• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0532) 179 59 00

Tuvaletim Tıkandı

Tuvaletim Tıkandı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvaletim tıkandı, ne kadar uğraştıysam tuvalet tıkanıklığını açamadım ne yapmak gerekir. Gider tıkanıklığı yaşam alanlarında her zaman en sıkıntılı sorunlardan biridir. Eğer tuvalet tıkanması sorunu yaşıyorsanız, durumlar hiç iç açıcı değil demektir. Bu hem evinizde kötü kokuların oluşmasına neden olur, hem de sağlığınız açısından iyi bir durum değildir. Hatta komşularınız bile bu durumdan huzursuz olabilir.

Tuvaletim tıkandı şimdi ne yapmalıyım diye düşünmek yerine tıkanıklığı kırmadan robotla açan Uzmanlar Tesisat ile irtibata geçin, zaman kaybetmeden tıkanıklığı robotla açtırın.

Tuvaletim Tıkandı – Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanıklık açılmaz ise alt kata su sızması olabilir. Bu nedenle tuvaletim tıkandı diyenler hiç gecikmeden tesisatçısını çağırmalıdır. Bu tür gider tıkanıklığından mutlaka profesyonel destek almalısınız. Evinize zarar verilmeden tuvalet tıkanıklığı sorunundan kurtulmanız gerekir. Deneyimli ustalar tarafından tıkanıklık açılmalıdır.

  • Tuvalet tıkanması sorununun giderilmesi için tıkanıklığın sebebine uygun aparat takılarak,  robot giderlerin içine gönderilir.
  • Tıkanıklık robotu, içerideki yabancı maddeyi kendine sarıp, tıkanıklığa neden olan cismi gider dışına çıkararak tıkanıklığı açar.
  • Eğer tıkanıklığa neden olan cisim sert yapıda ise robotla rögara itilerek tıkanıklık açılır. Eğer tıkanıklık fayans parçası, taş gibi sert maddelerden oluşursa, bu kez robotun ucuna takılan aparatla bu cisim parçalanır ve kanalizasyona gönderilir.

Tuvaletim tıkandı ne yapacağım ile başlayan sorununuz giderilmiş olur. Evinizde herhangi bir yere zarar verilmeden, fayanslar kırılmadan tıkanıklık açılır. Bu nedenle sizlerde evde ek tadilat yapmak zorunda kalmazsınız. Sonra giderlerin kameralı cihazla görüntülenmesi gerekir. Giderlerde tıkanıklıkla ilgili her hangi bir sorun olup olmadığı kamera ile net görüntülenir.

Tuvaletim Tıkandı - Robotla Tıkanıklık Açma

Tuvaletim Tıkandı

Tuvalet tıkanması sorununda destek alacağınız tesisatçı firmada bu konuda deneyimli ustalarının olması önemli bir avantajdır. Bu yüzden destek alacağınız tesisatçıyı doğru seçerek çözümde en akıllı adımı atmış olursunuz.

Size her zaman güncel yöntemlerle hizmet vermeli ve sorunlarınızı en iyi şekilde çözmelidir. Tuvaletim tıkandı diyorsanız, hemen firmamıza ulaşmalı ve kameralı robotla tıkanıklık açma hizmeti almalısınız.

Faydalı Benzer Tesisat Hizmetlerimiz:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53