• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Banyom tıkandı

Banyom tıkandı

Banyom tıkandı –  Tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık nasıl açılır

Eğer sizde banyom tıkandı deyip ne yapacağınızı bilmez bir halde iseniz, yapmanız gereken en doğru davranış kameralı cihazı olan robotlu bir tesisatçı çağırmak olsun. Tıkanıklık nedeniyle evinizdeki pis su sızıntılarına, istenmeyen kötü kokulara dur demelisiniz. Banyom tıkandı, banyo giderini kullanamıyorum diyorsanız ve  yeniden kullanılabilir hale getirilmesini istiyorsanız Bu hizmeti cihaz ile sunan banyo tıkanıklığını kırmadan açabilen tıkanıklık açma hizmetini uzman tesisatçılar ile verecek tesisatçılardan destek almalısınız.

Tıkanıklık olduğunda ortaya çıkacak tablo çok hoş bir tablo olmayacağından bu sorun beklemeye gelmez. Gittikçe daha kötü etkilere neden olur. Ustaların bir an önce gelmesi ve cihazla banyo tıkanıklık açma hizmeti vermesi gerekir.

Banyom tıkandı diyerek kendi bildiğiniz yöntemlerle tıkanıklık açmaya çalışmamalısınız. Bu uzmanlık isteyen bir sorundur. Banyodaki tıkanıklık günlük yaşamın sekteye uğramasına neden olur. Bu yüzden acilen tıkanıklık açma ustası çağırmalısınız. Banyo tıkanıklığı genellikle komşunuza da zarar verebilir. Tavanından sular damlar, sarı lekeler oluşur, kabarıklık olabilir.

Banyo gideri tıkandı

Evinizde banyo giderlerinde tıkanıklık sorunuyla her zaman karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazen küvet tıkanıklığı yaşar, bazen lavaboda tıkanıklık meydana gelebilir. Banyo gideri tıkandı diye hemen panik yapmayın. Vakit kaybetmeden güncel yöntemleri kullanan, cihazla tıkanıklık açan tesisatçınızla iletişime geçin. Evinize gelen ustalara yaşadığınız tıkanıklık hakkında gereken bilgileri aktarın. Ustalar deneyimlerine dayanarak, tıkanıklık sorununda nasıl hareket edeceklerini gayet iyi bilirler.

Kırmadan banyo gider tıkanıklığı açmak için, her şeyden önce cihazları kullanırlar. Tıkalı giderin içini bilgisayar ortamında görüntüleyebilmek için, kameralı özel bir cihazdan faydalanılır. Giderin içine sokulan ucunda küçük bir kamera olan cihazı tıkanıklığın olduğu yere kadar ilerleterek, buradaki tıkanıklığın tam olarak yerini tespit ederler. Tıkanıklık açmak için robot denilen kanal açma cihazından faydalanırlar. Robot her türlü pimaş borudan girebilecek bir cihazdır. Dolayısıyla ucuna tıkanıklık sebebine uygun aparat takılan robot, pimaş borudan içeri sokulur. Buradaki yabancı maddeyi kendine saran robot, yine dönerek borunun içinden çıkar. Tıkanıklığı bu şekilde açmış olur.

Banyom tıkandı nasıl açarım ?

Banyom tıkandı nasıl açarım ?

Bu yüzden banyo tıkanıklığının sebep olduğu stresi yaşamayın, banyonuz tıkanırsa, hemen panik yapmayın. Artık geçmişte kullanılan yöntemlerin yerine güncel yöntemlerle tıkanıklık açma hizmeti alırsınız. Kurumsal tesisatçılar cihazla banyo tıkanıklığını açarlar. Fayansları kırmaz, evinizde bu çalışmalardan dolayı hasar oluşmaz. Ancak nereden hizmet aldığınız da oldukça önemlidir. Cihazları bulunan, ustaları bu konuda deneyimli olan tesisatçılarla çalışmalısınız. Banyom tıkandı diye dert etmeyin artık elektronik robotla banyo tıkanıklığı kırılma olmada açılabilmektedir.

Banyo gideri tıkandı ise tesisatçıyı arayın

Tekrar tekrar ifade ediyoruz ancak bu husus önemli, banyonuz tıkandıysa, yine ilk yapmanız gereken tesisatçıyı aramak olsun. Kırmadan banyo tıkanıklığını açacak, cihazları kullanan bir ustaya ihtiyacınız var. Kesinlikle bunu yapmadan önce tıkanıklığı kendiniz açmaya da çalışmamalısınız. Sizin kullanacağınız yöntemler tıkalı giderin daha ciddi sorunlardan etkilenmesine neden olabilir. Bunun için kimyasal açıcılar kullanmış olsanız, pimaş borulara zarar verebilirsiniz. Pompalama yapsanız, giderlerde tıkanıklığa neden olan maddeleri derinlere taşırsınız. Bu yüzden bilinçsizce hareket etmemelisiniz. Banyom tıkandı diyerek telaş etmeden Uzmanlar Tesisat tıkanıklık açma servisini arayın.

Banyom tıkandı diye çağırdığınız ustalar evinize gelerek bir ön çalışma yaparlar. Tıkalı giderdeki yabancı maddeyi tespit etmek ve tıkanıklığı belirlemek için kameralı cihazı giderin içine gönderilip tıkanıklığı açtıktan sonra, sorunun kaynağı belirlenecektir. Bilgisayar üzerinde görüntüleme yaparak, tüm tespitleri gerçekleştirirler. Sonrasında kanal açma makinesi olan robotla tıkalı banyo giderini kolayca açabilirler. Tıkanıklık sebebine göre robotun ucuna bir parça takarak, gidere sokarlar. İçerideki madde yumuşak ise robot kendine sararak bunu dışarıya çıkarır, sert maddeleri de parçalayarak kanalizasyonun içine gönderir.

Banyom tıkandı

Banyom tıkandı

Klozet tıkanmışsa, tuvalette tıkanıklık oluştuysa, hiç vakit kaybetmeyin. Lavabonuz bile tıkanmış olsa, aynı hassasiyeti gösterin. Pimaş boru tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı her zaman robotla tıkanıklığı açan tesisatçı önceliğiniz olsun. Tıkanıklık açılsın, tesisatınızı yeniden sorunsuz  kullanın.

Banyom tıkandı diyorsanız, bu yöntemle tıkanıklıktan kurtulabilirsiniz. Başarılı bir tesisatçının desteğiyle tıkanıklık kırma dökme olmadan açılmış olur.

Alternatif tesisat hizmetlerimiz :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53