• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Lavabom Tıkandı

Lavabom Tıkandı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabom Tıkandı, tıkanan giderler nasıl açılır diyerek profesyonel destek alan herkes bu sorundan daha kolay kurtulur. Lavabom tıkandı diye üzülmeyin, kırmadan lavabo açma, kırmadan pimaş açma tesisatçı ustasını arayın. Gider açma ustasını aramayıp sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığını açarım diye tıkanmış lavabolara müdahalede bulunmayın. Hatalı bir işlem yaparak sorunu büyütmeyin.

Pompalama yaparak, lavabo açıcı gibi malzemeler kullanarak tıkanmış lavaboları açmaya çalışmak her zaman sonuç veren uygulamalar değildir. Firmamızı arayarak, tıkanıklık açma uzmanı bir servis elemanının gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ekiplerimiz kameralı cihazla giderleri görüntüleyerek tıkanıklığa neden olan etkeni hemen tespit ederler. Tıkanıklığın nerede olduğunu kamera ile görüntüler, ardından kanal açma makinesi dediğimiz robot ile tıkanmış lavabo giderini açarlar. Bu işlemleri yaparken fayansları kırmaz, herhangi bir şekilde duvarlarınıza bile zarar vermezler. Her sorunun kolay bir çözümü bulunduğuna şahit olun. Profesyonel yardım alarak sorunları büyütmeden profesyonel yardım alın.

Lavabolar gerek banyoda, gerekse mutfakta her zaman kullanılan alanlardır. Özellikle mutfakta sürekli olarak deterjan kalıntıları, gıda artıkları, yağlar mutfak giderinin kısa sürede tıkanmasına neden olur. Banyoda kullanılan lavabolarda, kolayca tıkanan alanlardır. Saç telleri, sabun artıkları, hatta suda bulunan kirecin etkisi ile bile tıkanmaya neden olabilir. Bu yüzden sürekli destek alacağınız bir tesisatçınız olmalı, ve bu tesisatçı yeni yöntemleri kullanan, tecrübeli ustalar olmalıdır.

Lavabom tıkandı diye kendinizce çözüm üretmek her daim yararlı sonuçlar doğurmaz. Lavabo gider tıkanıklığının açılmasında kullanılmaya başlanan yeni yöntemler sayesinde, ustalar evinizde konforlu bir çalışma yaparlar. Öyle eskiden olduğu gibi fayansları kırmaz, etrafa zarar vermezler. Ustalar işini bitirdikten sonra evinizde ek tadilat yapmak durumunda kalmazsınız. Böylesine kolay bir şekilde tıkanıklığın açılması dururken, kendi çabalarınızla lavabodaki tıkanıklığı açmak için uğraşmayın ve sorunu daha fazla büyütmeyin.

Lavabom Tıkandı – Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ? – Tıkanıklık açma servisi

Lavabom tıkandı diye yakınıyorsanız, yeni yöntemlerden haberiniz olmayabilir. Ancak güncel yöntemleri kullanan, lavabo açma sustası ile tıkanıklık açan bir tesisatçınız varsa, hiç telaş etmenize gerek kalmaz. Lavabo açma makinesi kullanan tesisatçının kullandığı yöntemlere güvenebilirsiniz. Kırmadan, evinize herhangi bir zarar vermeden tıkanmış giderler açılır. Ustalar tesisatınızın gereken bakımlarını da yaparak, istenmeyen zamanlarda sorun yaşamanıza da engel olur.

Evinizde kullandığınız lavabolarda tıkanıklık sorununun sıkça yaşanması olası bir durumdur.  Hanımlar genellikle lavabom tıkandı ne yapmalıyım sorusunun cevabını kendileri üretir. Tıkanan lavaboları, mutfak lavabosunu lavabo açma teli ile açmak için uğraşır dururlar. Onların kullandıkları yöntemler başlangıçta işe yarıyormuş gibi görünse de, zamanla tıkanıklık sorununu büyütmüş olurlar. Çünkü lavabo tıkanmasını açmak için, ya pompa kullanırlar, ya da satın aldıkları lavabo aç gibi kimyasallar kullanırlar.

Lavabom Tıkandı, lavabo tıkandı su gitmiyor. Tıkanmış boru nasıl açılır, lavabo gider borusu nasıl açılır ?

Lavabom Tıkandı, mutfak gideri açma, kırmadan tıkanıklık açma ustası

Pompalama ile giderlerde tıkanmaya neden olan atık maddeleri, yabancı cismi ancak biraz daha ileri iterler. Zamanla burada atıklar yine toplanır ve daha ciddi tıkanmayla karşılaşılır. Lavabo aç, tuvalet açıcı asit gibi kimyasallarda zamanla pimaş borulara zarar verebilir. Bu size daha fazla bir maliyet çıkarabilir. Bu yüzden “lavabom tıkandı ne yapmalıyım” diyorsanız, profesyonel destek almalısınız. Lavabo tıkanıklığında güncel yöntemleri kullanan, deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gerekiyorsa giderleriniz kameralı cihazla görüntülenmeli ve tıkanıklığın neden kaynaklandığı tespit edilmelidir.

Lavabo tıkanıklığı daha yüzeysel olursa, tesisat sektöründe kullanılan özel kimyasallardan yararlanılır. Bu kimyasallar hiçbir şekilde pimaş borulara zarar vermez. Tamamen tesisat sektöründe profesyonel kullanım için üretilmiştir. Lavabolar sürekli sabun artıkları, saç telleri ve suyun etkisindedir. Zamanla giderlerde oluşan tıkanıklık etkisiyle zor durumda kalabilirsiniz. Bu sorundan tek başınıza kurtulmayı denemeyin. Tıkanıklık sorunu büyümeden tesisatçıdan usta desteği almalısınız. Lavabom tıkandı – Tıkanıklık var diyorsanız, güvenilir tesisatçı için bizi arayın.

Benzer tıkanıklık açma hizmetlerimiz :

  1. Merhaba; Biz Trotec Su Kaçak cihazı kullanan tesisat firmasıyız. Satıcı değiliz. Trotec satıcı firma ile görüsürüp Uzmnanlar Tesisat yönlendirdi derseniz yardımcı olurlar.
    Saygılarımızla,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53