Petek Temizliği 1310 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petekler,  kalorifer tesisatında evinizin ısınmasını sağlayan önemli bir parçadır. Beykoz Petek Dışı Toz Temizliği Servisi olarak tavsiyemiz kombiye gösterdiğiniz özeni petekler içinde göstermelisiniz. Her sene peteklerin içi temizletilirken, aynı zamanda peteklerin dışında biriken tozlar da temizletilmelidir. Petek dış temizliği bir anlamda peteklerin nefes almasını sağlar. Kanallarına, ızgaralarına biriken tozların, kir kalıntılarının belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Beykoz petek dış temizliği yapan servisimizden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Beykoz Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin dışını temizlemek kolay gibi görünse de, aslında profesyonel yöntemlerle yapılmalıdır. Beykoz petek dışı toz temizliği servisi buharlı özel bir cihaz kullanarak petekleri temizler. Bunun dışındaki kimyasallar ya da diğer ürünler peteklerin tam anlamıyla temizlenmesini sağlamaz. Zaten cihaz olmazsa peteklerin kanallarını temizlemek oldukça zordur.

 

Buharlı petek temizleme cihazı basınçla verdiği kuru buhar sayesinde peteklerin ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. Herhangi bir kimyasal içermediğinden oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Petekler temizlenirken, evinizdeki ortamında temizlenmesini sağlarsınız. Tozların havada uçuşmasına engel olursunuz. Bu alerjik yapısı olan kişiler içinde oldukça sağlıklıdır.

Siz ne kadar peteklerin dışını silseniz de, ızgaraların temizliğini yapamazsınız. En fazla tozda buralarda birikir. Aynı zamanda ızgaralarda mite böceklerde yuvalanabilir. Cihazın verdiği kuru buhar tüm bunları kolayca temizler. Beykoz petek dış temizliği servisimiz tüm müşterilerine bu hizmeti vermektedir. Arayın en uygun zamanınızda petekleri kışa hazırlayalım.

Petek dış temizliği firmamız tarafından en uygun koşullarda yapılmaktadır. Hem uygun maliyetle, hem de pratik şekilde petekler temizlenmektedir. Beykoz petek dış temizliği servisi konusunda deneyimli elemanlarla çalışmaktadır. Ustalarımız petekleri yerlerinden sökmeden temizlik işlemini tamamlar. Peteklerin içiyle birlikte dış temizliğini de yapalım. Bu sayede kalorifer tesisatınız tam randımanlı olarak sizlere hizmet versin. Beykoz petek dışı toz temizliği servisin yaptığı uygulama  ile evinizde hijyenin varlığını hissedin. Periyodik olarak yaptırılan petek toz temizliği ile evdeki soluduğunuz petek tozları artık olmayacaktır. Sağlıklı ve tasarruflu ısınmak için periyodik petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Gönderiler: