince siyah yada mavi vana vardır. Bu vanayı sola çevirip su sesiyle su verme işine başlarız. Su basıncı 1,5-2 bar arasında geldiğinde de kalorifer kombi su basma işini bitiririz. Su seviyesi düşük olan kombi hata verir ve çalışmaz. Kalorifer kombi petekleri temizliğini Uzmanlar Tesisatla ısınma  garantili yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: