• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Tuvaletim tıkandı

Tuvaletim tıkandı

Tuvaletim tıkandı – Ne kadar uğraştıysam tuvalet tıkanıklığını açamadım ne yapmak gereklidir

Gider tıkanıklığı yaşam alanlarında her zaman en sıkıntılı sorunlardan biridir. Eğer tuvalet tıkanması sorunu yaşıyorsanız, bu daha fazla sorun haline gelir. Bu hem evinizde kötü kokuların oluşmasına neden olur, hem de sağlığınız açısından olumsuzluğa neden olabilir. Hatta komşularınız bile bu durumdan huzursuz olabilir.Tuvaletim tıkandı şimdi ne yapmalıyım diye düşünmek yerine tıkanıklığı kırmadan robotla açan Uzmanlar Tesisat ile irtibata geçin. Tıkanıklık oluştuğunda zaman kaybetmeden tıkanıklığı robotla açtırın.

Alt kata sızan sızıntılar nedeniyle onları da zor durumda bırakabilirsiniz. Bu nedenle tuvaletim tıkandı diyenler hiç gecikmeden tesisatçısını çağırmalıdır. Bu tür gider tıkanıklığından mutlaka profesyonel destek almalısınız. Evinize zarar verilmeden tuvalet tıkanıklığı sorunundan kurtulmanız gerekir. Deneyimli ustalar tarafından tıkanıklık açılmalıdır. Tuvalet tıkanması sorununun giderilmesi için, öncelikle giderlerin kameralı cihazla görüntülenmesi gerekir. Bu işlemle nerede tıkanıklık olduğu belirlendiği gibi, tıkanıklığa neden olan yabancı madde de tespit edilir.

Tuvaletim tıkandı

Bu aşama tamamlandıktan sonra, ustaların kanala açma makinesiyle yani robot kullanarak tıkanıklığı kolayca açması gerekir. Tıkanıklığın sebebine uygun aparat takılan robot giderlerin içine sokulur. İçerdeki yabancı maddeyi kendine saran robot dönme hareketiyle bunu dışarıya çıkarır. Eğer tıkanıklık fayans parçası, taş gibi sert maddelerden oluşursa, bu kez robotun ucuna takılan aparatla bu cisim parçalanır ve kanalizasyona gönderilir. Böylece tuvalet tıkanıklığı,tuvaletim tıkandı ne yapacağım ile başlayan sorununuz giderilmiş olur. Evinizde herhangi bir yere zarar verilmeden, fayanslar kırılmadan tıkanıklık açılır. Bu nedenle sizlerde evde ek tadilat yapmak zorunda kalmazsınız.

Tıkanıklık açma servisi

Tuvalet tıkanması sorununda destek alacağınız tesisatçınızın bu konuda deneyimli ustalarının olması önemli bir avantajdır. Cihazla tıkanıklık açma için, robotla tıkanıklık açma için ustaların yeterince tecrübeli olması gerekir. Bu yüzden destek alacağınız tesisatçıyı doğru seçmelisiniz. Size her zaman güncel yöntemlerle hizmet vermeli ve sorunlarınızı en iyi şekilde çözmelidir. Tuvaletim tıkandı diyorsanız, hemen firmamıza ulaşmalı ve kameralı tıkanıklık açma hizmeti almalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53