Petek Temizliği 219 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar kalorifer petek temizliği kombi petek temizliği servisi ile ilaçlı cihazlı uygun fiyatlı hizmet alın. İstanbul radyatör petek temizliği,  kalorifer peteği temizliği petek temizliği firması ile güvenilir garantili tesisat yıkama hizmeti alın. Kalorifer tesisatında petek temizliği, yerinde yapılarak petekler sökülmez ve tek noktadan cihaz bağlanarak tüm tesisat ve petekler temizlenir.

Bağcılar’da kalorifer peteği temizliği yapılmaktadır. Kalorifer kombi bakımı uzman ekipler ile yapılmaktadır. Özel makineler ile kalorifer kombi temizliği yapılmaktadır.  Sonraki aşamada tesisatın pis suyu kaba pisliği boşaltılır. Bunun nedeni uygulanacak ilacın sistemi daha iyi temizlemesini sağlamaktır. Cihazla tesisattaki kaba pislik alındıktan sonra cihaz haznesine ilaç konularak tesisata ilaç ilave edilir.

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği Kombi Bakımı

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Kalorifer Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar kombi petek ve tesisat temizleme Kimyasal ilaçlar ile petek temizliği yapılma şekli şu şekildedir.  Petekler tek tek temizlenmeden önce bütün petekler açılır ilaçlı su bütün peteklerde ve kalorifer tesisatında cihazla ilaçla sirküle edilir. Kimyasal ilaçla tüm katılaşmış çamurlaşmış tabaka sıvılaştırılıp tesisat dışına atılır.

Bu aşamadan sonra bütün petekler kapatılıp tek bir petek açık bırakılır. Bu petek temizlenecek sonsa diğer petek açılacaktır. Bu şekilde bütün petekler tek tek açılıp temizlenir.

Sistemden bütün pis su atılana kadar bu işleme devam edilir. İşlem bittikten sonra, kombi filtre temizliği yapılır ve petek havaları alınır. Hava alama bittikten sonra petek reglaj ayarları yapılır. Kombi çalıştırılıp sistem test edilip işlem sonlandırılır. Kombinin vanaları  bu uygulama yapılırken kapatılır, bunu da atlamamış olalım.

Kombiye Su Basma Kombi Peteklere Su Doldurma

Kombiye su basma işi ya kombi sürekli su eksilttiğinde yapılır ya da kalorifer petekler temizlendiğinde sisteme  temizlik sonrası su doldurulur. Su basma işi bittikten sonra sistem çalıştırılıp tesisat ve peteklerdeki ısınma durumu kontrol edilir. Kombi altında bulunan uzun ince siyah ya da mavi vana sola çevrilip su sesi ile su verme işi başlar. Su basıncı 1,5-2 bar arasında geldiğinde de kalorifer kombi su basma işi biter. Su seviyesi düşük olan kombi hata verir ve çalışmaz. Kalorifer kombi petekleri temizliği hizmetleri Uzmanlar Tesisat aracılığı ile ısınma  garantili yapılır.

Benzer Gönderiler: