Su Kaçağı 358 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl giderilir – Su tesisatı kaçakları kaçak giderici ilaçla giderilir etraf kırılmaz

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı herkesin başına gelebilecek sorunlar arasındadır. Böyle bir durumda tesisatta sürekli su eksilmesi meydana gelir. Bu hem ısınmanızı etkiler, hem de kalorifer tesisatına sıkça su basmak zorunda kalırsınız. Bu yüzden kalorifer tesisatındaki su kaçakları mutlaka tespit edilerek giderilme yerine ilaçlı uygulama yapılarak kaç adet kaçak varsa tamamı ilaçla kapanır. Bunun için her yerin kırılacağını da düşünmeyin. Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl giderilir diye merak ettiğiniz her şeyi ustalarımıza danışarak öğrenebilirsiniz. Günümüzde özel bir kimyasal sayesinde hem tesisattaki su kaçakları tespit edilir, hem de su kaçağı olan yer kolayca kapatılır. Bu yöntemle herhangi bir yeri kırmadan ustalarımız çalışır.

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl giderilir

Kimyasallı uygulama sırasında kalorifer tesisatına has bir kimyasal kullanılır. Bu kimyasal ilaç sayesinde kalorifer tesisatında kaç adet kaçak var ise tamamı giderilmiş olur. Peki ama nasıl oluyor da kaçaklar kendiliğinden kapanır , merak edilen husus tam da budur. Kullanılan ilaç su kaçağının olduğu  yerlerde kristalleşerek su kaçağının olduğu yerde kapatılmış olur. Uygulama sırasında birden fazla kaçak yeri aynı şekilde kapatılabilir. Bu uygulama son derece güvenlidir. Kimyasalın kapattığı yerlerde yeniden kaçak oluşması için tesisatta kimyasal ilaçlı bir uygulama yapılıyor olması gerekmektedir. Bu nedenle kalorifer tesisatında su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız, hemen servisimizden yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap