su kaçağı var 1782 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tespit fiyatları, su kaçak bulma fiyatı tesisatçı firmalar tarafından net olarak paylaşılmalıdır. Su kaçağı tespit fiyatları arasındaki fiyat farklılıklarının nedeni ne olabilir diye merak ettiğinizi gayet iyi biliyorum. Bu çerçevede başlığa uygun içerik olması anlamında su kaçağı tespit fiyatlarını aşağıda paylaşmış olalım. Şunu da bilmenizi istiyorum bazı durumlarda özellikle tamir tarafında fiyatlar arızaya göre değişmektedir

Su kaçağı tespit fiyatları :

  • Temiz su tesisat kaçağı tespiti daire için:750TL
  • Pis su tesisatı kaçağı daire için: 750TL
  • Su kaçağı tespiti denildiğinde (temiz su+ pis su) tüm tesisat kontrol edilir: 750TL
  • Kalorifer tesisat kaçağı için kimyasal uygulama daire için: 2.750TL
  • Pimaş içini kamera ile görüntüleme daire için: 750TL

Şunu da net belirtelim burada sadece daire için verilecek hizmet fiyatları paylaşılmış olup işyeri , villa, okul ve benzeri mekanlar için fiyat farklıdır. Bu anlamda yazıda bunu detaylandırmak biraz zor olduğu için bizimle iletişime geçmenizi daha sağlıklı olacağını düşünmekteyiz.

Fiyatlarla ilgili DETAY BİLGİ için lütfen aşağıdaki yazdıklarımızı da okuyun !

Yukarıda belirttiğimiz temiz su tesisat kaçağı tespiti yapılırken hem temiz su tesisat hemde pis su tesisat kontrolü yapılmaktadır. Bu işlemler için alınan ücret 750TL olmaktadır. Yani temiz suya baktık sıkıntı yok 750 TL alırız. Sonra isterseniz pis suya da bakarız 750TL de onun için alırız durumu yanlıştır. Su kaçağı içi geldiysek her iki tesisata da bakıp sadede 750TL alıyoruz. Şunu sorabilirsiniz peki neden yukarıda ayrı ayrı fiyatlandırma yaptınız diye…

Şunun için tesisat piyasasında adapte olmakta zorlanan veya bu işe sonradan dahil olan kişiler sizlere su kaçağı için çok ucuz fiyata verirler. Adrese geldiklerinde temiz suya bakıp ayrı para, pis suya bakıp ayrı para talep etmektedirler. Dolayısıyla sizi zor durumda bırakıp, su kaçağı tespit fiyatları arasında da anlaşılmaz fiyat makasları oluşmasına sebep olmaktadırlar. Lütfen alacağınız hizmeti detaylandırın, fiyat düşük verildi diye su kaçak tespit hizmetini yanlış kişilerden almayın.

Diğer taraftan kalorifer kaçağı kimyasal uygulama fiyatı 2.750 TL’dir. Bu hizmetin sağlıklı gerçekleşmesi  için kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliği de yapılmaktadır. Bu gün sadece petek temizliği yaptırmak isteseniz 1.000 TL ücret ödersiniz. Bu hizmete su kaçağı tespit ücreti de 750 TL ve sonrasında kırma dökme tamir ücreti en az 750T ekleyin. Kalorifer kaçak kimyasalını da  ekleyince fiyatın bu seviye olması daha anlaşılır olmaktadır.

Su kaçağı tespit fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tespit fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Zaman geçirmeden,oluşan su kaçağının neden olacağı zarar artmadan,erken yapılacak su kaçağı tespiti oldukça önemlidir. Tespit sırasında kullanılan yöntemler hizmetin maliyetine yansımaktadır. Eski yöntemlerde ustalar fayansları kırmakta, duvarları kazarak borudaki su kaçağını tespit etmeye çalışırdı. Bu nedenle su kaçağı tespit fiyatları olumsuz etkilenmekteydi.

Çünkü tesisatçı uygun bir fiyat vermiş olsa da, evde başka tadilatlar yapmak zorunda kaldığınızdan size maliyeti yükselmekteydi. Yeni yöntemlerde tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti yapar. Bu sayede fayansları kırmadan zahmetsizce su kaçağının olduğu yer tespit edilir. Evinizde ek tadilatlar yapmak zorunda da kalmazsınız. Noktasal tespit yapılacağı için büyük çaplı tadilatlar gerekmeyecektir. Tesisatçının su kaçağını cihazla kırmadan buluyorsa,su kaçağı tespit fiyatı da uygun fiyat olacaktır.

Su kaçağı tespitinde herkes için önemli olan bir konu da bunun maliyetidir. Su kaçağı tespit fiyatları tesisatçının kullandığı yöntemlere göre farklılık gösterebilir. Eğer cihazla hizmet veren, yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçı olursa, fiyatlar konusunda hiç tedirgin olmayın. Su kaçağı zaten sizi yeterince üzmüştür. Evinizde bundan yeteri kadar zarar görmüştür. Bir de fiyatlar sizi tedirgin etmesin.

Su kaçağı tespit fiyatları konusunda mağdur olmayacağınız, konforlu şekilde hizmet alacağınız firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Uzman ekibimizden alacağınız destekle ilave masraflara gerek kalmadan, sadece su kaçağından kurtulmuş olursunuz. Maddi olarak zorlanmadan, keseniz zarar görmeden cihazla su kaçağı tespiti yapılsın, evinizde bütünlüğünü korusun. Su kaçağı tespiti ve tadilatı deneyimli ustalarca yapılsın.

Yukarıda da belirttiğim üzere burada üzerinde durduğumuz konu, su kaçağı tespit fiyatları konusudur. Burada dikkat etmeniz gereken tesisatçınızın hangi yöntemle sizlere yardımcı olacağıdır. Ustalar su kaçak bulma cihazıyla sızıntının olduğu yeri tespit ederse, herhangi bir hasara yol açmazlar. Tecrübeleri sayesinde noktasal olarak su kaçağının yerini tespit ederler. Cihazla kulakla bile duyulamayacak su sesinin nereden geldiğini bulurlar. Bu nedenle su kaçağı tespit fiyatları öncesinde buna dikkat etmeniz gerekir. Evinizde fayanslar kırılmadan, başka bir zarar meydana gelmeden su kaçağı sorunundan kurtulun. Su sızıntısı nedeniyle evinizde oluşan sorunlar dışında başka derdiniz kalmasın. Çünkü su kaçağı duvarların kabarmasına, rutubete yol açabilir. Müdahale ne kadar geç olursa, göreceğiniz hasarda artar.

Borudan sızan suyu hemen fark edemezsiniz. Öncelikle duvarların bundan etkilenmesi, su faturaların yükselmesi gerekir. Çünkü tesisatın boruları gözünüzle göreceğiniz yerde olmaz. Fayans arkasına, duvarların arkasına gizlenirler. Bu yüzden tesisatçı ile su kaçağı tespit fiyatları konusunda görüşürken, su kaçağı tespitini nasıl yapacaklarını sormalısınız.

Aksi halde fiyatların üzerine kırılan fayansları, kazılan duvarların sıvasını ve işçiliğini de eklemek zorunda kalacaksınız. Bu durumda su kaçağı tespitinde sizin maliyetiniz direkt olarak yükselecek. Bu yüzden cihazla su kaçağı tespiti yapacak, kırmadan hizmet verecek, su kaçağı tespit fiyatlarının uygun olduğu bir tesisatçı ile çalışın.

Benzer Gönderiler: