• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Mutfak Tıkandı

Mutfak Tıkandı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak Tıkandı – Tıkanık Gider Açma Cihazı ile Kırmadan Tıkanıklık Açılır mı ?

Mutfak Tıkandı ne olur, hayat durur desek abartmış olmayız, mutfak lavabo borusu tıkanıklığı hijyenik açıdan önem taşır. Mutfaklar bayanların en fazla zaman geçirdiği alanlardır. Suyun en fazla kullanıldığı yer mutfaktır. Mutfak lavabosu tıkandı diye sorun yaşayan hanımlar, hemen tıkanan giderleri açmaya çalışır ve lavaboyu pompalamaya başlar. Ancak bilmezler ki onlar pompaladıkça, giderlerdeki pislikler, kalıntılardan tam olarak kurtulamayacaktır. Bu yapılan anlık geçici bir çözüm olup, sürekli aynı stresi yaşamanıza neden olacaktır.

Tıkanmış mutfak gideri bir anda yaşamınızı alt üst edebilir, evdeki işleriniz aksamaya başlar. Bulaşıklar yıkanmaz, yemek bile yapılmaz bir tedirginlik oluşur. Hiç beklemeden robotla mutfak tıkandı diye çağırdığınız tesisatçı robotla mutfak tıkanıklığını açmalıdır. Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, hiç gecikmeden sizin mağduriyetinizi gidermelidir. Eğer tesisatçı cihazla mutfak tıkanıklığı açıyorsa, kırmadan bu hizmeti sunmalıdır. Bu durumda hiç panik yapmayın, endişelenmenize bile gerek yok. En kısa sürede deneyimli ustalar tıkalı mutfak giderini açacaklardır.

Bunu yapmadan evye giderini, mutfak lavabosu giderini kendi yöntemlerinizle açmaya kalkışmayın. Çünkü sizin yaptıklarınız mutfak lavabo gideri tıkanıklık sorununu büyütmekten öteye gitmez. Daha ötesi tesisata bile zarar verebilirsiniz. Bu nedenle profesyonel tıkanıklık açma hizmeti almaktan kaçınmayın. Mutfak tıkanıklığı ,pimaş tıkanıklığı kırmadan cihazlarla açılmalıdır. Bir de evinizde tadilat yapmak için uğraşmayın, yeni gelişmelerden sizlerde yararlanın.

Bireysel çabalarla açılmaya çalışılan mutfak tıkanıklığı, tıkalı mutfak lavabosu  ilk anda açılmış gibi görünür. Ancak bir süre sonra tıkanıklığın daha büyüğünü yaşayabilirsiniz. Giderlerin bir bölümünde biriken besin artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları büyüyerek toplanır. Bu nedenle hanımlara, tıkanıklığı açmak için pompa yapmalarını önermiyoruz. Bunun gibi kimyasal açıcıları da kullanmasınlar. Bunlar belirli maddeleri eritme özelliğine sahiptir.

Bir yandan tıkanıklığa neden olan maddeleri eritirken, diğer yandan giderlerde kullanılan pimaş borulara da zarar verebilirler. Bu etki sizler için daha zararlı olur. Sadece mutfak borusu, mutfak tıkanıklığını açmak yerine, evinizde tadilata girişmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle mutfak tıkandı ise, işi bilen deneyimli bir tesisatçıdan destek almalısınız.

Mutfak Tıkandı - Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır ? - Pimaş Açma - Tıkanan Boru Açma

Mutfak Tıkandı, Tıkanıklık Boru Açma Servisi

Mutfak Tıkandı Acil Tesisatçı Usta Lazım – Mutfak Tıkandı Nasıl Açarım ?

Hanımlar mutfakta tıkanıklık sorunuyla karşılaştıklarında ne yapacağını iyi bilir. Her zaman destek alacakları bir tesisatçıları vardır. Üstelik kırmadan lavabo mutfak tıkanıklık açma hizmeti alabilecekleri bir tesisatçı. Çünkü yeni gelişmeleri takip eden, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, atık su borusu tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığını cihazla açar.

Ustalar tıkanıklığı açmak için geldiklerinde hemen bir ön etüt yaparlar. Tıkanmış gideri özel görüntüleme yöntemiyle kamera ile görüntülerler. Bunun için özel bir kameralı cihazdan faydalanırlar. Ustalar bu cihazları kullanmakta yeteri kadar tecrübelidir. Hatasız bir şekilde, kırmadan tıkanıklığın tam yerini tespit ederler. Bulunan yabancı maddeye göre kanal açma cihazının yani robotun ucuna aparat takarlar.

Pimaş açma servisi cihazı, tıkanmış mutfak giderinin içine göndererek, yabancı maddeyi kolayca dışarıya alırlar. İşte dışarıdan tespit edilemeyen tıkanıklık böyle cihazlarla kırmadan açılabilir. Bu nedenle mutfak tıkandı diyen herkesi böyle bir hizmet almaya davet ediyoruz. Firmamız her zaman cihazla tıkanıklık açar bunu yaparken fayanslara zarar vermez. Tıkanıklıktan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Lavabo tıkanıklık açma yöntemleri, mutfak tıkanıklık açma yöntemleri çözümde vazgeçilmezdir.

Tıkanıklık açma servisi - Mutfaktaki Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Tıkalı Gider Açma, Su Gideri Açma Ustası

Mutfak tıkandı diye şikâyet ediyorsanız, muhtemelen lavabodan sular gitmez, atıklar taşma yapar, giderleri kullanamazsınız. Bu konuda firmamızla iletişime geçerseniz, ustalarımız cihazla tıkanıklık açma hizmeti verecektir. Kırmadan mutfak tıkanması sorunundan kurtulacaksınız. Mutfak tıkandı ne yapmalıyım diye düşünmeyin. Tıkalı mutfak giderini açmak için, bu yöntemle hizmet veren firmamızı arayın.

Faydalı Benzer Tesisatçı Hizmetlerimiz:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53