• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Pimaş Yıkama

Pimaş Yıkama

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır ? – Gider Borusu Yıkama – Pimaş Hattı Yıkama

Giderlerde oluşan yağlanma sürekli tıkanmaya yol açar eğer pimaş yıkama yapılırsa tıkanıklık yaşanmaz. Giderlerde  yoğun yaşanan kirlenmeye dayalı tıkanıklık oluşması çoğu zaman bizleri mağdur etmiştir. Bu açıdan sürekli tıkanan giderlerin Pimaş yıkama ve temizleme makinesi ile gider borularının yıkanması sonucu en kalıcı çözüm sunulmuş olacaktır.

Pimaş Açma ve Pimaş Yıkama Makinesi ile bahse konu mutfak gideri temizlenmez ise tıkanıklıktan kurtulmak imkansız gibidir. Gider yıkama cihazı ile mutfak giderinde oluşan yapı yüksek basınçlı su ile tam olarak temizlenir. Bu sayede giderlerde oluşabilecek tıkanıklık ve koku ortadan kalkar.

Bir defa yapılan bu uygulama sizin için her an tıkanıklık yaşanma riskini tamamen ortadan kaldırır desek yanlış söylemiş olmayız. Giderlerin sağlıklı işlemesi kanal açma makinesi olan pimaş yıkama firmasının yapacağı pimaş boru yıkama uygulaması ile sağlanır.

Bu uygulama sadece tıkanan giderlerin temizliğinde değil diğer giderlerin temizliği içinde gereklidir. Uzun zaman kullanılan pimaş gider hattının çok kirlendiği bilinmektedir. Aşırı kirlenen bu giderlerde de mutlaka tıkanıklıklar yaşanacaktır. Bunun önüne geçmek yine pimaş yıkama makinesinin sağladığı uygulama ile ortadan kaldırılabilir.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır ? - Piamaş Nasıl Açılır ? - Su Tesisatçısı Pimaş Açma

Pimaş Yıkama Firması

Mutfak Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır ?

Tesisatçılara yoğun olarak sorulan tıkalı giderler özellikle mutfak gideri neden sürekli tıkanmaktadır. Bu sorunda kalıcı çözümü kameralı su tesisatçısı kanal açma makinesi ile sunabilir mi ?

Mutfakta kullanılan yağların mutfak giderine dökülmesi, bulaşıkların yıkanması esnasında yemek artıklarının gidere yollanması ile mutfak giderinde yumuşak yapı oluşur. Bu yumuşak yapı yapışkan bir doku oluşturacağından en küçük parçacıklar bile buraya tutunup tıkanıklığın oluşmasına neden olur. Tıkanıklık cihazı ile mutfak gideri açılsa bile bu yumuşak doku tam temizlenmediğinden tekrar tıkanıklık yaşanır. Su tesisatçısı pimaş açma uygulamasını yaptıktan sonra kamera ile görüntüleme yapar. İçeride tam yumuşak bir yapının olduğunu görür. Bu tıkanıklığın yaşanmasına neden olacağından pimaş temizleme makinesi ile yıkanması gereklidir. Yapılan bu uygulama sayesinde gider boru tesisatında oluşan tıkanıklık arızası yaşanmaz.

Faydalı Benzer Tesisatçı Uygulamalar:

(0535) 338 12 53