Petek Temizliği 708 kez görüntülendi

Beykoz petek dışı toz temizleme servisi

Petekler kalorifer tesisatında evinizin ısınmasını sağlayan önemli bir parçasıdır. Kombinize gösterdiğiniz özeni petekler içinde göstermelisiniz. Her sene peteklerin içi temizletilirken, aynı zamanda peteklerin dışında biriken tozlar da temizletilmelidir. Petek dış temizliği bir anlamda peteklerin nefes almasını sağlar. Kanallarına, ızgaralarına biriken tozların, kir kalıntılarının belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Beykoz petek dış temizliği yapan servisimizden bu konuda yardım alabilirsiniz. Peteklerin dışını temizlemek kolay gibi görünse de, aslında profesyonel yöntemlerle yapılmalıdır.Beykoz petek dışı toz temizliği servisi buharlı özel bir cihaz kullanarak peteklerinizi temizlemelidir. Bunun dışındaki kimyasallar ya da diğer ürünler peteklerin tam anlamıyla temizlenmesini sağlamaz. Zaten cihaz olmazsa peteklerin kanallarını temizlemek oldukça zordur.

Buharlı petek temizleme cihazı basınçla verdiği kuru buhar sayesinde peteklerinizin ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. Herhangi bir kimyasal içermediğinden oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Petekleriniz temizlenirken, evinizdeki ortamında temizlenmesini sağlarsınız. Tozların havada uçuşmasına engel olursunuz. Bu alerjik yapısı olan kişiler içinde oldukça sağlıklıdır. Siz ne kadar peteklerin dışını silseniz de, ızgaraların temizliğini yapamazsınız. En fazla tozda buralarda birikir. Aynı zamanda ızgaralarda mite böceklerde yuvalanabilir. Cihazın verdiği kuru buhar tüm bunları kolayca temizler. Beykoz petek dış temizliği servisimiz tüm müşterilerine bu hizmeti vermektedir. Arayın en uygun zamanınızda peteklerinizi kışa hazırlayalım.

Petek dış temizliği ile temiz bir ortam sunuyoruz.

Beykoz petek dışı toz temizliği

Petek dış temizliği firmamız tarafından en uygun koşullarda yapılmaktadır. Hem uygun maliyetle, hem de pratik şekilde petekler temizlenmektedir. Beykoz petek dış temizliği konusunda deneyimli bir firmayız. Ustalarımız petekleri yerlerinden bile sökmeden temizlik işlemini tamamlar. Maddi ve manevi olarak zorlanmadan peteklerinizin bakımını yaptırın. Peteklerinizin içiyle birlikte dış temizliğini de yapalım. Bu sayede kalorifer tesisatınız tam randımanlı olarak sizlere hizmet versin. Beykoz petek dışı toz temizliği ile evinizde hijyenin varlığını hissedin.