Tesisatçı 224 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açan usta veya tuvalet açan usta, kameralı tıkanıklık açma yaparak bir sonraki aşamada ne yapılması gerektiği hakkında fikir verir. Tuvalet açma, gider açmada robotlu makineler kullanan tuvalet tıkanıklığı açan usta, elbette kırma dökme olmayan hizmet demektir. Klozet tıkandığında, alaturka tuvalet tıkandığında ya da pisuvar tıkandığında profesyonel yöntemlerle tıkalı gider borusu açılmalıdır. Robotlu makinenin güçlü yayı gider boru içerisine gönderilir. Yay sert cisimleri rögara doğru iterken bez tarzı ne varsa kendine sarıp giderden çıkarır. Kırma dökme olmadan böylesi pratik bir uygulama ile en zor tıkanıklıklar bile açılır.

Tıkanıklık Açan Usta | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Açan Usta | Uzmanlar Tesisat

Yeni yöntemlerin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde hala eski tarz uygulamalardan vazgeçemeyen tesisatçıların da olduğu hepimizin malumudur. Tavsiyemiz işini iyi yapan tesisatçılardan hizmet alarak sorunun profesyonel çözülmesini sağlayın. Eski tarz uygulamaların kişilerin başına ne denli sorunlar açtığına çok şahit olduk. Bu durumda hem cebinizden para çıkmakta hem de sorununuz çözülmemektedir.

Tıkanıklık açan usta kameralı tıkanıklık açma

Pis su pimaş hattında tıkanıklık olduğunda kanal açma makinesi ile tıkanıklık açılır. Tıkanan gider için en pratik yol cihazla yapılan tıkanıklık açma uygulamasıdır. Tıkanıklık cihazla açılmadığı takdirde kırma gerekliliği ortaya çıkacak bu da büyük maliyetlere neden olacaktır. Bu durum ciddi zaman kayıplarına da neden olacaktır. Tıkanıklık açma ustası ile durumu paylaşmanız büyük kolaylıkların kapılarını sonuna kadar açacaktır. Bu durumda etraf kırılmaz, gereksiz zaman kaybı olmaz ve fazla para cebinizden çıkmaz.

Tıkanıklık açma ustası bu anlamda tercihiniz olursa hem tıkanıklık çabuk açılır hem de gereksiz para cebinizden çıkmaz. Tıkanıklık açılırken tıkalı olan gidere uygun uygulama yapılarak tesisata da zarar verilmeden arıza giderilir. Mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklarda da pimaş yıkama gereksinimi oluşmaktadır. pimaş yıkama ile gider hattı tamamen yıkanmakta oluşan yağ tabakası tamamen temizlenir. Bu sayede hatta sürekli tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Tıkanıklık açma ustası bir tesisat firma aracılığı ile hizmet sunmakta tıkanıklığa kalıcı çözüm sunmaktadır. Sunulan hizmet bu açıdan kalıcı ve garantili olup sonradan çıkacak arızalarda geri dönüşlere cevap verilmektedir.

Benzer Gönderiler: