Tesisat 380 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şirinevler su tesisatçıları Bahçelievler tesisatçı servisi ile su tesisatı hizmetlerini sunar. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve su tesisat arızası giderme işlerini yapar. Şirinevler tesisatçı su tesisatçısı, su tesisat tamiri, tesisat tamirat montaj işlerini de aynı profesyonellikle yapar. Sıhhi tesisatçı,  İstanbul tesisatçı servisimiz ile su tesisat işlerinizi yapmaktayız. Tesisat montaj, tesisat arıza giderme ve makineli cihazlı teknoloji gerektiren tesisat arızalarını yaprız.

Şirinevler su tesisatçıları | Uzmanlar Tesisat

Şirinevler su tesisatçıları | Uzmanlar Tesisat

Şirinevler’de su tesisatı alanında size profesyonel hizmet sunulacağını bilmenizi isteriz. Bütün müşterilerimizin memnuniyet duyacağı bir çalışma yapma bilinci ve gayretindeyiz. Su tesisatında profesyonel ekiplerle çalışmaktayız. Yukarıda da belirttiğimiz üzere, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kanal açma alanlarında cihazlarla ve robotlarla hizmet vermekteyiz.

Şirinevler Su Tesisatçıları Bahçelievler Tesisatçı Servis

Tıkanan lavabo olduğunda, tıkanan tuvalet olduğunda telaşa gerek olmadığını bilmelisiniz. Ulaşılması zor atık su gider borularında ki tıkanıklığı robotlu makineler ile kırmadan açıyoruz. Kameralı cihazlarla ve akustik tesisat dinleme cihazları ile  kırmadan su kaçağı tespitini yapmaktayız. Etraf kırılmadan su sızıntılarından kurtulmak için profesyonel yardım alın. Su kaçağı tespiti için Şirinevler su tesisatçıları servisini arayın. Uygun fiyatlara kalıcı çözümler sunmaktayız. Su kaçağı tespiti için özel kameralı cihazlar ile çözüm sunduğumuzdan garantili çözüm ortaya çıkar. Bilgisayarlı sistemlerle kırmadan su kaçağının olduğu borunun yeri nokta atışı ile bulunur.

Şirinevler Tıkanıklık Açma Servisi ya da Şirinevler su kaçağı bulma yazdığınızda karşınıza çıkacak su tesisat firmalarına  yapacağı işin detayını sorun.

  • Örneğin tıkalı olan atık gider borusunu açmak için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz.
  • Su sızıntısı olan yerin tespiti için cihaz kullanıyor musunuz?
  • Yağlanmış tıkanmış mutfak lavabosunu nasıl temizliyorsunuz?
  • Petek temizliği işini makineli ilaçlı mı yapıyorsunuz?

Alacağınız hizmet ile ilgili önce bu işi nasıl yapacağını ve bunun için ne ücret alacağını en baştan bilmek hakkınızdır. Şirinevler su tesisatçıları servisi bu ve benzeri konularda sorularınıza cevap olmaktadır.

Bahçelievler Su Tesisat Hizmetleri ve Fiyatları

  • Kırmadan kameralı cihazlar ile tıkanıklık tespitini yapıyoruz. Su kaçağının yer tespiti fiyatı 800 TL olup arıza bulunduktan sonra da boru tamir fiyatı adreste verilir.
  • Tıkanıklık açma işlemleriniz için tıkanıklık açma robotu ile çözüm sunmaktayız. Tıkalı gider açma fiyatı tıkalı giderin hangi gider olduğuna bağlı olarak değişir.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı 1.500 TL iken lavabo tıkanıklığı açma fiyatı 1.000 TL’ dir.

Mutfak gider tıkanıklığı açma fiyatı 1.000 TL’dir

  • Pimaş yıkama yüksek basınçlı makine ile yapılmakta olup yağlanmış mutfak gider yıkama 1.500 TL’dir.
  • Petek temizliği ilaçlı cihazlı ortalama 5 petek için 1.000 TL’dir.
  • Petek aralarının toz temizliği ortalama 5 petek için 1.250 TL’dir.

Şirinevler tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, pimaş yıkama ve petek temizliği servis hizmetleri için bizi arayınız.  Şirinevler su tesisatçıları tesisat arıza giderme ve montaj işlerinde profesyonel hizmeti garantili sunarız.

Benzer Gönderiler: