• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
 • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
 • Whatsapp Numaramız(0532) 179 59 00

Lavabom Tıkandı

Lavabom Tıkandı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabom Tıkandı, tıkanan giderler nasıl açılır diyerek profesyonel destek alan herkes bu sorundan daha kolay kurtulur. Lavabom tıkandı diye üzülmeyin, kırmadan lavabo açma, kırmadan pimaş açma tesisatçı ustasını arayın. Gider açma ustasını aramayıp sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığını açarım diye tıkanmış lavabolara müdahalede bulunmayın. Hatalı bir işlem yaparak sorunu büyütmeyin.

Pompalama yaparak, lavabo açıcı gibi malzemeler kullanarak tıkanmış lavaboları açmaya çalışmak her zaman sonuç veren uygulamalar değildir. Firmamızı arayarak, tıkanıklık açma uzmanı bir servis elemanının gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Lavabo Neden Tıkanır?

Lavabolar gerek banyoda, gerekse mutfakta her zaman kullanılan alanlardır.

 • Özellikle mutfak lavabosunda sürekli olarak deterjan kalıntıları, gıda artıkları, yağlar mutfak giderinin kısa sürede tıkanmasına neden olur.
 • Saç telleri, sabun artıkları, hatta suda bulunan kirecin etkisi ile bile tıkanmaya neden olabilir.
 • Lavabo sifonlarında biriken atıklarda tıkanıklık nedenidir.
 • Ana pimaş tıkandığında da lavaboda tıkanıklık yaşanır.

 Bu yüzden sürekli destek alacağınız bir tesisatçınız olmalı ve bu tesisatçı yeni yöntemleri kullanan, tecrübeli ustalar olmalıdır.

Lavabom Tıkandı – Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

 • Ekiplerimiz kameralı cihazla giderleri görüntüleyerek tıkanıklığa neden olan etkeni hemen tespit ederler. Tıkanıklığın nerede olduğunu kamera ile görüntüler, ardından kanal açma makinesi dediğimiz robot ile tıkanmış lavabo giderini açarlar.
 •  Bu işlemleri yaparken fayansları kırmaz, herhangi bir şekilde duvarlarınıza bile zarar vermezler. Her sorunun kolay bir çözümü bulunduğuna şahit olun.
 • Kırmadan, evinize herhangi bir zarar vermeden tıkanmış giderler açılır. Ustalar tesisatınızın gereken bakımlarını da yaparak, istenmeyen zamanlarda sorun yaşamanıza da engel olur.
 • Lavabo tıkanıklığı daha yüzeysel olursa, tesisat sektöründe kullanılan özel kimyasallardan yararlanılır. Bu kimyasallar hiçbir şekilde pimaş borulara zarar vermez. Tamamen tesisat sektöründe profesyonel kullanım için üretilmiştir.
 • Evinizde kullandığınız lavabolarda tıkanıklık sorununun sıkça yaşanması olası bir durumdur. Ev Hanımları tıkanan mutfak lavabosunu lavabo açma teli ile açmak için uğraşırlar. Onların kullandıkları yöntemler başlangıçta işe yarıyormuş gibi görünse de, zamanla tıkanıklık sorununu büyütmüş olurlar. Çünkü lavabo tıkanmasını açmak için, ya pompa kullanırlar, ya da satın aldıkları lavabo aç gibi kimyasallar kullanırlar.

Pompalama ile giderlerde tıkanmaya neden olan atık maddeleri, yabancı cismi ancak biraz daha ileri iterler. Zamanla burada atıklar yine toplanır ve daha ciddi tıkanmayla karşılaşılır. Lavabo aç, tuvalet açıcı asit gibi kimyasallarda zamanla pimaş borulara zarar verebilir. Bu size daha fazla bir maliyet çıkarabilir.

Lavabom Tıkandı - Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Lavabom Tıkand

Bu yüzden “lavabom tıkandı ne yapmalıyım” diyorsanız, profesyonel destek almalısınız. Lavabo tıkanıklığında güncel yöntemleri kullanan, deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gerekiyorsa giderleriniz kameralı cihazla görüntülenmeli ve tıkanıklığın neden kaynaklandığı tespit edilmelidir. Lavabo açma makinesi kullanan tesisatçının kullandığı yöntemlere güvenebilirsiniz.

Benzer tıkanıklık açma hizmetlerimiz :

 1. Merhaba; Biz Trotec Su Kaçak cihazı kullanan tesisat firmasıyız. Satıcı değiliz. Trotec satıcı firma ile görüsürüp Uzmnanlar Tesisat yönlendirdi derseniz yardımcı olurlar.
  Saygılarımızla,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53