Su Kaçağı 1475 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Yerden Isıtma Tesisat Kaçağı Neden Oluşur?

  • Tesisatta oluşan kaçaklar kimi zaman tesisatçı hatası,
  • Kimi zaman malzemenin kusurlu olması
  • Kimi zamanda dışarıdan alınan darbe ile ortaya çıkar.
  • Yerden ısıtma tesisat kaçağı genel olarak cross link borularda özellikle bağlantı noktalarında aşınma, deforme olma sebeplerine dayalı oluşmaktadır.
  • Bu bölgeler sağlıklı bir şekilde iyi bir işçilik ile yapılmadıysa zamanla açılma yaratıyor ve tesisat kaçakları bu şekilde genel olarak meydana gelmektedir.
Yerden Isıtma Tesisat Kaçağı

Yerden Isıtma Tesisat Kaçağı

Yerden Isıtma Tesisat Kaçağı Nasıl Giderilir?

Yerden ısıtma tesisatı kaçağı’nın da nedeni her ne olursa olsun noktasal bulunarak tamir edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda yerden ısıtma tesisatında ki kaçağın yeri bulunurken kırma dökme yapılmadan bulunmalı veya kimyasal uygulama yapılarak birden fazla kaçakta varsa tek uygulama ile sonlandırılması gerekmektedir.

Yerden ısıtma tesisat kaçağı gidermek artık günümüz teknolojisi ile çok kolay bir hal almıştır. Tesisat kaçağı giderme işlemlerinde kimyasala ilaç uygulamasını uzmanlarımız en sağlıklı en hızlı şekilde yapmaktadır. Firma olarak uzman kadromuz ile yerden ısıtma tesisat kaçağı bulma konusunda çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Bu gibi durumlarda tesisat kaçağını bulup onarımlarını gerçekleştirebilmemiz için tek yapmanız gereken işlem bize ulaşmak olacaktır.

Kaçak bulma onarma konusunda eskiden var olan zorluklar artık tarihe karışarak daha yeni uygulamalar ile bizlerin karşısına çıkmaktadır. Yerden ısıtma tesisat kaçağı konusunda eskiden tüm fayansları kırarken uzmanlarımız ev içerisine ciddi zararlar verirken bile bu durumu üzülerek gerçekleştirmek zorunda kalıyorlardı.

Gelişen teknoloji bu durumdan bizleri ve siz değerli müşterilerimizi kurtararak günümüz teknolojisi ile tesisat kaçağı tespiti yapılır. Bu sayede kolayca sağlıklı bir şekilde kırmadan dökmeden birçok yöntem ve kimyasal ilaçlar ile yapılır. Bu uygulama sayesinde  artık kaçaklar kâbusunuz olmaktan çıkıyor. Tesisat kaçağı meydana geldiğinde hiçbir müdahale de bulunmadan hemen uzman ekibimizi arayarak tesisat kaçağı bulma konusunda gerekli yardımı alabilirsiniz. İvedi bir şekilde sizlerin sorunlarına ortak çözüm yolları bulunmaktadır.

Uzman ekibimiz sadece bina içerisinde ki yerden ısıtma tesisat kaçağı bulma işlemini değil bunun yanı sıra açık alanlar da ki tesisat kaçağı bulma işlemlerinde başarılı ve sağlıklı bir şekilde yapar. En yeni ve gelişen teknolojiyi yakından ve sıkı bir şekilde uzmanlarımız ve ekibimiz tarafından güncellenerek takip edilmektedir. Yerden ısıtma tesisat kaçağı bulma işlemlerde uyguladığımız işlemleri siz de görecek ne kadar sağlıklı işlemler gerçekleştirdiğimize şahit olacaksınız.

0Shares

Benzer Gönderiler: