petek temizleme 2599 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Doğalgaz petek temizliği servisi – İlaç ve cihazla petekler sökülmeden  kalorifer petekleri temizlenir

Kapalı devre çalışan kalorifer tesisatının içerisinde zamanla çamurlaşma olacağından sirkülasyon ağırlaşacak,ısıtma performansı aşağı yönlü seyir izleyecektir. Son hadde geldiğinde kalorifer tesisat borularının çapları daraldığında ,peteklerin kanalları tıkandığında hiç ısıtmayacak olup faturalar olduğundan da yüksek gelecektir.

Peteklerde ısınma sorunu yaşamak istemiyorsanız, belli aralıklarla doğal gaz petek temizliği işlemi yaptırmalısınız. Bu işlem hem ısınmanızı, hem de yavekıt tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Yeni yöntemler sayesinde petekler yerinden sökülmeden işlem yapılır. Cihazla ve özel kimyasalların kullanıldığı yöntemle hem peteklerin içi temizlenir, hem de tesisatın içindeki boruların temizlenmesi sağlanır. Özel petek temizleme cihazı kullanıldığından, peteklerin içindeki atıklar, kireç kalıntıları cihazın filtresiyle tutulur ve sistemden tamamen çıkarılır.

Firmamız doğal gaz petek temizleme servisi olarak hizmet vermektedir. Deneyimli ustalarımız doğal gaz petek temizliğini güncel yöntemleri kullanarak, özel petek temizleme makinesiyle kimyasallarla yapmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere petek temizliğinde hem cihaz, hem de kimyasalların kullanımı sayesinde petekler temizlenirken, tesisatın içindeki atıklarda dışarıya çıkarılıyor. Bu yöntem sayesinde petekler daha güzel temizlenmiş oluyor. Kışa hazırlığınız tamamlanıyor.

 Artık komşularınızın ısındığı gibi sizlerde ısınmaya başlayabilirsiniz. Daha az doğal gaz gideriniz olur, petekler evinizi zorlanmadan ısıtmaya başlar. Sizde kışa hazırlanmak, kışın zorda kalmamak isterseniz hemen petek temizleme servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Petekleri yerinden sökmeden zahmetsizce temizleyelim. Kışın soğuklarda en kolay ısınma yöntemi olan kalorifer tesisata bu şekilde bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Kombinin yanında petekleri de de bakımdan geçirin, petek temizliği yaptırın.

Suyun petekler içinde rahatça dolaşması sağlanır. Kış gelmeden sadece kombiyi değil, doğal gaz petek temizliğini de yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu işlemler sayesinde kombinin ömrü uzar, petekler evinizi daha kolay ısıtır. Sadece kombinin sağlıklı çalışması ısınmanız için yeterli değildir.

Doğal gaz petek temizliği servisi ile radyatörleri çıkarmadan evinizi kirletmeden sizlere en kaliteli petek temizliği hizmetini cihaz ve kimyasal ile sunuyoruz. Doğalgaz petek temizliği işlemini her zamankinden daha fazla geliştirerek sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Doğal gaz petek temizliği servisi olarak gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en iyi Doğal gaz petek temizliği hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bu hizmeti kimyasal ilaçlar kullanarak tesisat temizleme makineleri ile yapıyoruz.

Doğal gaz petek temizliği işleminde kullandığımız kimyasal ilaç ve cihazlar ile peteklerde oluşan kireç tortu ve çamurlaşmayı hızlı bir şekilde temizliyoruz. Bu Uygulamayı periyodik olarak iki yıl da bir yapılması gereken bir temizlik çeşididir.

Doğal gaz petek temizliği

Doğalgaz petek temizliği ile radyatörler daha fazla ısınacak ve daha verimli bir sıcaklık hissederek, ödediğiniz paranın boşa gitmediğini göreceksiniz. Bu hizmeti sizlere sunarken  petekler sökülmeden etrafı batırmadan kimyasal ilaçlar yardımıyla yapıyoruz. Doğalgaz petek temizliği uygulamasını biraz daha geliştirerek en iyi cihaz ve kimyasalı kullanarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Kalorifer Petek  temizliğini yaparken kullandığımız kimyasal ilaçlar peteklere zarar vermez, peteklerde oluşmuş korozyon, çamur ve tortuyu çözerek petek kanallarını açıp ısınma performansını artırır. Kalorifer petek temizliğini yaptığımızda kombi filtresini de ayrıca açıp temizlemekteyiz. Bu uygulama ile daha iyi ve verimli ısınabilmeniz için olmazsa olmaz bir  uygulamadır. Doğalgaz petek temizliği işlemini petek temizleme kimyasalı kullanarak cihazla yapmaktayız.

Petek temizleme

Doğalgaz petek temizliği yapıldıktan sonra daha fazla ısındığınızı ve yakıt tasarrufunun daha fazla olduğunu gelen faturanız da rahatlıkla görebileceksiniz. Bu temizliği ben yapabilirim diyebilirsiniz ancak bu uygulama ne kadar kolay gözükse de uzmanlık gerektirmektedir. Bilgi ve  birikimimizi sizlere en iyi şekilde bu hizmeti uzman tesisatçılar ve cihazlı uygulamalarımız ile ortaya koyuyoruz. Bu maliyetten kaçtığınız zaman belki de kalorifer tesisatında,kombide arızlar oluışabilir, ya da daha fazla doğalgaz faturası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha birçok sorunu yaşamak istemiyor iseniz siz de en yakın zamanda firmamızı arayarak uzman ekipler tarafından yapılan Doğalgaz petek temizliği işlemini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Doğalgaz petek temizliği kalorifer tesisatında dolaşımda olan bulunan pis suyu boşaltmakla bitmemektedir. Kalorifer tesisatınızdaki boru yüzeylerine, petek yüzeylerine  yapışan kirleri ve kireçleri kimyasal ilaçla çıkarmak gereklidir. Zamanla bu kir ve kireçler daha kalıcı hale geleceğinden periyodik olarak tesisat temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Doğalgaz petek temizliği neden yapılmalıdır diyor iseniz size şöyle bir şey söylemek istiyorum. Peteklerin alt kısımları tortu,çamur ile kaplanacak ve tıkanıklık oluşacaktır,bu durum kombinizi zorlayacak ve daha ağır bir şekilde arıza vermesine neden olacaktır. Bunun dışında su devir daim işlemi gerçekleşmediği için kombi  daha fazla  enerji harcayacak ve bu duruma paralel, fazla yakıt harcayacaktır. Son iki yıldır Doğalgaz petek temizliği yaptırmadıysanız bir an önce bu temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü periyodik olarak her iki yıl da bir petek temizliği bakımı yaptırılması halinde yakıtta tasarruf edilmekte dolayısıyla cepten çıkan fazla ödeme, artık cebinizde kalması sağlanmış olmaktadır. Diğer taraftan ısınma sorunu da ortadan kalkacak kışı sıcak geçirme imkanı da kazanmış olacaksınız.

Cihazla petek temizleme

İki yıl yaptırmadım ama bir iki yıl daha Doğalgaz petek temizliği yaptırmayı düşünmüyorum derseniz eğer karşılaşacağınız durumlardan biri yakıt tüketimi artacak ve  fatura  önceki dönemlerden daha kabarık gelmeye başlayacaktır. Doğalgaz petek temizliğini  periyodik olarak 2 yılda bir cihaz ve kimyasal ile bu hizmeti sunan firmaya yaptırmanızı öneriyoruz.

Faydalı Benzer Tesisat Hizmetlerimiz:

Yorum Yap