• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Klozet tıkandı

Klozet tıkandı

Klozet tıkandı – Giderlerde yaşanacak tıkanıklık arızası robotla kırmadan açılır

Evinizde tıkanmış bir klozet ile yaşamınıza devam edemezsiniz. Bir an önce tıkalı klozeti cihazla kırmadan açabilecek tesisatçı çağırmak zorundasınız. Ancak eski yöntemleri kullanan değil, yeni yöntemlerle gider tıkanıklığını açan bir tesisatçı olmalı. Yani kameralı cihazla giderleri görüntüleyebilen, kanal açma makinesi olan robotla tıkanıklığı açan bir tesisatçıdan destek almalısınız. Klozet tıkandı diye stres olacağınıza, yeni yöntemleri kullanan tesisatçınızdan kırmadan tıkanıklığı açmasını talep edin.

Klozet tıkandığı zaman evinizde kötü bir koku hâkim olur. Atıklar kanalizasyona gitmediğinden, klozeti kullanamaz hale gelirsiniz. Bu nedenle büyük bir zorluk çekersiniz. Bu açıdan en kısa sürede tesisatçınızla iletişime geçmeli ve ustaların gelmesini istemelisiniz. Tıkanıklık sorunundan en zahmetsiz şekilde kurtulmak istiyorsanız, fayansların kırılmasını istemiyorsanız, cihazla gider tıkanıklığı açılmalıdır. Yeniden klozeti kullanmanız için, en kısa sürede müdahale edilmelidir.

Tıkalı klozet aynı zamanda komşunuza bile zarar verebilir. Tavanda sarı lekeler olabilir, pis su sızıntıları meydana gelebilir. Bu yüzden komşunuzu bile mağdur etmemeniz gerekir. Hemen klozet tıkanıklığı için tesisatçınızı çağırarak, kırmadan gider tıkanıklığının açılmasını istemelisiniz.

Klozet tıkanıklık görüntüleme

Klozet tıkanıklık görüntüleme

Klozet tıkandı, evinizde her şey alt üst oldu diye düşünüyorsanız, haklı olabilirsiniz. Çünkü öncelikle klozeti kullanamazsınız. Evinizde sürekli olarak kullanma ihtiyacı duyduğunuz tuvalette yaşanan bu sorun bir anda yaşamınızı gerekten zor bir hale getirebilir. Ancak yeni yöntemleri biliyor, bu konuda yeteri kadar bilgiye sahip iseniz, hiç telaş etmezsiniz.

Bilirsiniz ki, tesisatçınızın ustaları robot kullanıyor. Tıkanıklığı herhangi bir yeri kırmadan açarlar. Bu yüzden başka yöntemleri kullanan tesisatçılara rağbet etmeyin. Klozeti tazyikli suyla açabiliriz diyen tesisatçılar içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz. Çünkü tıkanıklık sert maddelerden kaynaklanıyorsa, tazyikle verilen su geriye tepecektir. Bu durumda ne kadar zor bir durumda kalacağınızı tahmin edebilirsiniz. En doğru yöntem cihazla tıkalı klozetin açılmasıdır.

Klozet tıkandı, pis su geri geliyor

Klozetten suların geri gelmesi sizleri telaşa sürükleyecek bir sorundur. Klozet tıkandı su geri geliyor ise,yapılması gereken tıkanıklığın robotla açılmasıdır. Bu konunun acil olarak ele alınması gerekir. Bu durum giderlerde bir tıkanıklık olduğunun göstergesidir. Tıkanıklık sorununuzun çözümlenmesi için, acil olarak deneyimli ve uzman bir firmadan yardım almalısınız. İçindeki pis sulardan kullanılamaz hale gelmiş olan tıkanmış klozetlerde dökülen sular geri gelir. Giderlerde olan tıkanıklıklar acilen açılması gereklidir.

Klozet giderinde olan tıkanıklık sorunlarında, firmalar farklı yöntemler kullanıp tıkanıklığı çözmeye çalışırlar. Bu yöntemlerden biri tuvalet giderine sıkıştırılan basınçlı suyun tazyikli bir şekilde içeriye verilerek, klozette olan tıkanıklığının giderilmesidir. Bu yöntemle ancak tıkanıklığın sebebi yumuşak maddelere bağlı ise, tıkanıklıklar çözülebilir. Klozet tıkandı bunun sebebi de sert maddelerden kaynaklandıysa, tazyikli suyun geriye teperek daha kötü sonuçlara neden olacaktır. Bu evinizin kirlenmesine ve moralinizin bozulmasına, mutsuz olmanıza neden olur. Klozet tıkanıklıklarında kullanılan bu yöntemle tazyikli su geri geliyorsa, tıkanıklığın sert maddelerden kaynaklanıyordur. Bu durumda klozette olan tıkanıklığı tazyikli su çözmeye yetmez.

Klozet tıkandı ise cihazla açılmalıdır.

Klozet tıkandı ise cihazla açılmalıdır.

Klozette su geri geldiğinde, yaşadığınız tıkanıklığın sebebi hatalı yapılan işçilikten kaynaklanabilir. Binanın yapımı sırasında kullanılan fazla dirseklerden ve doğru mehil verilmeyen dirsekler sebebiyle giderlerde olan artıklar kendine yol bulamaz ve klozet giderlerinde tıkanıklık sorunu yaşanır. Bu durumda özel kamera sistemiyle tıkanıklık tespit edilerek, kanal açma cihazıyla klozet tıkanıklıkları borulara zarar vermeden ve kırmadan açılır. Klozetten su geri geliyor sorununuz varsa, uzman bir tesisat firmasından yardım alınız. Firmamız bu konuda  uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vereceğinin garantisini vermektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53