1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 2 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak Tıkandı ne olur, hayat durur desek abartmış olmayız, mutfak lavabo borusu tıkanıklığı hijyenik açıdan önem taşır.  Mutfak gideri yağdan tıkanınca, mutfak giderinin sürekli tıkanması durumu ortaya çıkar. Mutfak giderinden su gelmesi, mutfak borusu tıkanıklığı için elbette yardım almanız gerekebilir. Mutfak gider borusu açma işi mutfak lavabo açıcı ile her zaman açılmayabilir. Lavabo tıkandı su gitmiyor ise, evdeki tıkanmış lavabo için önce  lavabo açıcı kullanılır eğer açılmaz ise robotla tıkanıklık açılmalıdır. Tıkanan mutfak lavabosunu açmak için erken davranmalı ve mutfak lavabo gideri tıkandı ise bunu ertelememelidir.

Mutfak Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfaklar bayanların en fazla zaman geçirdiği alanlardır. Suyun en fazla kullanıldığı yer mutfaktır. Mutfak lavabosu tıkandı diye sorun yaşayan hanımlar, hemen tıkanan giderleri açmaya çalışır ve lavaboyu pompalamaya başlar. Ancak bilmezler ki onlar pompaladıkça, giderlerdeki pislikler, kalıntılardan tam olarak kurtulamayacaktır. Bu yapılan anlık geçici bir çözüm olup, sürekli aynı stresi yaşamanıza neden olacaktır.

Hanımlar mutfakta tıkanıklık sorunuyla karşılaştıklarında ne yapacağını iyi bilir. Her zaman destek alacakları bir tesisatçıları vardır. Üstelik kırmadan lavabo mutfak tıkanıklık açma hizmeti alabilecekleri bir tesisatçı. Çünkü yeni gelişmeleri takip eden, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, atık su borusu tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığını cihazla açar.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

  • Mutfak gideri aşırı yağlanmaya dayalı tıkanır.
  • Mutfak giderine yemek artıkları, çay artıkları döküldüğünden tıkanır.
  • Mutfak lavabosunda bulunan sifon tıkanmasına dayalı tıkanır.
  • Mutfak gider borusunun ana hatta bağlandığı yerde bir sıkıntı var ise tıkanıklık olur.
  • Mutfak gider borusunda çökme var ise tıkanıklık oluşur.
  • Mutfakta tıkanıklığı açmak için bilinçsizce kullanılan kimyasallar giderlere zarar verdiğinden tıkanıklık olur.
Mutfak Gideri Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Gideri Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Tıkanıklığı Neden Acil Açılmalıdır?

Mutfak tıkandı diye şikâyet ediyorsanız, muhtemelen lavabodan sular gitmez, atıklar taşma yapar, giderleri kullanamazsınız. Tıkanmış mutfak gideri bir anda yaşamınızı alt üst edebilir, evdeki işleriniz aksamaya başlar. Bulaşıklar yıkanmaz, yemek bile yapılmaz bir tedirginlik oluşur. Hiç beklemeden robotla mutfak tıkandı diye çağırdığınız tesisatçı robotla mutfak tıkanıklığını açmalıdır.

Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, hiç gecikmeden sizin mağduriyetinizi gidermelidir. Eğer tesisatçı cihazla mutfak tıkanıklığı açıyorsa, kırmadan bu hizmeti sunmalıdır. Bu durumda hiç panik yapmayın, endişelenmenize bile gerek yok. En kısa sürede deneyimli ustalar tıkalı mutfak giderini açacaklardır.

 Mutfak Tıkandı Nasıl Açarım?

Eviye giderini, mutfak lavabosu giderini kendi yöntemlerinizle açmaya kalkışmayın. Çünkü sizin yaptıklarınız mutfak lavabo gideri tıkanıklık sorununu büyütmekten öteye gitmez. Daha ötesi tesisata bile zarar verebilirsiniz. Bu nedenle profesyonel tıkanıklık açma hizmeti almaktan kaçınmayın. Mutfak tıkanıklığı ,pimaş tıkanıklığı kırmadan cihazlarla açılmalıdır. Bir de evinizde tadilat yapmak için uğraşmayın, yeni gelişmelerden sizlerde yararlanın.

Bireysel çabalarla açılmaya çalışılan mutfak tıkanıklığı, tıkalı mutfak lavabosu  ilk anda açılmış gibi görünür. Ancak bir süre sonra tıkanıklığın daha büyüğünü yaşayabilirsiniz. Giderlerin bir bölümünde biriken besin artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları büyüyerek toplanır. Bu nedenle hanımlara, tıkanıklığı açmak için pompa yapmalarını önermiyoruz. Bunun gibi kimyasal açıcıları da kullanmasınlar. Bunlar belirli maddeleri eritme özelliğine sahiptir.

Bir yandan tıkanıklığa neden olan maddeleri eritirken, diğer yandan giderlerde kullanılan pimaş borulara da zarar verebilirler. Bu etki sizler için daha zararlı olur. Sadece mutfak borusu, mutfak tıkanıklığını açmak yerine, evinizde tadilata girişmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle mutfak tıkandı ise, işi bilen deneyimli bir tesisatçıdan destek almalısınız.

Pimaş açma servisi, tıkanıklık makinesini tıkanmış mutfak giderinin içine göndererek, yabancı maddeyi kolayca dışarıya alırlar. İşte dışarıdan tespit edilemeyen tıkanıklık böyle cihazlarla kırmadan açılabilir. Bu nedenle mutfak tıkandı diyen herkesi böyle bir hizmet almaya davet ediyoruz. Firmamız her zaman cihazla tıkanıklık açar bunu yaparken fayanslara zarar vermez. Tıkanıklıktan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Lavabo tıkanıklık açma yöntemleri, mutfak tıkanıklık açma yöntemleri çözümde vazgeçilmezdir.

Bu konuda firmamızla iletişime geçerseniz, ustalarımız cihazla tıkanıklık açma hizmeti verecektir. Kırmadan mutfak tıkanması sorunundan kurtulacaksınız. Mutfak tıkandı ne yapmalıyım diye düşünmeyin. Tıkalı mutfak giderini açmak için, bu yöntemle hizmet veren firmamızı arayın.