Petek Temizliği 638 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir petek toz temizliği;

Petek ızgaraları,petek kanalları temizlenerek özellikle toza karşı alerjisi olan bireylere sağlıklı ortam sunulmuş olur.

Uzun kullanım süresi ile ortaya çıkan toz birikintilerinin ortadan kaldırılması için,peteklerin iç ve dış temizliğini ihmal etmemelisiniz. Petek iç temizliği kışın kolay ısınmanızı sağlarken, petek toz temizliği kanallarda biriken toz ve kir kalıntılarını temizleyerek evinizde hijyen bir ortam oluşmasını sağlar. Bahçeşehir petek toz temizliği yapan servisimiz kullandığı yeni yöntemlerle sizlere hizmet verir. Petekleri yerinden sökmeden, buharlı özel bir cihaz yardımıyla temizleriz. Kuru buhar cihaz yardımıyla basınçla peteklerinizi temizler. Bu yöntemle temizlenen petekler ilk günkü temiz hallerine kavuşur. Evinizde nefes aldığınızı hissedersiniz. Tozların, kir kalıntılarının peteklerin ızgaralarına nasıl kümelendiğine şahit olur, bunların en kolay temizlenme yöntemini görürsünüz.

Petekleri kendim temizliyorum diye düşünmeyin. Sizin temizlediğiniz yerler ulaşabildiğiniz yerler olur. Peteklerin ızgaralarına, kanallarına ulaşmanız mümkün değildir. Ustalarımız basınçla kuru buhar püskürtmeyi sağlayan özel bir cihazla peteklerin işte bu alanlarını da temizler. Bahçeşehir petek toz temizliği için sadece aramanız yeterli. Ustalarımız en kısa sürede petek dış temizliğini yapacaktır. Bu temizlik sırasında aynı zamanda peteklerin ızgaraları arasında yerleşen, burada çoğalan mite böcekleri de temizler. Bu ortam mite böcekler denilen ev akarları için uygun ortamlardır. Özellikle alerjisi olan kişiler için çok zararlıdır.Petek dışı toz temizliği hem tozdan, kirden, hem de bu tür zararlılardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine ,toza,hise son

Bahçeşehir petek toz temizliği

Bahçeşehir petek toz temizliği yapan firmamız çok pratik bir çalışma yapar. Kısa sürede temizlik işlemini tamamlar. Petekleri yerinde temizler. Petek dış temizliği fiyatları da oldukça ekonomiktir. Maliyeti düşük olmasına rağmen yararları oldukça fazladır. Evinizdeki temizliği petek dış temizliği ile tamamlayın. Cihazla petek temizliği yapılsın. Başakşehir bölgesinde her ihtiyacı olana bu hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz planlı bir çalışmayla peteklerinizi ilk takıldığı gün gibi temiz hale getirir. Petek dışı toz temizliği belirli dönemlerde mutlaka yapılmalıdır.

Yorum Yap