Tesisatçı 599 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisatta bulunan borularda her zaman su kaçağı meydana gelebilir. Çünkü tesisatın yıpranması, zamanla borulardaki bağlantı yerlerinin aşınması bile su kaçağına neden olabilir. Tesisatınız da bulunan her şey eskiyebilir, borularda zamana yenik düşmüş olabilir. Bu yüzden sizin engel olamayacağınız su kaçağından kolayca, kırmadan su kaçağı bulma servisi ile kurtulmayı tercih etmelisiniz.

Kırmadan su kaçağı tespiti sizin için sadece bir hayalse, bugüne kadar size bu hizmeti sunacak tesisat firmasıyla çalışmamışsınız demektir. Çünkü tesisat sektöründe çok sayıda yeni gelişmeler olmakta. Su kaçakları, cihazlarla kameralar ile tespit edildiğinden, evde kırma işlemine gerek kalmıyor. Usta ve cihazlardan destek alınarak, suyun nereden sızdığı tam olarak belirlenir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Ekipler evinize gelince cihazla kolayca nerede su kaçağı olduğunu tespit ederler. Fayansları kırmadan bunu yaptıklarından, sizlerde evinize ek tadilatlar yapmak zorunda kalmazsınız. Kırmadan su kaçağı bulma ekiplerimiz ile su tesisatı kaçaklarında sorunsuz hizmette iddialıyız.

Bu yöntemde cihazla tespit yapıldığı için evinizde herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmıyor. Bu tespitin noktasal olarak yapılması sayesinde, küçük bir alanda çalışma yapan firma kaçağın olduğu yerin tamirini de yapıyor. Size tesisatınızı yeniden sağlıklı bir şekilde kullanmak kalıyor. Kırmadan su kaçağı bulma hizmetini alarak büyük bir sıkıntıdan kurtulmuş ve sonrasında tadilat gerektiren tablo ile karşı karşıya kalmazsınız.

Bir çok firma su kaçağı bulma işini kamera ile bulduğunu söylese de eksik teknik donanım ile çalışan pek çok firma var. Bununla birlikte su kaçağı bulma sadece teknoloji kullanılarak yada teknik cihazlar ile yapılamaz. Kırmadan su kaçağı bulma işleminin sağlıklı ve doğru şekilde yapılabilmesi için ustalık tecrübesi ve bilgisi şarttır. Özellikle pis su kaçaklarının tespitini bir çok firmanın yapmadığını görürsünüz.

Yapageldiğimiz tesisat kaçakları başlı başına bir uzmanlık  ve tecrübe gerektiren bir alandır. Su kaçağı yada sızıntıların tadilatsız yada ufak tadilatlar ile yapılabilmesi için tahmin ettiğiniz gibi yüksek teknoloji ve yeterli donanım gereklidir.

Bunun nedeni bu kaçakların diğerlerine nazaran daha zor bulunabiliyor olmasıdır. İşte bu ve bunun gibi durumlarda su kaçağının bulunması için servis elemanlarının gerçekten tesisat bilgisi ve tecrübesinin olması şarttır. Piyasada bu işe sadece para kazanmak için giren tecrübesiz olan firmalarda vardır

Çalışmak istediğiniz firmayı seçerken buna özellikle dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde tadilat ve yüksek maliyetlerden kurtulmak isterken çok daha can sıkıcı manzaralar ile karşılaşabilirsiniz.

0Shares

Benzer Gönderiler: