• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Klozet Tıkandı

Klozet Tıkandı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Klozet tıkandı ise giderlerde yaşanacak tıkanıklık arızası kırmadan tıkanıklık açan firma tarafından  robotla kırmadan açılır. Evinizde tıkanmış bir klozet ile yaşam konforunuz düşer. Klozet Tıkanıklığı için Belediyeyi aramayın ilgilenmezler çünkü, sorumlulukları arasında yoktur. Klozet tıkandı acil yardım arıyorsanız tıkanan klozeti kırmadan açan firmayı arayın.

Tesisatçı firma bir an önce tıkalı klozeti cihazla kırmadan açacaktır.  Ancak eski yöntemleri kullanan değil, yeni yöntemlerle gider tıkanıklığını açan bir tesisatçı çağırmalısınız. Yani kameralı cihazla giderleri görüntüleyebilen, kanalizasyon açma makinesi olan robotla tıkanıklığı açan bir tesisatçıdan destek almalısınız. Klozet tıkandı diye stres yaşayacağınıza, yeni yöntemleri kullanan tesisatçıdan kırmadan tıkanıklığı açmasını talep edin.

Klozet tıkandığı zaman evinizde kötü bir koku hâkim olur. Atıklar kanalizasyona gitmediğinden, klozeti kullanamaz hale gelirsiniz. Bu nedenle büyük bir zorluk çekersiniz. Tıkanıklığın bir an önce açılması için evde klozet tıkanıklık açma işini klozet pompası ile siz yapmaya çalışırsınız. Çoğu zaman sorun çözüleceğini işler daha da kötüye gider.

Bu açıdan hemen tıkanmış klozeti açma yöntemini iyi bilen tesisatçı iletişime geçmeli ve ustaların gelmesini istemelisiniz. Tıkanıklık sorunundan en zahmetsiz şekilde kurtulmak istiyorsanız, cihazla gider tıkanıklığını açtırmalısınız. Bu sayede fayanslar kırılmaz ve kısa sürede profesyonel uygulama ile tıkanıklık açılır. Yeniden klozeti kullanmanız için sadece kısa süreli kesinti yaşarsınız. Bunun dışında tadilat gerektiren bir durum ortaya çıkmaz.

Tıkalı klozet kaynaklı pimaşlardan sızma olabileceğinden aynı zamanda komşunuza bile zarar verebilir. Tavanda sarı lekeler olabilir, pis su sızıntıları meydana gelebilir. En kısa sürede klozet tıkanıklığı için tesisatçınızı çağırarak,  kırmadan gider tıkanıklığının açılmasını istemelisiniz.

Klozet tıkandı, Tıkanan Tuvalet Borusu Nasıl Açılır ? - Lavabo Açıcı Klozeti Açar mı ?

Klozet Tıkandı ise Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisini Çağırın

Klozet tıkandı, evinizde her şey alt üst oldu diye düşünüyorsanız, haklı olabilirsiniz. Evinizde sürekli olarak kullanma ihtiyacı duyduğunuz tuvalette yaşanan, klozet tıkanması bir anda yaşamınızı zor bir hale getirebilir. Ancak klozet tıkanırsa nasıl açılır, gider borusu açma gibi konularda yeteri kadar bilgiye sahip iseniz, hiç telaş etmezsiniz.

Bilirsiniz ki, pimaş açma servisi tesisatçı ustalar, wc tıkanıklığı, tıkalı tuvaleti açmak için robot kullanırlar.Yani tıkanıklık oluştuğunda wc açıcı, en etkili lavabo açıcı, lavabo açıcı kimyasal tek başına etkili olmayabilir.

Tıkalı tuvaler açıcı dışında etkili klozet tıkanıklık açma yöntemlerinden olan, klozet tıkanıklık açma robotu sayesinde tıkanıklığı herhangi bir yeri kırmadan açar. Bu yüzden başka yöntemleri kullanan tesisatçılara rağbet etmeyin. Klozet tıkanıklığını tazyikli suyla, klozet açma pompası ile klozet açacağı ile açabiliriz diyen tesisatçılar içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz. Çünkü tıkanıklık sert maddelerden kaynaklanıyorsa, tazyikle verilen su geriye tepecektir. Bu durumda ne kadar zor bir durumda kalacağınızı tahmin edebilirsiniz. Tuvalet gideri açmada en doğru yöntem cihazla tıkalı klozetin açılmasıdır.

Klozet Tıkandı, Pis Su Geri Geliyor – Tıkanmış Klozet Nasıl Açılır ?

Klozetten suların geri gelmesi sizlerin endişe duymasına sebep olur. Klozet tıkandı su geri geliyor ise yapılması gereken, tıkanık boru açma robotu ile tuvalet tıkanıklığının açılmasıdır. Tıkalı pimaş açma uygulaması hizmetini almak için hızlı davranmak gereklidir.

Banyo giderinden, lavabo giderinden su geri gelmesi giderlerde bir tıkanıklık olduğunun göstergesidir. Tıkanıklık sorununuzun çözümlenmesi için, acil olarak deneyimli ve uzman bir firmadan yardım almanız gereklidir. İçindeki pis sulardan kullanılamaz hale gelmiş olan tıkanmış klozetlerde dökülen sular geri gelir. Bu durumda gider açıcı, tuvalet açıcı, tuvalet klozet tıkanıklık açma kimyasalları kullanırsınız. Bu süreçte bekle dene gör yaptığınız için zaman kaybı ortaya çıkacaktır. Zaman kayıp etmeden giderlerde olan tıkanıklıklar acilen açılması bu açıdan elzemdir.

Klozet giderinde olan tıkanıklık sorunlarında, firmalar farklı yöntemler kullanıp tıkanıklığı çözmeye çalışırlar. Bu yöntemlerden biri tuvalet giderine basınçlı suyun tazyikli bir şekilde verilerek, klozette olan tıkanıklığının giderilmesidir. Bu yöntemle ancak tıkanıklığın sebebi yumuşak maddelere bağlı ise, tıkanıklıklar çözülebilir. Klozet tıkandı bunun sebebi de sert maddelerden kaynaklandıysa, tazyikli suyun geriye teperek daha kötü sonuçlara neden olacaktır. Bu evinizin kirlenmesine ve moralinizin bozulmasına, mutsuz olmanıza neden olur. Klozet tıkanıklıklarında kullanılan bu yöntemle tazyikli su geri geliyorsa, tıkanıklığın sert maddelerden kaynaklanıyordur. Bu durumda klozette olan tıkanıklığı tazyikli su çözmeye yetmez.

Klozet Tıkanıklığı Açma, Tıkanan Tuvalet Borusu Nasıl Açılır ? - Lavabo Açıcı Klozeti Açar mı ?

Klozet Tıkandığında Tuvalet Açma Ustasını Arayın

Klozet Tıkanması – Gider Tıkanması – Pimaş Boru Tıkanması Nasıl Oluşur ?

  • Yaşadığınız tıkanıklığın sebebi hatalı yapılan işçilikten kaynaklanabilir.
  • Binanın yapımı sırasında kullanılan fazla dirseklerden ve doğru mehil verilmeyen tesisattan kaynaklanabilir.
  • Fazla kullanılan dirsekler sebebiyle giderlerde olan atıklar gereksiz yerlerde kullanılan dirseklere takılacağından klozet giderlerinde tıkanıklık sorunu yaşanır.

Bu durumda özel kamera sistemiyle tıkanıklık tespit edilerek, kanal açma cihazıyla klozet tıkanıklıkları borulara zarar vermeden ve kırmadan açılır. Klozetten su geri geliyor diye bir sorununuz varsa, uzman bir tesisat firmasından yardım alınız. Firmamız bu konuda  uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vereceğinin garantisini vermektedir.

Faydalı Benzer Tesisat Hizmetlerimiz:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53