Petek Temizliği 1282 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği Servisin sunduğu bu hizmet ile petek ızgaraları, petek kanalları temizlenerek özellikle toza karşı alerjisi olan bireylere sağlıklı ortam sunulmuş olur.

Uzun kullanım süresi ile ortaya çıkan toz birikintilerinin ortadan kaldırılması için, peteklerin iç ve dış temizliğini ihmal etmemelisiniz. Petek iç temizliği kışın kolay ısınmanızı sağlarken, petek toz temizliği kanallarda biriken toz ve kir kalıntılarını temizleyerek evinizde hijyen bir ortam oluşmasını sağlar.

Neden Petek Tozlarını Temizletmeliyim?

  • Kışın petekleri yaktığınızda oluşan toz kokularını ortadan kaldırmak için,
  • Duvarda ve peteklerde is olmaması için,
  • Sıcak have ile hareket eden tozları yutmamak için,
  • Sağlıklı tasarruflu ısınabilmek için,

Petek dışı toz temizliği hem tozdan, hem kirden, hem de toz yumaklarına yuva yapmış mite böceklerinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği – Petek Toz Temizleme Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir petek toz temizliği yapan servisimiz kullandığı yeni yöntemlerle sizlere hizmet verir. Petekleri yerinden sökmeden, buharlı özel bir cihaz yardımıyla temizleriz. Kuru buhar cihaz yardımıyla basınçla petekleri temizler. Bu yöntemle temizlenen petekler ilk günkü temiz hallerine kavuşur. Evinizde nefes aldığınızı hissedersiniz. Tozların, kir kalıntılarının peteklerin ızgaralarına nasıl kümelendiğine şahit olur, bunların en kolay temizlenme yönteminin buharlı cihaz yardımı ile olduğunu görürsünüz.

Petekleri kendim temizlerim diye düşünebilirsiniz ancak, sizin temizlediğiniz yerler ulaşabildiğiniz yerler olur. Peteklerin ızgaralarına, kanallarına ulaşmanız mümkün değildir. Ustalarımız basınçla kuru buhar püskürtmeyi sağlayan özel bir cihazla peteklerin işte bu alanlarını da temizler. Bahçeşehir petek toz temizliği için sadece aramanız yeterli.

Ustalarımız en kısa sürede petek dış temizliğini yapacaktır. Bu temizlik sırasında aynı zamanda peteklerin ızgaraları arasında yerleşen, burada çoğalan mite böcekleri de temizlenir. Bu ortam mite böcekler denilen ev akarları için uygun ortamlardır. Özellikle alerjisi olan kişiler için çok zararlıdır.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği - Petek Tozları Nasıl Temizlenir?

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği

Bahçeşehir petek toz temizliği yapan firmamız çok pratik bir çalışma yapar. Kısa sürede temizlik işlemini tamamlar. Petekleri yerinde temizler. Petek dış temizliği fiyatları da oldukça ekonomiktir. Maliyeti düşük olmasına rağmen yararları oldukça fazladır. Evinizdeki temizliği petek dış temizliği ile tamamlayın. Cihazla petek temizliği yapılsın. Ekiplerimiz pratik bir çalışmayla petekleri ilk takıldığı gün gibi temiz hale getirir. Petek dışı toz temizliği belirli dönemlerde mutlaka yapılmalıdır.

Benzer Gönderiler: