Petek Temizliği 9 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği

Bağcılar’da kalorifer peteği temizliği yapılmaktadır. Kalorifer kombi bakımı uzman ekipler ile yapılmaktadır. Özel makineler ile kalorifer kombi temizliği yapılmaktadır.  Sonraki aşamada tesisatın pis suyu kaba pisliği boşaltılır. Bunun nedeni uygulanacak ilacın sistemi daha iyi temizlemesini sağlamaktır. Cihazla tesisattaki kaba pislik alındıktan sonra cihaz haznesine ilaç konularak tesisata ilaç ilave edilir.

Kimyasal ilaçlar ile petek temizliği İlaç tesisata verildikten sonra bütün petekler kapatılıp tek bir petek açık bırakılır. Bu petek temizlenecek sonsa diğer petek açılacaktır. Bu şekilde bütün petekler tek tek açılıp temizlenir. Petekler tek tek temizlendikten sonra bütün petekler açılır ilaçlı su bütün peteklerde ve kalorifer tesisatında cihazla ilaç sirküle edilir.

Kalorifer Petek Temizleme Bağcılar PETEK TEMZİLİĞİ % 30 VARAN ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR. Bu işlemde bittikten sonra çözülen çamur, tortu, kireç ve korozyona bağlı pas tesisat dışına atılır. Sistemden bütün pis su atılana kadar bu işleme devam edilir. İşlem bittikten sonra petek havaları alınır. Hava alama bittikten sonra petek reglaj ayarları yapılır. Kombi çalıştırılıp sistem test edilip işlem sonlandırılır. Kombinin vanaları  bu uygulama yapılırken kapatılır, bunu da atlamamış olalım.

kalorifer kombi petekleri temizliği hizmetleri

0Shares
Yorum Yap