• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Mutfak tıkandı

Mutfak tıkandı

Mutfak tıkandı – Cihazla mutfak tıkanıklığı nasıl açılır ? Tıkanıklık açma cihazı ile kırmadan tıkanıklık açılır

Mutfak tıkandı ne olur, hayat durur desek abartmış olmayız, mutfak tıkanıklığı hijyenik açıdan önem taşır. Mutfak bayanların en fazla zaman geçirdiği alanlardır. Belki de tesisatın, suyun en fazla kullanıldığı yerdir. Mutfak tıkandı diye sorun yaşayan hanımlar, hemen tıkanan giderleri açmaya çalışırlar. Lavaboyu pompalamaya başlarlar. Ancak bilmezler ki onlar pompaladıkça, giderlerdeki pislikler, kalıntılardan tam olarak kurtulamayacaktır. Bu yapılan anlık geçici bir çözüm olup, sürekli aynı stresi yaşamanıza neden olacaktır.

Tıkanmış mutfak gideri bir anda yaşamınızı alt üst edebilir, evdeki işleriniz aksamaya başlayacağından,bulaşıklar yıkanmaz, yemek bile yapılmaz bir tedirginlik oluşur. Hiç beklemeden robotla mutfak tıkandı diye çağırdığınız tesisatçı robotla mutfak tıkanıklığını açmalı. Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, hiç gecikmeden sizin mağduriyetinizi gidermelidir. Eğer tesisatçı cihazla mutfak tıkanıklığı açıyorsa, kırmadan bu hizmeti sunmalıdır. Bu durumda hiç panik yapmayın, endişelenmenize bile gerek yok. En kısa sürede deneyimli ustalar tıkalı mutfak giderini açacaklardır.

Bunu yapmadan mutfak giderini kendi yöntemlerinizle açmaya kalkışmayın. Çünkü sizin yaptıklarınız tıkanıklık sorununu büyütmekten öteye gitmez daha ötesi tesisata bile zarar verebilirsiniz. Bu nedenle profesyonel destek almaktan kaçınmayın. Mutfak tıkanıklığı kırmadan cihazlarla açılmalıdır. Bir de evinizde tadilat yapmak için uğraşmayın, yeni gelişmelerden sizlerde yararlanın.

Bireysel çabalarla açılmaya çalışılan mutfak tıkanıklığı İlk anda açılmış gibi görünse de, bir süre sonra tıkanıklığın daha büyüğünü yaşamaya başlarlar. Giderlerin bir bölümünde biriken besin artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları büyüyerek toplanıyor. Bu nedenle hanımlara, tıkanıklığı açmak için pompa yapmalarını önermiyoruz. Bunun gibi kimyasal açıcıları da kullanmasınlar. Bunlar belirli maddeleri eritme özelliğine sahiptir. Bir yandan tıkanıklığa neden olan maddeleri eritirken, diğer yandan giderlerde kullanılan pimaş borulara da zarar verebilirler. Bu etki sizler için daha zararlı olur. Sadece mutfak tıkanıklığını açmak yerine, evinizde tadilata girişmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle mutfak tıkandı ise, işi bilen deneyimli bir tesisatçıdan destek almalısınız.

Mutfak tıkandı

Mutfak tıkandı

Mutfak tıkandı acil usta lazım !

Hanımlar mutfakta tıkanıklık sorunuyla karşılaştıklarında ne yapacağını iyi bilir. Her zaman destek alacakları bir tesisatçıları vardır. Üstelik kırmadan mutfak tıkanıklık açma hizmeti alabilecekleri bir tesisatçı. Çünkü yeni gelişmeleri takip eden, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, cihazla mutfak tıkanıklığını açar.

Ustalar tıkanıklığı açmak için geldiklerinde hemen bir ön etüt yaparlar. Tıkanmış gideri özel görüntüleme yöntemiyle bilgisayar üzerinde görüntülerler. Bunun için özel bir kameralı cihazdan faydalanırlar. Ustalar bu cihazları kullanmakta yeteri kadar tecrübelidir. Hatasız bir şekilde, kırmadan tıkanıklığın tam yerini tespit ederler. Bulunan yabancı maddeye göre kanal açma cihazının yani robotun ucuna aparat takarlar. Cihazı tıkanmış mutfak giderinin içine göndererek, yabancı maddeyi kolayca dışarıya alırlar. İşte dışarıdan tespit edilemeyen tıkanıklık böyle cihazlarla kırmadan açılabilir. Bu nedenle mutfak tıkandı diyen herkesi böyle bir hizmet almaya davet ediyoruz. Firmamız her zaman cihazla tıkanıklık açar bunu yaparken fayanslara zarar vermez. Tıkanıklıktan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Mutfak tıkandı diye şikâyet ediyorsanız, muhtemelen lavabodan sular gitmez, atıklar taşma yapar, giderleri kullanamazsınız. Bu konuda firmamızla iletişime geçerseniz, ustalarımız cihazla tıkanıklık açma hizmeti verecektir. Kırmadan mutfak tıkanması sorunundan kurtulacaksınız.

Tıkanıklık açma servisi

Ustalarımız ilk önce kameralı cihazı kullanacak. Cihazı tıkanmış giderin içine sokarak, bilgisayar üzerinde görüntüleme yapacaklar. Bu içerideki tıkanıklığı ve tıkanıklığa neden olan maddeyi kolayca tespit etmeye yardımcı olacak. Ustalarımız fayansları kırmadan bunu belirleyecek. Bundan sonraki aşama tıkalı giderlerin açılmasına geliyor. Ustalarımız kanal açma makinesi dediğimiz robotla tıkanmış giderin içine girerler. Robotun ucuna uygun bir parça takarlar. Bu içerideki yabancı maddenin çıkarılmasını sağlar.

Kırmadan evinizdeki fayansları koruyarak, konforlu bir çalışma yapılır. Tıkalı mutfak giderini açmak için, bu yöntemle hizmet veren firmalarla çalışmalısınız. Mutfak tıkandı ne yapmalıyım diye düşünmeyin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53