su kaçağı var 623 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su sızıntısı tespiti için teknolojik makineler gereklidir. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti ve akustik  cihazla su kaçağı tespiti bu işin olmaz ise olmazıdır. Su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmasını gerekli kılan su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır için şunu söyleyelim ya alt katta ya da sizin dairenizde belirtisi olur. Ya küf koku yapar, ya su faturası fazla gelir ya da alt komşu şikayete gelir. Su sızıntısı bulma, temiz su borusunda su kaçağı tespiti için doğru adres seçildiğinde ortaya çıkan tüm olumsuzluklar kısa sürede çözülür.

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti, noktasal olarak su kaçakları bulma servisi tarafından pratik bir şekilde yapılır. İstanbul’da  su tesisatçınız her zaman sizlere makineli cihazlarla tesisat sorunlarında destek olur. Profesyonel ekiplerle, su kaçaklarını tespit edip erken önlem almak her zaman bina sakinleri için önemlidir.

Su kaçakları için profesyonel hizmetler sayesinde su kaçağının evinize ve eşyalarınıza zarar vermesinin önüne geçilir.

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Su sızıntısı, binanın demirlerini çürütme riski oluşturduğundan binanın dayanıklılığını zayıflatır. Bu açıdan bakıldığında su kaçağı sadece bir dairenin sorunu değildir. Meseleye bu pencereden bakıp bu bilinçte hareket edilerek çözüm için gerekli önlemi almalıdır. Binanın duvarlarından sızan suyun, sızıntı yaptığı noktalarda rutubet, nem ve belirli bir süre sonra koku ve çürüme başlayacaktır.

 Su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında bütün işleri tesisatçı ustalar en iyi yöntemlerle yapar. Kırmadan su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, pimaş açma, tamir ve tadilat işlemleri için makineli çözüm. Yeni binalarda ise tesisat genel itibari ile plastik olduğundan bu durumdan çokta söz etmek mümkün değildir. Ancak yeni binalarda tesisatlarda kaliteli malzeme kullanılmaması ve ustaların deneyimsiz olması sorunlara neden olabilmektedir. Bu durum da kaliteli işçilikten yoksun bir hizmeti doğurmaktadır ki bu da tesisat da su kaçaklarına neden olmaktadır. Tesisat yapılması aşamasında boru çaplarının yanlış şekilde monte edilmesi sonucu çap daralması ve çok küçük pislikler ile dahi tıkanıklık yaşayabilirsiniz. Kırmadan cihazla su kaçağı sızıntısı bulma pimaş tıkanıklık açma yine kırma dökme yapılmadan yapılır.

Tesisatta Su Kaçağı Olduğu ve Tesisatta Tıkanıklık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Dairede bir koku oluşması, duvarlarda küflenme oluşması su kaçağının veya tıkanıklığın habercisidir.
  • Zeminden su sızmaya başlaması su kaçağının habercisidir.
  • Mutfak giderinden geriye su gelmesi mutfak gider tıkanıklığın habercisidir.
  • Bulaşık makinesi giderinden geriye su gelmesi gider tıkanıklığın habercisidir.
  • Su faturasının çok yüksek gelmeye başlaması su sızıntısının habercisidir.
  • Lavaboda suyun birikmeye başlaması lavabo tıkanıklığı habercisidir.
  • Sifonu çektiniz su gitmiyor tuvalet tıkanıklığının habercisidir.

Tıkanıklık sonucu oluşan su kaçakları  maliyetli ve can sıkıcıdır. Bu gibi durumlarda uzman ekiplerimizden mutlaka yardım alın. Siz  normal hayatınıza devam ederken su kaçağı tespiti servisimiz sorunu çözmüş olacaktır. Yeni binalarda da su kaçağı oluşabilmekte olup, fazla zarar görmeden su kaçağı tespitini cihazla kırmadan yapabilen su kaçağı tespiti servisine yaptırın. Su kaçağı tespit ve onarımı kırmadan su kaçak bulma ve kalorifer kaçakları için pratik kalıcı çözümler için bizi arayın. Pimaş gideri açma, tuvalet gider tıkanıklığı açma servisleri için bizi aramanız yeterlidir.

Benzer Gönderiler: