Pimaş yıkama 212 kez görüntülendi

Gider yıkama makinesi ile pimaş yıkama – Kirlenen ve tıkanan pimaşlar,  pimaş yıkama cihazı ile temizlenir

Tesisat borularında, pimaşlarda, giderlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarında tesisatçınız özel makinelerle tıkanıklığı açacaktır. Ancak tıkanıklık açıldığı zamanda giderlerde tekrar tıkanıklık yaşamanız olasıdır. Giderlerde biriken yağlı, çamurlu atıklar sizi yine zora sokabilir. En iyi sonuç gider tıkanıklığı açma işleminden sonra giderlerin yıkanmasıdır. Bu işlem gider yıkama makinesi ile sağlıklı bir şekilde yapılabilir.

Gider yıkama makinesi ile pimaş yıkama uygulaması yapılarak boru içine belli bir basınçta su vererek, pimaş boruların, giderlerin yeni gibi olmasını sağlar. Gider tıkanıklığının kısa sürede yeniden tesisatınızı etkilemesine engel olur. Gider yıkama makinesi profesyonel kullanım için üretilen bir cihazdır. Deneyimli ustalar tarafından uygun basınçta suyun yardımıyla giderlerinizin yıkanmasını sağlar.

Gider yıkama makinesi ile pimaş yıkama

Banyo, mutfak gibi alanlarda giderlerde biriken yağlı atıkların, sabun ve deterjan, ıslak mendil ve benzeri kalıntılarının tamamen temizlenmesini sağlayan bu makine, gider tıkanıklığının önlenmesinde önemli bir cihazdır. Bu makine sadece bu iş için üretildiğinden, giderlerinize, pimaş borulara herhangi bir zarar vermez. Bu işi deneyimli bir tesisatçıya yaptırabilirsiniz. Giderlerinizin tıkanmasını beklemeyin. Belirli aralıklarla gider yıkama makinesi ile giderleriniz yıkansın, tıkanıklık sorunuyla karşılaşmayın.

Pimaş yıkama yaptırdığınızda giderlerde yavaş giden su hızlı bir şekilde gidecek ve giderlerde atık su kalmayacaktır. Bu sayede giderlerden gelen koku da son bulacak olup gider çekmiyor su geri geliyor gibi şikayetler de artık olmayacaktır.