Petek Temizliği 899 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü petek dışı toz temizliği servisi

Petek dış temizliği peteklerin kanallarında biriken, ızgaralarında kümelenen tozların tamamen temizlenmesini sağlar. Evinizdeki diğer eşyalarınız gibi peteklerde zamanla tozlanır. Nasıl her mevsim başında genel bir temizlik yaparak, evinizi temizliyorsanız petekleri de temizletmelisiniz. Bunu profesyonel destek alarak yapmanız gerekir.

Beylikdüzü petek dış temizliği yapan bir tesisatçı arıyorsanız, hemen telefonla firmamıza ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz özel kuru buhar veren bir cihazla peteklerin dış temizliğini yapar. Bu yöntemle yapılan temizlikte herhangi bir kimyasal kullanılmadığı gibi, peteklerin yerlerinden de sökülmesine gerek kalmaz. Deneyimli ustalarımız sadece cihazın yüksek basınçla verdiği kuru buhar sayesinde petek dış temizliğini tamamlar.

Petek dış temizliğini kendim de yaparım diye düşünmeyin. Siz sadece peteklerin görünür yüzeylerini temizleyebilirsiniz. Peteklerin ızgaraları, kanalları bu şekilde temizlenmez. Zaten bu alanlara el girmez. Bunları kimyasallarla da temizlemek uygun değildir. Esas toz, kir kalıntıları da peteklerin bu alanlarında birikir. Düşünü bir yılda peteklerde birikecek tozu,bu yüzden Beylikdüzü petek dış temizliği servisinden destek almalısınız. Petekleri belirli aralıklarla temizletmeli ve kış boyunca bu şekilde kullanmalısınız. Aksi halde toz zerrecikleri evinizde uçuşacaktır. Bu sağlığınız için oldukça zararlıdır. Özellikle alerjisi olan kişiler için, akciğerlerinde sorun olanlarda, kışın puslu havalarda büyük problem yaratır.

 Petek dış temizliğini yaparak hijyen ortamı sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü petek dış temizliği yaptırmak isteyenler bunun son derece makul fiyatlara yapıldığını bilmelidir. Firmamız en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Evinizi bu temizlikten mahrum bırakmayın. Petek dış temizliği bu basınçlı kuru buhar yöntemiyle oldukça kolay yapılmaktadır. Tabi işin ehli ustalar tarafından. Kimyasal kullanmadan, peteklerin yerinden sökülmesine gerek kalmadan, petekleriniz yeniymiş gibi olsun. Tozlara kir kalıntılarına ev sahipliği yapmasın. Petek dış temizliğinde geç kalmayın. Belirli aralıklarla peteklerinizi temizletin.

Yorum Yap