petek temizleme 263 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Petek temizliği yaptıran var mı ? Kimyasal ilaçlı kombi tesisat temizliği yaptırdın kışın faydasını gördün mü ?

Bilinirliği artan kalorifer petek tesisat temizliğini yaptıranların sayısı gün geçtikçe artmakta artan memnuniyette hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Bu bağlamda sizde bu hizmeti almaya karar verdiğinizde petek temizliği yaptıran var mı sorusu ile sonuçları analiz etmek istiyorsunuz. Bu durumda şu na yaptığınız gibi sizi nete yönlendirecek mini bir araştırma ile kararınızı vermiş olacaksınız. Ancak burada şunu da ifade edelim ki, nette bu anlamda çok şey okuyunca kafanız karışacaktır. O yüzden araştırma yaparken güvenilir kaynaklardan bilgi almanızı öneririm.

Petek temizliği yaptıran var mı sorusu bu uygulamadan hem olumlu sonuç alanlar hemde olumsuz sonuç alanlarla karşılaşacaksınız. Olumlu sonuç alanlar neden olumlu sonuç almış, olumsuz sonuç alanlar neden olumsuz sonuç almış bunlara gerçekçi bakmak gerekmektedir.

Petek temizliği yaptıran var mı ?

Ben petek temizliği yaptırdım çok memnun kaldım ifadesi sizin için çok bir şey ifade etmez. Nedeni, sizi memnun eden şey petek sıcaklıklarının artması mı ?  Yoksa faturaların artık daha düşük geliyor olması mıdır ?

Diğer taraftan petek temizliği yaptırdım hiç memnun kalmadım ifadesinde memnuniyetsizliğin nedeni nedir ? Petekler hala soğuk mu, petek temizliğinden sonra kombi arıza mı verdi. Gelen servis çok ucuza petekleri temizliyor fazla para vermeyelim dedik ancak 5 dk yapıp gittiler.  Memnuniyet veya memnuniyetsizlik ifade edilirken gerekçesini de bilirseniz daha net sonuca ulaşırsınız.

Petek temizliğini yaptıran var mı sorusuna cevap ararken lütfen  beraber olumlu veya olumsuz yorumları nedenleri ile inceleyin.

Yorum Yap