• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Lavabom tıkandı

Lavabom tıkandı

Lavabom tıkandı – Tıkanıklık var diyorsanız, güvenilir tesisatçı için bizi arayın

Lavabom tıkandı diyerek profesyonel destek alan herkes bu sorundan daha kolay kurtulur. Tıkanmış lavabolara kesinlikle kendiniz müdahalede bulunmayın. Hatalı bir işlem yaparak sorunu büyütmeyin. Pompalama yaparak, lavabo aç gibi malzemeler kullanarak tıkanmış lavaboları açmaya çalışmak her zaman sonuç veren uygulamalar değildir. Firmamızı arayarak, tıkanıklık açma uzmanı bir servis elemanının gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ekiplerimiz kameralı cihazla giderleri görüntüleyerek tıkanıklığa neden olan etkeni hemen tespit ederler. Tıkanıklığın nerede olduğunu kamera ile görüntüler, ardından kanal açma makinesi dediğimiz robot ile tıkanmış lavabo giderini açarlar. Bu işlemleri yaparken fayansları kırmaz, herhangi bir şekilde duvarlarınıza bile zarar vermezler. Her sorunun kolay bir çözümü bulunmaktadır. Bu nedenle sorunları büyütmeden profesyonel yardım almalısınız.

Lavabolar gerek banyoda, gerekse mutfakta her zaman kullanılan alanlardır. Özellikle mutfakta sürekli olarak deterjan kalıntıları, gıda artıkları, yağlar mutfak giderinin kısa sürede tıkanmasına neden olur. Banyoda kullanılan lavabolarda kolayca tıkanan alanlardır. Saç telleri, sabun artıkları, hatta suyun kireçlenmeye neden olması bile tıkanmaya neden olabilir. Bu yüzden sürekli destek alacağınız bir tesisatçınız olmalı, yeni yöntemleri kullanan, tecrübeli ustaları olan bir tesisatçı.

Lavabom tıkandı diye çare aramayın, lavabo gider tıkanıklığının açılmasında kullanılmaya başlanan yeni yöntemler sayesinde, ustalar evinizde konforlu bir çalışma yaparlar. Öyle eskiden olduğu gibi fayansları kırmaz, etrafa zarar vermezler. Ustalar işini bitirdikten sonra evinizde ek tadilat yapmak durumunda kalmazsınız. Böylesine kolay bir şekilde tıkanıklığın açılması dururken, kendi çabalarınızla lavabodaki tıkanıklığı açmak için uğraşmayın ve sorunu daha fazla büyütmeyin.

Lavabom tıkandı

Tıkanıklık açma servisi

Lavabom tıkandı diye yakınıyorsanız, yeni yöntemlerden haberiniz olmayabilir. Ancak güncel yöntemleri uygulayan bir tesisatçınız varsa, hiç telaş etmenize gerek kalmaz. Her zaman tesisatçınızın kullandığı yöntemlere güvenebilirsiniz. Kırmadan, evinize herhangi bir zarar vermeden tıkanmış giderler açılır. Ustalar tesisatınızın gereken bakımlarını da yaparak, istenmeyen zamanlarda sorun yaşamanıza da engel olur

Evinizde kullandığınız lavabolarda tıkanıklık sorununun sıkça yaşanması olası bir durumdur.  Hanımlar genellikle lavabom tıkandı ne yapmalıyım sorusunun cevabını kendileri üreterek tıkanan lavaboları kendileri açmak için uğraşır dururlar. Onların kullandıkları yöntemler başlangıçta işe yarıyormuş gibi görünse de, zamanla tıkanıklık sorununu büyütmüş olurlar. Çünkü lavabo tıkanmasını açmak için, ya pompa kullanırlar, ya da satın aldıkları lavabo aç gibi kimyasallar kullanırlar.

Pompalama ile giderlerde tıkanmaya neden olan atık maddeleri, yabancı cismi daha derinlere yollarlar. Ancak bu sadece geçici çözüm olur. Zamanla burada atıklar yine toplanır ve daha ciddi tıkanmayla karşılaşılır. Lavabo aç gibi kimyasallarda zamanla pimaş borulara zarar verebilir. Bu size daha fazla bir maliyet çıkarabilir. Bu yüzden “lavabom tıkandı ne yapmalıyım” diyorsanız, profesyonel destek almalısınız. Lavabo tıkanıklığında güncel yöntemleri kullanan, deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gerekiyorsa giderleriniz kameralı cihazla görüntülenmeli ve tıkanıklığın neden kaynaklandığı ve neyin tıkanmaya neden olduğunu tespit edilmelidir.

Lavabom tıkandı nasıl açarım ?

Tıkanıklık giderlerin derinliklerinde olduğunda, hiç panik etmenize gerek yok. Tesisatçınız tıkanıklık açma cihazı olan robot kullanarak, kırmadan tıkanıklığı açar. Bu nedenle evinizdeki fayanslar kırılmaz, duvarlar bile zarar görmez. Lavabo tıkanıklığı daha yüzeysel olursa, tesisat sektöründe kullanılan özel kimyasallardan yararlanılır. Bu kimyasallar hiçbir şekilde pimaş borulara zarar vermez. Tamamen tesisat sektöründe profesyonel kullanım için üretilmiştir. Lavabolar sürekli sabun artıkları, saç telleri ve suyun etkisindedir. Zamanla giderlerde oluşan tıkanıklık etkisiyle zor durumda kalabilirsiniz. Bu sorundan tek başınıza kurtulmayı denemeyin. Tıkanıklık sorunu büyümeden tesisatçıdan usta desteği almalısınız.

Lavabom tıkandı diyenlerin sıkılmasını, strese girmesini istemeyiz. Artık gider tıkanıklığı kırmadan açılıyor. Tek yapmanız gereken firmamızdan ustaların gelmesini ve lavabo tıkanıklığını açmasını istemelisiniz. Normalde belirli zamanlarda lavabo giderlerinin kontrol edilmesi gerekir. Böyle olduğunda istenmeye zamanlarda tıkanıklıkla karşılaşmazsınız.

Benzer tıkanıklık açma hizmetlerimiz :

    • Merhaba; Biz Trotec Su Kaçak cihazı kullanan tesisat firmasıyız. Satıcı değiliz. Trotec satıcı firma ile görüsürüp Uzmnanlar Tesisat yönlendirdi derseniz yardımcı olurlar.
      Saygılarımızla,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53