1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyom tıkandı, tıkalı gider boru açma işini tıkanıklık açma ilacı ile açabilir miyim. Banyo gideri tıkandı ve banyo gideri taşıyor ise banyo gider temizleyici kullansam olur mu? Gibi ve benzeri soru ve sorunlarınız için kırmadan tıkanıklık açma robotu kullanılmalıdır. Tıkanıklık nedeniyle evinizdeki pis su sızıntılarına, istenmeyen kötü kokulara dur demelisiniz.

Tıkanıklık olduğunda ortaya çıkacak tablo çok hoş bir tablo olmayacağından bu sorun beklemeye gelmez. Gittikçe daha kötü etkilere neden olur. Ustaların bir an önce gelmesi ve cihazla banyo tıkanıklık açma hizmeti vermesi gerekir.

tıkanan banyo gideri nasıl açılır, banyo gideri tıkandı, banyo gideri taşıyor, banyo gider temizleyici, tıkalı gider boru açma

Banyodaki tıkanıklık günlük yaşamın sekteye uğramasına neden olur. Bu yüzden acilen tıkanıklık açma ustası çağırmalısınız. Banyo tıkanıklığı genellikle komşunuza da zarar verebilir. Tavanından sular damlar, sarı lekeler oluşur, kabarıklar oluşur.

Banyom Tıkandı Ne Yapmalıyım Tıkanan Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Banyom tıkandı diyerek kendi bildiğiniz yöntemlerle tıkanıklık açmaya çalışmamalısınız. Bu uzmanlık isteyen bir sorundur. Eğer sizde banyom tıkandı deyip ne yapacağınızı bilmez bir halde iseniz, yapmanız gereken robotla tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırmaktır.

Kırmadan banyo tıkanıklığını cihaz kullanarak açacak  bir usta çağırmanız halinde tıkanıklığı dert etmeyin. Kesinlikle bunu yapmadan önce tıkanıklığı kendiniz açmaya da çalışmamalısınız. Sizin kullanacağınız yöntemler tıkalı giderin daha ciddi sorunlara yol açmasına neden olacağını bilmelisiniz. Bunun için kimyasal açıcılar kullanmış olsanız, pimaş borulara zarar verebilirsiniz. Pompalama yapsanız, giderlerde tıkanıklığa neden olan maddeleri derinlere taşırsınız. Bu yüzden bilinçsizce hareket etmemelisiniz. Banyom tıkandı diyerek telaş etmeden Uzmanlar Tesisat tıkanıklık açma servisini arayın.

Banyom tıkandı diye çağırdığınız ustalar evinize gelerek bir ön çalışma yaparlar. Sonra en uygun giderden robotla tıkanıklık açma uygulamasına başlarlar. Tıkanıklık sebebine göre robotun ucuna bir parça takarak, gidere sokarlar. İçerideki madde yumuşak ise robot kendine sararak bunu dışarıya çıkarır. Sert maddeleri de parçalayarak kanalizasyonun içine gönderir.

Tıkanıklık açıldıktan sonra da kamera ile gider içi görüntülenerek son durum kontrol edilir. Tıkanıklığa neden olan her ne ise birde kamera ile gider içi görüntülenip tam olarak size bilgi verilir. Tıkalı giderdeki yabancı maddeyi tespit etmek ve tıkanıklığı belirlemek için tıkalı olan yere tıkanıklık açılmadan kamera gönderilemez.

Klozet tıkanmışsa, tuvalette tıkanıklık oluştuysa, hiç vakit kaybetmeyin. Lavabonuz bile tıkanmış olsa, aynı hassasiyeti gösterin. Pimaş boru tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı her zaman robotla tıkanıklık açan tesisatçı önceliğiniz olsun. Tıkanıklık açılsın, tesisatınızı yeniden sorunsuz  kullanın.

Banyom tıkandı diyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar ile tıkanıklıktan kurtulabilirsiniz. Başarılı bir tesisatçının desteğiyle tıkanıklık kırma dökme olmadan açılmış olur.

Banyo Gideri Tıkandı Duş Gideri Tıkandı ise Tıkanıklık Nasıl Açılır?

  • Tesisatçı firma kırmadan banyo gider tıkanıklığı açmak için önce elektronik cihazlar kullanırlar. Tıkanıklık açıldıktan sonra gider içi kamera ile görüntülenebilir.
  • Tıkanıklık açmak için robot denilen kanal açma cihazından faydalanırlar.
  • Robot her türlü pimaş borudan girebilecek bir cihazdır. Dolayısıyla ucuna tıkanıklık sebebine uygun aparat takılan robot, pimaş borudan içeri sokulur.
  • Buradaki yabancı maddeyi kendine saran robot, yine dönerek borunun içinden çıkar. Tıkanıklığı bu şekilde açmış olur.

Bu yüzden banyo tıkanıklığının sebep olduğu stresi yaşamayın, banyonuz tıkanırsa, hemen panik yapmayın. Artık geçmişte kullanılan yöntemlerin yerine güncel yöntemlerle tıkanıklık açma hizmeti alırsınız. Kurumsal tesisatçılar cihazla banyo tıkanıklığını açarlar.

Fayansları kırmaz, evinizde bu çalışmalardan dolayı hasar oluşmaz. Bu konforu sunacak tesisatçılardan hizmet alırsanız tıkalı giderin korkulacak bir arıza olmadığına şahit olursunuz.  Bu açıdan nereden hizmet aldığınız oldukça önemli olup bu konuda deneyimli olan tesisatçılarla çalışmalısınız. Banyom tıkandı diye dert etmeyin artık elektronik robotla banyo tıkanıklığı kırma olmadan açılabilmektedir.

Banyom tıkandı, banyo giderini kullanamıyorum ne yapmalıyım diyorsanız, banyo tıkanıklığını kırmadan açabilen tıkanıklık açma hizmetini robotla sunan tesisatçı çağırın.