• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Alurad petek radyatör temizleme

Alurad petek radyatör temizleme

Alurad petek radyatör temizleme – Tesisat temizliği, cihazla petekler sökülmeden yapılır

Kış gelmeden önce sizlerde hazırlıklarınızı tamamlamalısınız. Özellikle Alurad petek radyatör temizleme işlemini ve  kombi bakımını yaptırmalı, petekleri kontrol ettirmelisiniz. Eğer peteklerin periyodik bakımında geç kaldıysanız kış gelmeden mutlaka, Alurad petek radyatör tesisat bakımını yaptırın. Bu uygulamayı her yıl olmasa da, 2 yılda bir mutlaka yaptırın. Çünkü tesisatta olan suyun etkisiyle peteklerde, borularda kireçlenme oluşur. İçerideki atıklar peteklerin dibinde birikir. Bunların temizlenmesi oldukça kolaydır. Tabi uygun yöntem kullanılırsa, kolayca bu sorundan kurtulursunuz.

Petek temizleme makinesinin kullanıldığı, peteklerin içinin kimyasallarla temizlendiği yöntemi tercih ederseniz, zahmetsizce petek temizleme işlemi yapılır. Bunun dışında kullanılan petek temizliği yöntemleri pek sağlıklı olmaz. Bu nedenle tesisatçınız makineyle ve kimyasalla petek temizliği yapıyorsa gönül rahatlığıyla kışa hazırlanabilirsiniz.

Alurad petek radyatör temizleme işlemi herkesin yapabileceği bir işlem değildir.  Alurad petek radyatör temizleme işlemi kesinlikle uzmanlar tarafından özel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kalorifer Tesisat temizleme uzman kadromuz tarafından yılların bilgi birikimiyle oluşan tecrübelerimizle size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Alurad petek radyatör temizleme işlemi bizim kullanmış olduğumuz Rothenberger Rocal Multi Asit içerikli kimyasalla rahatlıkla yapılabilmekte olup,temizlik sonrası ısıtmayan petek olursa onunda kesinlikle sökülerek temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Cihazla petek temizliği

Cihazla Alüminyum Petek Temizliği

Alurad petek radyatör temizleme işlemi kurumsal yapıya sahip olmayan kişilere yaptırıldığı taktirde çok kısa süre içerisinde tekrar temizlik yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hizmeti yapan kişi/kurum bu işlemde bilinmeyen kimyasallar ve uygulamalar ile temizlik yapmaya çalışılmaktadır. Bilinçli hizmeti almak her zaman fayda sağlayacak olup,bilinçsizce yapılan her uygulama sizlere zarar verecektir. Özellikle Alurad Marka Alüminyum Peteklerde kullanılan kimyasala çok daha fazla dikkat edilmelidir.

Bahse konu bu petekler, kanalları çok dar olan çabuk kirlenen hassas peteklerdir. Sahada yanlış uygulama,yanlış kimyasal kullanımına neden olduğu bir çok olumsuz vaka ile karşılaştık diyebiliriz. Doğru olmayan fakat toplum içine yerleşmiş yanlış bilgiler de mevcuttur. Mesela kombinin bakımı olur ama Alurad Petek Radyatör Temizleme ve bakım işlemi gerçekleşmez diyen insanlar için şunu söylemek istiyorum. Kombi ile alurad petek radyatör temizleme işlemi bir bütündür. Sonuçta iki parça birbirine bağlı olduğu için ikisinin de bakımı gerçekleştiği zaman daha verimli bir sonuç ve sıcaklık alabilirsiniz.

Alurad petek temizliği

 Alurad petek radyatör temizleme işlemini her yıl yaptırırsanız sorunsuz bir şekilde ısınmanız mümkün olmaktadır. Bu temizliğin nasıl olacağı hakkında hiçbir fikriniz yok ise hemen uzman kadromuzdan yardım isteyebilirisiniz. Uzman kadromuzdan alacağınız hizmet sayesinde kışı sıcak geçirecek, tasarruflu ısınacaksınız. Alurad petek radyatör temizleme dışında genel olarak petek ve radyatör temizliği evinizin ısınması için gerekli bir durumdur.

Kişilerin yapacağı bir işlem olmadığı için biz özel makinelerle kimyasal ilaçlar ile kalorifer tesisat temizleme ve bakım işlemini ortalama  bir buçuk saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Sakın Bu hizmeti aldıktan sonra, kullanılan kimyasal ilaç tesisata zarar verecek diye düşünmeyin. Bu kimyasallar kalorifer tesisat temizleme işlemine özel olarak üretilmektedir. Bahse konu temizleme işleminden sonra tesisatın tamamına bu kimyasal ile sirkülasyon yaptırılarak  temizleme işlemini yapmaktayız.

Alüminyum petek temizliği hizmeti

Bu kimyasal ile aynı zaman da peteklere gelen boruları da temizlenecektir. Sonuçta sadece petek içi kirlenmesini temizlersek borularda ki pislikler ve kalıntılar tekrar peteğinize geri dönebilir ve tekrardan Alurad petek radyatör temizleme, alüminyum petek temizliği işlemini yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Biz sizlere en iyi ve en uzun ömürlü ,kaliteli kalıcı hizmet  sağlıyoruz. Bizlerin amacı sizlerin evinde güvenle ısınmanızdır. Soğuk kış aylarında ısınmak zor olsa da ufacık bakımlarla ısınmak daha kolaylaşacak ve normalden daha fazla para ödemeyeceksiniz.

Kalorifer tesisat temizleme

Kalorifer Tesisat Temizleme temizleme hizmetini almadığınız takdirde peteğiniz normal ısınması gerektiği gibi ısınmayacak ve daha çok enerji harcayarak yakıt tüketimini yükseltecektir. Bu durum hem sizin ısınma anlamında soruna neden olacak,  hem de ısınmadan daha fazla yakıt ücreti ödemenize neden olacaktır.

Alurad Petek Radyatör Temizleme hizmetini cihazla yapıyoruz

Alüminyum petek temizliği resim

Alurad petek radyatör temizleme işlemini her yıl gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en son teknoloji ile hizmet vermekteyiz. Temizlik esnasında evin, işyerinin hiçbir tarafı kirlenmeyecektir. Kalorifer Tesisat temizleme işleminin en garantili yolu bizden hizmet almanızla mümkündür. Bunu araştırmalarımız ve  olumlu geri dönüşler sayesinde rahatlıkla sözleyebiliyoruz. Siz de Alurad petek radyatör temizleme işlemini bize yaptırarak ısınma sorununuz çözüldüğü için  oldukça mutlu olabilirsiniz. Alurad petek radyatör temizleme işlemini kesinlikle periyodik bir şekilde yaptırmanızı öneriyoruz.

Alurad petek radyatör temizleme,alüminyum petek temizliği işlemini tecrübeli uzman tesisatçılar ile yapmaktayız. Alurad petek radyatör temizleme  ısınma problemlerini gidermek için ve bunun yanı sıra ayrıca kirlilik nedeni ile kombi arızasına neden olan durumları ortadan kaldıran bakım olarak görebilirsiniz.

Alternatif tesisat temizleme hizmetlerimiz :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53