petek temizleme 986 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek Temizliği Yaptıran Var mı sorusu ile her zaman karşılaşmaktayız ve elimizden geldiğince bu soruya cevap vermeye çalışmaktayız. Petek temizliği, kışın soğukta kalmamak için kışa hazırlık olarak peteklerde ve tesisatta oluşan kirliliği temizlemek için yapılan temizliğin adıdır. İlaçlı cihazlı yapılan bu uygulamadaki amaç petek ısı performansını artırmak ve kombinin saha rahat çalışmasını sağlamaktır.

Bu açıdan petek temizliği yapılmalı mı, petek temizliği yaptırmak gerekli mi petek ve tesisat temizliği ne derece faydalı gibi soruların gereksiz olduğunu söylemek isterim. Petek temizliği yapılınca bir fark oluyor mu, petek temizliği işe yarıyor mu gibi soruların cevapları için petek temizleme yorumlarına bakabilirsiniz. Ya da bizzat etek temizliği yaptıranlara sorun petek temizliği yapılmalı mı?

Petek Temizliği Yaptıran Var mı? Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Yaptıran Var mı? Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Yaptıran Var mı?

Kimyasal ilaçlı kombi tesisat temizliği yaptırdın kışın faydasını gördün mü diye 100 kişiye sorsanız 90 kişi faydasını gördüm diyecektir. Bilinirliği artan kalorifer petek tesisat temizliğini yaptıranların sayısı gün geçtikçe artmakta artan memnuniyette hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Bu bağlamda sizde bu hizmeti almaya karar verdiğinizde petek temizliği yaptıran var mı sorusu ile sonuçları analiz etmek istiyorsunuz. Bu durumda şu an yaptığınız gibi sizi nete yönlendirecek mini bir araştırma ile kararınızı vermiş olacaksınız. Ancak burada şunu da ifade edelim ki, nette bu anlamda çok şey okuyunca kafanız karışacaktır. O yüzden araştırma yaparken güvenilir kaynaklardan bilgi almanızı öneririm.

Petek temizliği yaptıran var mı sorusu bu uygulamadan hem olumlu sonuç alanlar hemde olumsuz sonuç alanlarla karşılaşacaksınız. Olumlu sonuç alanlar neden olumlu sonuç almış, olumsuz sonuç alanlar neden olumsuz sonuç almış bunlara gerçekçi bakmak gerekmektedir.

Ben petek temizliği yaptırdım çok memnun kaldım ifadesi sizin için çok bir şey ifade etmez. Nedeni, sizi memnun eden şey petek sıcaklıklarının artması mı?  Yoksa faturaların artık daha düşük geliyor olması mıdır?

Diğer taraftan petek temizliği yaptırdım hiç memnun kalmadım ifadesinde memnuniyetsizliğin nedeni nedir? Petekler hala soğuk mu, petek temizliğinden sonra kombi arıza mı verdi. Gelen servis çok ucuza petekleri temizliyor fazla para vermeyelim dedik ancak 5 dk yapıp gittiler.  Memnuniyet veya memnuniyetsizlik ifade edilirken gerekçesini de bilirseniz daha net sonuca ulaşırsınız.

Petek temizliğini yaptıran var mı sorusuna cevap ararken lütfen  olumlu veya olumsuz yorumları nedenleri ile inceleyin.

Petek Temizliği Yaptıracağınız Zaman Dikkat Edeceğiniz Noktalar

  • Petek temizliği hizmetini bi defa kesinlikle tesisatçı firmalardan alın.
  • Bu uygulamayı yaptırmaya karar verip fiyat araştırdığınızda sadece fiyat odaklı olmayın.
  • Ucuz fiyat verene de bu uygulamayı cihazla ve ilaçla mı yapıp yapmayacağını sorun lütfen.
  • Firma ünvanlarını sorun ve kaç yıldır bu işi yaptıklarını sorun.
  • Kullandıkları ilaç markasını ve cihaz markasını sorun.
  • İlaç tesisata zarar verir mi, ilaca garanti veriyor musunuz diye de sorun.
  • Petekleri temizleyecek kişi bu hizmette kombinin filtresini de temizliyor mu?
  • Petek temizliği sırasında pis su kombi içerisinden geçiyor mu?(Geçmemelidir)
  • Petek temizliğini ne kadar sürede yapacaklarını sorun ortalama bir süre söylemesini talep edin. Ortalama 5 petek için  45 dk sürmekle beraber petek sayısına ve tesisatın kirliliğine göre değişmektedir.

Makinesiz ilaçsız petek temizleme yalanı bu uygulamanın yapılmadığı anlamına geldiğini bilmenizi de isterim.

Benzer Gönderiler: