• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
 • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
 • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma hizmetine olan talep pis su giderleri olan pimaş tesisatının tıkanması ile ortaya çıkar. Tıkanıklık oluşumu da pimaş tesisat giderine atılan yabancı cisimlerin boru çapını daraltarak suyun gitmesini engellemesiyle oluşur. Tesisat sektöründe tıkanıklık açma hizmeti, geçmişte nasıl veriliyordu diye merak edenler için belirtmek istiyorum. Tıkanmış giderlerin tespit edilmesi ve bunların açılması için fayansların ve etrafın kırılması gerekiyordu. Kırma dökme olduğu içinde tadilat gerektiren durum ortaya çıkıyordu.

Her alanda olduğu gibi, bu sektörde de yeni gelişmeler olmaktadır. Kırmadan gider tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma, kanalizasyon temizleme vb. bir çok pratik hizmet sunulmaktadır. Artık kurumsal tesisat firmalarının öncülüğünde, görünmeyen yerlerde bulunan pimaş borusu, tesisat giderleri ve logar açma bile kolayca yapılmaktadır. Bu gelişmeler insanların yaşamını kolaylaştıracak şekilde ortaya çıkmaktadır.  İstanbul tuvalet lavabo tıkanıklık açma servisi lavabo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığını, gider tıkanıklık açma robotu ile açar.

 Zemin kazılmadan, fayanslar kırılmadan, duvarlarınıza zarar verilmeden, tesisat açma robotu ile  mutfak lavabo gideri, banyo su gideri, boru tıkanıklığı açma hizmeti verilir. Cihazlarla pimaş açma, gider tıkanıklığı bu sayede kolayca açılır. Tıkanıklık açma, tıkanıklık makinesi ile kırma yapmadan, tadilat gerektiren durum ortaya çıkmadan kısa sürede açılır.

Tıkanıklık, çok sayıda sorunun yaşanmasına neden olur.

 • İlk karşılaşılacak sorun olarak gider tesisatının kullanımına engel olur.
 • Bu nedene dayalı ihtiyaçlarınızın giderilmesine de engel olmuş olur.
 • Ana hatta bağlantı noktasında tıkanıklık olursa, tuvalet kullanılamaz. Lavabo kullanılamaz, mutfak gideri kullanılamaz, banyo gideri kullanılamaz.
 • Daha sonra evinizde kötü etkilere, komşunuzun evine kadar ulaşan olumsuzluklara sebep olur.
 • Tıkanıklığa dayalı su sızmaları, su kaçağı yaşamanızda olasılıklar arasındadır.

Elbette yukarıda bahsettiğimiz alanları tıkanıklık olduğu müddetçe kullanamazsınız. Bu sorun en acil şekilde çözülmesi gereken tesisat sorunlarından biridir. Çünkü tesisat kapalı zemin altında bir sistemle işlev görür. Gerek temiz suyun dolaştığı borular, gerekse atıkların gittiği giderler kullanım ve kanalizasyon arasındaki bağlantıyı sağlar. Bu bağlantı sırasında oluşan herhangi bir tıkanıklık durumunda, atıklar kanalizasyona gönderilemez, sular geriye teper. Bu durumda tıkanıklık açma hizmeti almadığınızda, neler yaşayacağınızı düşünmek bile istemezsiniz. Bu tür tıkanıklık yaşandığında genelde ilk olarak, lavabo aç hatta en etkili lavabo açıcı, klozet açıcı, tuvalet açıcı asit içeren ilaçlar kullanılır.

Tıkanıklık Merkezi – Tıkanıklık Açma Fiyatları 

Piyasada günlük ne iş olsa yaparım düşüncesi içerinde olan merdiven altı diye tabir ettiğimiz kuruluşlar, sektör fiyatlarının altında tıkanıklık açma  fiyatı verebilir. Siz değerli müşterilerimizin bu noktada ilgili kuruluşu iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Zira, lavabo tıkanıklığı açma fiyatı, pimaş açma fiyatları  düşük olduğu için çokta detaylı sorular sormadan hizmet almak için anlaştığınız kişiler sizi yanıltabilir. Sizlerin sorunlarını çözmek yerine sizleri daha büyük sorunlarla karşı karşıya bırakabileceğine, ikinci bir servis çağırmak zorunda kalabileceğinizi unutmayın. Sizlerin düşündüğü çözüm sağlanmadığı gibi sizlere ek maliyetler de çıkabilir. Bu tarz iş yapan tesisatçı olmayan kişiler en basit olan lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerini, banyo gideri açma tekniklerini dahi bilmezler.

Tıkanıklık açma fiyatları - Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır ?

Tıkanıklık açma – İstanbul Tuvalet Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

Tavsiyemiz odur ki zamanınızı boşa harcamayın, en başından doğru firmayı seçin sizde rahat edin. Artık sizlerde büyük maliyetlere katlanmak durumunda kalmayın, ek masraflar ve tadilat yapılmasına sebebiyet verecek durumlar ortaya çıkmasın. Genelde vatandaş fiyatı düşük olan tesisatçıyı seçme eğiliminde oluyor. Örneğin, Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları için sürpriz indirimler başlığı altında çok düşük fiyat sunan tesisatçıyı çağırıyor. Sonuç zaman kaybı ve boşa giden paralarınız. Fiyatlar yere kişiye göre değişmemeli ve şeffaf olmalıdır.

Daire için tıkanıklık açma fiyatları :

 • Tuvalet tıkanıklığı açma   170 TL
 • Banyo tıkanıklık açma      150 TL
 • Mutfak tıkanıklık açma     150 TL
 • Süzgeç tıkanıklık açma      150 TL
 • Ana hat pimaş tıkanıklık açma 250 TL

Artık  tıkanıklıkları dert etmeyin, planınızda olmayan pis su boru tıkanıklıkları, planlarınızı alt üst etmesin. Uzmanlar Tesisat olarak sorunu yerinde inceleyerek sizleri rahatlatacak uygun tıkanıklık açma fiyatı ile kalıcı  çözümler üretelim. Biz planlarımızı uzun soluklu yaparak, teknolojik donanımımızı, tecrübemizi sizlerin sorunlarını çözmek için sunuyoruz. Uzun yıllardan beri benzer problemlerle sıkıntıya giren bir çok müşterimizle görüştük, sorunlarını uygun tıkanıklık açma fiyatı ile çözdük. Bizler gördük ki  müşterilerimize çözümü en hızlı şekilde sunduğunuz takdirde büyük memnuniyet duymaktadır.

Tıkanan Gider Borusu, Tıkanan Lavabo Gider Borusu  Nasıl Açılır ?

Tıkanıklığın açılması konusunda artık eski klasik yöntemleri bile konuşmak istemiyoruz. Bu konuda geçmişte bazı kötü deneyimleri olan kişiler bunu hatırlayabilir. Evinizin bir sorunu giderilirken, başka bir yere zarar verilmemelidir. Bu konuda kolaylıklar varsa, tüm ihtiyacı olan müşterilerin bunlardan yararlanması gerekir. Kurumsal tesisat firmalarının bu modern yöntemlere geçmesiyle birlikte, diğer tesisatçılarda hızlı bir şekilde buna adapte olmaya çalışmaktadır.

Çünkü artık herkes cihazla tıkanıklık açıldığını, kırmadan tıkanıklık tespiti yapıldığını bilmektedir. Artık kimse tıkanıklık açılsın diye fayanslarının kırılmasını istemiyor, duvarlarının kırılmasına izin vermiyor. Bilinçli tüketici tesisat sektöründe de yeni gelişmelerin sorunların çözülmesinde kullanılmasını istiyor. Tıkanıklık nasıl açılır sorusunun cevabı şudur ki; kırma dökme olmadan cihazla tıkanıklık açılmalıdır.

Bu nedenle sizlere yeni yöntemlerle tıkanıklığın nasıl açılacağını anlatalım. Kameralı cihazın giderin içine sokulması ve içerdeki görüntülerin bilgisayarda izlenmesi sayesinde, pimaş boru tıkanıklığı kolay bir şekilde tespit edilir. Bu aşamada herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmaz. Neresinin tıkalı olduğu, tıkanıklığa neyin sebep olduğu kolayca belirlenir.

Tıkanıklık oluşan arızalı bölgeyi net tespit ettikten sonra, sıra giderlerin içindeki tıkanıklığın açılmasına gelir. Ustalar şimdi de tıkanıklık açma makinesi olan robotu kullanırlar. Robotun ucuna tıkanıklığın açılması için farklı aparatlar takılabilir. Tıkalı gider açma, tıkalı boru  uygulamasında bu makine her genişlikteki pimaş borunun içine rahatlıkla girebilir.

Ucuna takılan aparatlar ise, içerideki yabancı maddeyi daha kolay dışarıya çıkarmak içindir. Bu aparatlar bazen lavabo açma telinin ucuna bazen tuvalet açma telinin ucuna takılır. Gerek sert maddeleri, gerekse yumuşak olanları uygun aparatlarla giderlerinizden çıkarırlar. Yumuşak maddeleri kendine saran robot bunu dışarıya alır. Sert olanları ise, parçalayarak kanalizasyonun içine gönderir.

Gördüğünüz gibi tıkanıklık açma cihazla yapıldığında, sanki musluk tamiri yapıyormuş gibi kolayca çözümlenir. Bu nedenle tesisatçıdan kırmadan tıkanıklık açma hizmeti, cihazla tıkanıklık açma işlemi yapmasını ısrarla istemelisiniz. Günümüzde bu kadar konforlu bir şekilde yapılabilen hizmetlerden sizlerde faydalanmalısınız. Tıkalı bölgeyi kırmadan boru yüzeylerine zarar vermeden son teknolojik sistem tıkanıklık açma robotlarımız ile açıyoruz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılır ? - Tıkanan Lavabo Açma ve Pimaş İçi Görüntüleme

Tıkanıklığı Açtık ve Kamera İle Görüntüleme Yaptık

Tıkanıklık açıldıktan sonra gider kontrol edilip çalışır ,aktif şekilde teslim edilir. Bizlerin açtığı tıkanıklık 5 gün içerisinde   tekerrür ettiğinde ücretsiz servis yönlendirip sorunuzu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır ? – İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Tıkanıklık çeşitlerinde en çok karşılaştığımız tıkanıklık çeşidi tuvalet tıkanıklığıdır. Tıkanıklıklar beraberinde sağlıksız ortamların oluşmasına, bakterilerin hızlı bir şekilde yayılmasına sebep olup, sağlığımızı tehdit eder. Tıkanıklıkların tam da bu sebeple hızlı bir şekilde çözümlenmesi gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklığını nasıl açılır diye düşünmeyin. Tıkanıklık açılırken boru yüzeylerine zarar verilmeden tıkanıklık açılır. Uzman ekiplerimiz, deneyimli ustalarımız tıkanıklık açma robotu ile  tıkanıklığı açar. Tıkanıklık açıldıktan sonra istenirse kamera ile görüntüleme yapılır.

Tuvalet tıkanıklıklarını açmak için uğraşmayın. Tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar pompalama ve kimyasal maddeleri dökmekle giderilemez. Bu tür çabalarınız tıkanıklık sorununuzu daha fazla büyüterek daha çok sorun yaşamanıza neden olur. Tıkanıklığın açılması profesyonel destek alabileceğiniz bir firma aracılığıyla olur

Kanal açma makinesi olan robotla yapılacak çalışmayla tıkanıklığa sebep olan yabancı maddeye ulaşılır ve bu yabancı madde bulunduğu yerden çıkartılır. Yapılan bu işlemler size kolay gibi gelebilir. Ancak bu cihazların kullanılması tamamen uzmanlık isteyen bir konudur.

 • Kullanıcı Hatası 

Klozete atılmaması gereken yabancı cisimler, sert plastik cisimler, polyester içerikli tuvalet kağıtları, gazete parçaları gibi cisimler yüzünden bu bölgelerde tıkanıklık yaşanır. Tuvalet kâğıtlarını belki de insanımız erir gider, bundan bir şey olmaz düşüncesi içerisinde tuvalete atmaktadır. Oysa ki; çoğu  tuvalet kağıtlarında büyük oranda bulunan polyesterin erimesi zordur.

Tıkanıklık oluşmasın diye kullanılan tıkalı boru açma kimyasalı, tuvalet açıcı asit tuvalet açma yerine tuvaleti tıkayabilir.

 • Tesisatçı Hatası 

Tuvalet tıkanması, tesisatın yapım aşamasında yapılan yanlış işlemlerden kaynaklanabilir. Tesisatta fazla sayıda dirsek kullanılması ya da eğimin yanlış yapılması tuvaletlerde tıkanma sorunu yaşamanıza sebep olacak etkenlerdendir.

Giderlerde özel kameralarla görüntüleme yapılmadan tıkanıklığın sebebi bilinemez. Bu yüzden deneyimli tesisat firmalarınca giderleriniz görüntülenmeli. Bunlar bilgisayar ortamında incelenmeli ve giderlerdeki tıkanıklık belirlenmelidir. Giderlerde bulunan tıkanıklık belirlenince bundan sonraki yapılacak işlemlerde kolaylaşır.

Tesisat firmalarının ustaları bunun için özel olarak eğitim almışlar ve tuvalet tıkanıklığını en kısa sürede çözümleyebilirler. Bu nedenle kendi imkanlarınızla tuvalet tıkanıklığını açılmayacağını bilerek kendinizi güvenli ellere teslim ediniz. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorununuz kalıcı ve kesin olarak kısa sürede çözülsün.

Mutfak Tıkanıklığı Açma – Mutfak Gideri Açma Nasıl Yapılır ?

Mutfak tıkanıklığını nasıl açılır diye düşünmenize gerek olmadığını en baştan söylemeliyiz.

Beslenme ihtiyaçlarının karşılandığı, kirli bulaşıkların temizlendiği mutfaklar, tıkanıklık sorununu her an yaşadığımız alanların başında gelmektedir. Bu alanlar her zaman su ve deterjan kullanımının olduğu bölümlerdir. Bundan başka buradaki giderlere her zaman yemek artıkları, artık yağlar sürekli olarak gitmektedir.

Bu tür tıkanıklıkları sizler kendi çabanızla açmaya çalışmak sizi yormaktan öteye geçmez. Tıkanık boru, tıkalı mutfak pompalama yöntemi kullanılarak açılmamalıdır.  Pompa ile tıkanıklığı açmaya çalışmak, tesisatın içindeki yabanı maddeleri sadece daha ileriye götürür. Sizlere kalıcı çözümler sunmaz. Giderlerin başka bir yerinde yeniden tıkanma meydana gelir. Bu anlamda sadece tıkanıklığı cihazla açan tesisatçı firmadan hizmet almalısınız.

Eski yöntemlerle çalışan tesisatçılar bu tıkanıklık sorununu tıkalı olan yerin kırılması gerektiğini söyler. Bu işi kurumsal olarak modern cihazlar kullanarak yapan tesisat firmaları ise tıkalı mutfak giderlerini kırmadan robotla açar. Özel kameralı görüntüleme cihazlarıyla mutfak tıkanıklığında, tıkalı bölgeyi tespit ederek tıkanıklığın sebebini belirlerler. Ardından kanal açma robotu  ile tıkalı olan giderlerin kısa sürede açılmasını sağlarlar. Bu tıkanıklıklar mutfaklarda su sızıntısına neden olurlar. Yağların, yiyecek artıklarının, deterjan kalıntılarından ve tesisatın hatalı yapılmasından kaynaklanacak tıkanıklıklar cihazla açılır.

Tıkalı Klozet Açma Nasıl Yapılır ?

Klozet tıkanması kullanıcı hatasına bağlı gidere atılan ıslak mendil, tuvalet kağıdı gibi yabancı maddeler tıkanmaya neden olur. Kullanıcı hatası ile ortaya çıkan tıkanıklık cihazlarla kısa sürede giderilebilir. Tesisatçı hatasına bağlı oluşan tıkanıklık çeşitlerinde ise tesisattaki hatanın giderilmesi ile ortadan kalkar.

Tıkanıklığı nedeni her ne ise öncelikle bu sebebin bulunması gerekir. Klozet tıkanıklığı nasıl açılır  sorusunun cevabı da buradan başlar. Tıkanıklık açıldıktan sonra görüntülü bir çalışma yapılmadan, tıkanıklık nedeninin bilinmesi çok zordur.

Gideriniz özel kameralı görüntüleme sistemiyle alınan görüntü incelenmeli ve tıkanmaya sebep olan sorun tespit edilmelidir. Klozet  tıkanıklığının sebebi belirlendikten sonra, yapılacak işlemleri yine çağın teknolojisine uygun cihazlarla gerçekleştirmek gerekir.

 Giderde bulunan tıkanma sebebi buradan yine kırmadan çıkarılmalıdır. Bunun ucunda özel aparatları bulunan, her türlü yabancı cismi dışarıya çıkarabilecek robot yardımıyla yapılması gerekir.

Tıkanmış klozet yaşam alanlarınızda oluşabilecek gider tıkanıklığı sorunlarınızdan  acil açılması gereken durumlardan biridir. Bu durumda etrafa yayılan pis koku, komşularınızın mağduriyeti, evinizin batması gibi sorunları yaşayacak ve strese gireceksiniz. Böyle bir durumda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, işiniz daha zor olacaktır. Klozet tıkanıklığı nasıl açılır sorusunu sorduğunuzda ve çözümünü aradığınızda tesisatçıdan yardım alın. Alanında uzman kurumsal tesisat firmalarından yardım istemek çözüm için en ideal yoldur. Bunu yaparsanız, sorununuz kısa sürede çözüme ulaştırılacağından korkmanıza, telaş etmenize gerek kalmaz. Sorununuz en modern yollarla, etrafa zarar vermeden, kırmadan çözüme ulaştırılır.

Bu nedenle mutlaka profesyonel hizmet almanız halinde, bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Tıkanmış klozet için her zaman Uzmanlar Tesisat yanınızda olacaktır.

 Pimaş Tıkanıklığı Açma – Boru Tıkanıklığı Açma – Pimaş Açma Servisi

Pimaş gider boru tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun cevabında olması gereken cihazlı çözümdür. Tıkalı olan bölge kameralı robotların sağladığı görüntülerle tespit edilir. Tıkanıklığın nedeni gidere atılan cisimler ise tıkanıklık açma robotu ile kırmaya gerek kalmadan açılır. Yok eğer tesisat yapım aşamasında hata var ise eğimsizlik gibi bunun tamiratının yapılması gereklidir. Bu tamirat yapılmaz ise sürekli tıkanıklık sorunu yaşarsınız. Eğer tesisat arızası pimaş gider hattı değiştirilerek giderilir ise uzun ömürlü çözüme kavuşturulmuş olur.Bu hizmet sonrası bizlerden kaynaklı bir sorun yaşadığınızda bizleri tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Pimaş gider boru tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun çözümünü aramak durumunda kalmamak için ne yapmalıyız. Gider hatlarının tıkanması demek büyük problemlerin kapıda olması demektir. Çünkü işyerinde giderlerin tıkanması işlerin aksaması veya sağlıklı iş ortamının sağlanamaması demektir. Bu da iş verimini düşürecek size maliyet olarak yansıyacaktır. Gider hattına atılmaması gereken yabancı cisimler asla  atılmamalı bu konuya özen gösterilmelidir. Bizler sorunun bir parçası olmak yerine daima çözümün pir parçası olmalıyız. Bu bilinçte olduğumuz takdirde zaten tıkanıklıkların önüne geçmiş oluruz.

Diğer taraftan kamu binalarında yani bir anlamda ortak kullanım alanlarında da bu konuda hassas olmalıyız. Evimizde gösterdiğimiz hassasiyeti gösterip tuvaletlere lavabolara gereksiz hiç bir şey atmamalıyız. Bilinçli davranmalı sorumluluğumuzu bilmeliyiz.

Gider hatlarının tıkanması demek büyük problemlerin kapıda olması demektir. Çünkü işyerinde giderlerin tıkanması işlerin aksaması veya sağlıklı iş ortamının sağlanamaması demektir. Bu da iş verimini düşürecek size maliyet olarak yansıyacaktır. Gider hattına atılmaması gereken yabancı cisimler asla  atılmamalı bu konuya özen gösterilmelidir. Bizler sorunun bir parçası olmak yerine daima çözümün pir parçası olmalıyız. Bu bilinçte olduğumuz takdirde zaten tıkanıklıkların önüne geçmiş oluruz.

Diğer taraftan kamu binalarında yani bir anlamda ortak kullanım alanlarında, evimizde gösterdiğimiz hassasiyeti gösterip tuvaletlere lavabolara gereksiz hiç bir şey atmamalıyız. Bilinçli davranmalı sorumluluğumuzu bilmeliyiz. Bütün bunlara rağmen sorun yaşadığınızda  tıkalı gider, banyo tıkanıklığı, lavabo, tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, duş akabin tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı vb. bütün sorunlarda kırmadan tıkalı giderlerinizi açıyoruz. Hizmetlerimizde yararlanmak için sizlere  bir tık ötedeyiz.

Uzmanlar tesisat olarak yaptığımız işlerin geri dönüşleri hassasiyet gösterdiğimiz bir konu olduğu için, bizleri aradığınız ilk gün ki gibi ilgi gösterilerek sorun giderilmeye çalışılır. Tıkanıklık açma işimizi yaptık, ücretimizi aldık bundan sonraki aşamadaki problemler bizleri ilgilendirmez demek yerine, müşterinin sorunu bizim sorunumuz mentalitesi ile olaya yaklaşılıp ve çözüm aranmalıdır.

Kanalizasyon Açma - Tıkanıklık Merkezi ile Gider Tıkanıklığı Açma ve Logar Açma

Kanalizasyon Açma – Logar Açma

Pimaş Boru tıkanıklıkları umumi boruların bağlantı noktalarında ve dönüş noktalarında “U” bölgesi dediğimiz yerlerde oluşmaktadır. Bütün bu sebeplerin yanında uzun yıllar tesisatın kullanılması sonucu kullanım ve yaş itibari ile eski tesisatlarda tıkanıklıklar daha fazla yaşanmaktadır. Zamanında dikkatsizce kullanılan pimaş hattı olsun diğer tesisat olsun,pimaşlarda tabakalar oluşmasına, tortu ve birikinti oluşumuna neden olduğundan tıkanıklıkların yaşanması sürpriz olmamalıdır.

Kanal tıkanıklıkları pimaşlara atılan kağıt, ıslak mendil, sert plastik maddeler, kıl tüy vb. cisimler nedeni ile yaşanmaktadır. Pimaş yüzeylerine yapışıp kalan hayvansal yağlar, yemek artıkları kimyasal ile çözülüp atılmalıdır. Kimyasal kullanımı tıkalı kanal açılımlarında, pimaşlarda kullanılan ve pimaşlara zarar vermeyen bu iş için özel üretilen kimyasal olmalıdır. Günlük yaşantımızda kullandığımız çamaşır suyu, tuz ruhu, tuvalet açıcı vb. kimyasalları önermiyoruz.

Uzmanlar tesisat olarak yaptığımız işlerin geri dönüşleri hassasiyet gösterdiğimiz bir konudur. Bu anlamda bizleri aradığınız ilk gün ki gibi ilgi gösterilerek sorun giderilmeye çalışılır. Tıkanıklık açma işimizi yaptık, ücretimizi aldık bundan sonraki aşamadaki problemler bizleri ilgilendirmez. Bu yaklaşım yerine, müşterinin sorunu bizim sorunumuz mentalitesi ile olaya ahlaki vicdani yaklaşılıp çözüm aranmalıdır.

Tıkalı Pimaş Nasıl Açılır ? – Pimaş Açma İstanbul Genelinde Tıkanan Boru ve Kanalizasyon Açma

Tıkanıklık açma robotu ile uygun fiyatla  ve kırma dökme olmadan  tıkalı pimaş gider tesisatı açılmaktadır. Günlük yaşamın tıkanıklık arızasının olması ile sekteye uğraması, yaşam kalitenizi düşüren bir etkendir. Bu nedenle hemen önlem almanız ve tıkanıklık açma hizmetini doğru yerden almanız gerekir. Neden doğru yerden dedik, çünkü tıkanıklık cihazlarla açılırsa, evinizde kırma işlemi yapılmasına gerek kalmaz. Tesisatçınızın bu yöntemle sizlere yardımcı olması gerekir. Bunun dışındaki yöntemlerin kullanılması halinde, evinizde sadece tıkanıklık sorunu çözülmez, bunun yanında size bazı tadilatlar yapmak kalır. Bunun olmasını istemiyorsanız, doğru tesisatçıyla irtibata geçmeli ve tesisatınızın eski haline getirilmesini, tıkanıklığın açılmasını sağlamalısınız.

Tıkanıklık açma hizmetini vermek için gidilen adreste karşılaşılan tıkanık sebepleri sıralayalım. ilk başta borulara atılan yabancı  cisimler gelir. Hepimizin evinde tadilat, boya işlemleri yapılmış olup, bu işlemler aşamasında arta kalan boya ve atıklar vardır. Bu atıklar tuvalete döküldüğünden pimaş yüzeylerinde tabaka şeklinde bir oluşum meydana gelir. Zamanla deforme olan bu yüzeye, atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller vb. cisimlerde eklenince kanallarda daralma ve tıkanıklıklara yol açtığından buda  tıkanıklık yaşanmasına neden olur.

Tıkanıklık açma konusu günümüzde yeni teknolojik imkanlar kullanılarak giderilmekte olup, eski usullerle yapılan kırma işlemi yapılmadan tıkanıklık açma robotu ile açılabilmektedir. Tıkanıklık ile karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken tıkanıklık açma hususunda profesyonel hizmet almalısınız. Kırmadan robotla tıkanıklık açma konusunda tecrübe sahibi uzman ekiplerle sorununuzu kısa sürede çözülür. Boru tıkanıklığı ertelenmeyecek, göz ardı edilmeyecek ve bireylerin tahammül edemedikleri sorunlar arasında ilk sıradadır. Tıkanıklıkların her nevi can sıkıcı olup; en keyifli olduğunuz anı dahi tersine çevirecek, ivedi çözülmesi gerekir.

Pimaş Açma Şehir Genelinde Tıkalı Boru Açma ve Logar Açma

Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma , Tıkanan Gider Boru Açma

Tıkanıklık açılmadığı takdirde alt kata su sızmaya başlayacağından, su kaçağı oluşacağından tıkanıklık kaynaklı sıkıntı alt komşuya da sirayet etmiş olacaktır.

Tıkanıklığın önemli etkilerinden birisi de alt kata su sızıntısı yapmasıdır. Tıkanmış pimaş ,borulardan sızan sular alt katınızdaki komşunuza sızıntı yapabilir.  Sınıztı yapan su , pis sular olduğundan, komşunuzun tavanında sarı lekeler oluşmaya başlar. Eğer önlem alınmazsa, bunlar giderek kabarmaya ve rutubete neden olur. Bunları gidermek zaruri bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.  Çünkü tıkanıklık sizin evinizde olmuş ve komşunuzu mağdur etmiş pozisyonu ortaya çıkmıştır. Bunu ihmal ederseniz komşuluk ilişkileriniz bozulabilir. Hemen cihazla tıkanıklık açma hizmeti veren tesisatçıya haber verin. Ekiplerini göndersin ve sizleri bu sorundan kurtarsın. Tesisatçı her tesisat arızası ve tesisatla ilgili bir ihtiyacınız olduğunda size destek verebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53