Petek Temizliği 1581 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek dış temizliği peteklerin kanallarında biriken, ızgaralarında kümelenen tozların tamamen temizlenmesini sağlar. Beylikdüzü Petek Dışı Toz Temizliği Servisi bu temizliği buharlı cihazlarla kısa sürede etrafı kirletmeden yapar. Evinizdeki diğer eşyalarınız gibi peteklerde zamanla tozlanır. Nasıl her mevsim başında genel bir temizlik yaparak, evinizi temizliyorsanız petekleri de temizletmelisiniz. Bunu profesyonel destek alarak yapmanız daha sağlıklı ve isabetli olacaktır.

Beylikdüzü Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Araları Neden Temizlenmelidir?

  • Petek ızgara aralarında zamanla tozlar yumak yumak olur. Bu durumda buralarda mite böcekleri yuvalanır ki, bu da sağlığımızı tehdit eder. Petek toz temizliğini bu yüzden ihmal etmeyin.
  • Petekleri yaktığımızda sıcaklığın etkisi ile tozlar hareket edip soluduğumuz havaya karışır buradan da solunum yolu ile bizleri hasta etmeye yeter. Petekleri temizletmeyi her yıl yaptırmanız büyük fayda sağlar.
  • Allerjik hasta olan kişileri çok olumsuz etkiler.
  • Çocuk ve yaşlılarda solunum yolu hastalıklarına neden olur.
  • Sağlıklı ısınmak için petek arası, petek dışı toz temizliğini yaptırmalısınız.

Petek Arası Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü petek dış temizliği için tesisatçı servis arıyorsanız, hemen telefonla firmamıza ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz özel kuru buhar veren bir cihazla peteklerin dış temizliğini yapar. Bu yöntemle yapılan temizlikte herhangi bir kimyasal kullanılmadığı gibi peteklerin yerlerinden de sökülmesine gerek kalmaz. Deneyimli ustalarımız sadece cihazın yüksek basınçla verdiği kuru buhar sayesinde petek dış temizliğini tamamlar.

Petek dış temizliğini kendim de yaparım diye düşünmeyin. Siz sadece peteklerin görünür yüzeylerini temizleyebilirsiniz. Peteklerin ızgaraları, kanalları bu şekilde temizlenmez. Zaten bu alanlara el girmez. Bunları kimyasallarla da temizlemek uygun değildir. Esas toz, kir kalıntıları da peteklerin bu alanlarında birikir. Düşünün bir yılda peteklerde birikecek tozu, bu yüzden Beylikdüzü Petek Dışı Toz Temizliği Servisinden destek almalısınız. Petekleri belirli aralıklarla temizletmeli ve kış boyunca bu şekilde kullanmalısınız. Aksi halde toz zerrecikleri evinizde uçuşacaktır. Bu sağlığınız için oldukça zararlıdır. Özellikle alerjisi olan kişiler için, akciğerlerinde sorun olanlarda,  büyük problem ortaya çıkarır.

Beylikdüzü Petek Dışı Toz Temizliği yaptırmak isteyenler bunun son derece makul fiyatlara yapıldığını bilmelidir. Firmamız en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Evinizi bu temizlikten mahrum bırakmayın. Petek dış temizliği bu basınçlı kuru buhar yöntemiyle oldukça kolay yapılmaktadır. Tabi işin ehli ustalar tarafından yapılması kaydıyla. Kimyasal kullanmadan, peteklerin yerinden sökülmesine gerek kalmadan, petekler tam olarak temizlensin, tozlara kir kalıntılarına ev sahipliği yapmasın. Petek dış temizliğinde geç kalmayın, belirli aralıklarla petekleri temizletin.

Benzer Gönderiler: