• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Alurad Petek Radyatör Temizleme

Alurad Petek Radyatör Temizleme

Alurad Petek Radyatör Temizleme – Alurad Radyatör Temizleme Servisi , Alurad Petek Bakımını cihazla yapar.

Kış gelmeden önce sizlerde hazırlıklarınızı tamamlamalısınız. Özellikle Alurad petek radyatör temizleme işlemini ve  kombi bakımını yaptırmalı, petekleri kontrol ettirmelisiniz.  Eğer radyatörlerin periyodik bakımında geç kaldıysanız kış gelmeden mutlaka, Alurad petek radyatör tesisat bakımını yaptırın. Bu uygulamayı her yıl olmasa da 2 yılda bir mutlaka yaptırın. Çünkü tesisatta olan suyun etkisiyle peteklerde, borularda kireçlenme oluşur. İçerideki atıklar peteklerin dibinde birikir. Bunların temizlenmesi cihaz ve ilaçla yapılırsa oldukça pratiktir. Tabi uygun yöntem kullanılmadan temizlik yapılması olası değildir.

Petek temizleme makinesinin kullanıldığı, peteklerin kimyasallarla temizlendiği yöntemi tercih edin. Bu uygulama ile zahmetsizce petek temizleme işlemi yapılır. Bunun dışında kullanılan petek temizliği yöntemleri pek sağlıklı olmaz. Bu nedenle tesisatçının makineyle ve kimyasalla petek temizliği yapması önemlidir. Bu şekilde petek temizliği yaptırdıysanız gönül rahatlığıyla kışa hazırız diyebilirsiniz.

Alurad radyatör temizleme işlemi herkesin yapabileceği bir işlem değildir.  Alurad petek radyatör temizleme işlemi kesinlikle uzmanlar tarafından özel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kalorifer Tesisat temizleme uzman kadromuz tarafından yılların bilgi birikimiyle hizmet sunuyoruz. Alurad petek radyatör temizleme işlemi için kullanmış olduğumuz multi asit içerikli kimyasalla yüksek ısı verimi alınmaktadır. Temizlik sonrası ısıtmayan petek olursa o peteğinde  sökülerek temizliğinin yapılması gerekir.

Alurad Petek Radyatör Temizleme - En Ucuz Kalorifer Petek Fiyatı

Alurad Petek Radyatör Temizleme Servisi

Alurad petek radyatör temizleme işlemini kurumsal yapıya sahip olmayan kişilere yaptırmayın. İşini iyi yapmayan kişilerden bu hizmeti alırsanız kısa süre içerisinde tekrar temizlik yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hizmeti yapan kişi/kurum bu işlemde bilinmeyen kimyasallar kullanmamalıdır. Bilinçli hizmeti almak her zaman fayda sağlayacak olup,bilinçsizce yapılan her uygulama sizlere zarar verecektir. Özellikle Alurad Marka Alüminyum Peteklerde kullanılan kimyasala çok daha fazla dikkat edilmelidir.

Bahse konu bu petekler, kanalları çok dar olan çabuk kirlenen hassas peteklerdir. Sahada yanlış uygulamaya ve yanlış kimyasal kullanımının neden olduğu bir çok olumsuz vaka ile karşılaştık diyebiliriz. Doğru olmayan fakat toplum içine yerleşmiş yanlış bilgiler de mevcuttur. Mesela kombinin bakımı olur ama Alurad Petek Radyatör Temizleme ve bakım işlemi gerçekleşmez diyen insanlar için şunu söylemek istiyorum. Kombi ile Alurad petek radyatör temizleme işlemi bir bütündür. Sonuçta iki parça birbirine bağlı olduğu için ikisinin de bakımı gerçekleştirilirse çok daha etkili sonuç alınabilir.

Alurad Radyatör Temizliği ve Bakımı Neden Yapılmalıdır ?

Alurad petek radyatör temizleme işlemini her yıl yaptırırsanız sorunsuz bir şekilde ısınmanız mümkün olur. Bu temizliğin nasıl olacağı hakkında hiçbir fikriniz yok ise hemen uzman kadromuzdan yardım isteyebilirisiniz. Uzman kadromuzdan alacağınız hizmet sayesinde kışı sıcak geçirecek, tasarruflu ısınacaksınız. 

Kalorifer Tesisat Temizleme hizmetini almadığınız takdirde peteğiniz normal ısınması gerektiği gibi ısınmayacaktır. Birde daha çok enerji harcayarak ve yakıt tüketimini yükseltecektir. Bu durum hem ısınma anlamında soruna neden olacak,  hem de ısınmadan daha fazla yakıt ücreti ödemenize neden olacaktır.

Alüminyum petek temizliği - Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör Temizliği

Alurad Petek Bakımı Cihazla Yapılır

Alurad Marka Petek Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır ?

Tesisat temizliği, cihazla petekler sökülmeden yapılır. Alurad peteklerin temizliği kişilerin yapacağı bir işlem olmadığı için özel makine ve  kimyasal ilaçlar ile yapılır. Kalorifer tesisat temizleme ve bakım işlemini ortalama 1-1,5  saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Sakın Bu hizmeti aldıktan sonra, kullanılan kimyasal ilaç tesisata zarar verecek diye düşünmeyin. Bu kimyasallar kalorifer tesisat temizleme işlemine özel olarak üretilmektedir.

Bu kimyasal ile aynı zaman da peteklere gelen boruları da temizlenecektir. Petekler sökülerek sadece petek içi kirliliği temizlersek borularda ki pislikler ve kalıntılar tekrar petekleri tıkar. Petek kanalları tekrar tıkanınca Alurad petek radyatör temizleme işlemini yeniden yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Alüminyum petek neden ısıtmaz - Alurad Radyatör Montajı - Alurad Alüminyum

Alurad Radyatör Modelleri Temizliği

Bu açıdan hizmetin nasıl yapıldığı önemli olup uzun soluklu ısınmanızda bu uygulama etkendir. Biz sizlere uzun ömürlü, kaliteli kalıcı hizmet  sağlıyoruz. Bizlerin amacı aldığımız paranın karşılığında sizlerin tasarruflu ısınmanızı sağlamaktadır. Soğuk kış aylarında ısınmak zor olsa da ufacık bakımlarla ısınmak daha kolaylaşacaktır.

Alurad petek radyatör temizleme işlemini her yıl gelişen teknolojiyi takip ederek en iyi cihazla yapıyoruz. Temizlik esnasında evin, iş yerinin hiçbir tarafı kirlenmeyecektir. Kalorifer Tesisat temizleme işlemini ısınma garantili yapıyoruz. Bunu araştırmalarımız ve  olumlu geri dönüşler sayesinde rahatlıkla sözleyebiliyoruz. Siz de Alurad petek radyatör temizleme işlemini bize yaptırarak ısınma sorununuz çözüldüğü için  oldukça mutlu olabilirsiniz. Alurad petek radyatör temizleme işlemini kesinlikle periyodik bir şekilde yaptırmanızı öneriyoruz.

Alurad petek radyatör temizleme, alüminyum petek temizliği işlemini tecrübeli uzman tesisatçılar ile yapmaktayız.

Petek Temizleme Uygulamasının Faydaları

  • Alurad petek radyatör temizleme uygulaması ile  ısınma problemleri ortadan kalkar.
  • Bunun yanı sıra ayrıca kirlilik nedeni ile kombi arızasına neden olan durumları ortadan kaldırır.

Alternatif tesisat temizleme hizmetlerimiz :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53