Su Kaçağı 1262 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Eminönü Su Kaçağı Servisi su tesisatı kaçakları için profesyonel cihazlarla tespit yapmaktadır. Su tesisatında oluşan su arızaları, su kaçakları istenmeyen rahatsız edici tesisat sorunlarındandır. Su kaçağı arızası  için yıllar önce kırma dökmenin olduğu, tadilat gerektirici unsurların sizi beklediği bir çözüm sunuluyordu. Oysa günümüzde su kaçağı arızasına  tesisatçı çözümlemesi, kırma dökmenin olmadığı elektronik cihazlar ile pratik uygulamaların yapıldığı bir hal almıştır. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve tesisat borusu tamiri ile ödeyeceğiniz ücrette düşük olur.

Su Kaçağının Sebepleri Nelerdir?

Su kaçakları bazen durduk yere çıkarken bazen de tesisata dışarıdan yapılan müdahaleler sonucunda su kaçağı meydan gelir. Su tesisatının ve pis su tesisatının olduğu her yerde su kaçağının olması olası bir durumdur.

  • Tesisat dışarıdan darbe alır ise su kaçağı olur.
  • Tadilat yapılırken boru delinir ise su kaçağı olur.
  • Boru çok eski demir boru ise korozyona dayalı delindiğinden su kaçağı olur.
  • Pimaş borularında kırık, çökme olursa su kaçağı olur.
  • Malzeme hatalı ise su kaçağı olur.
  • Usta montajı yaparken kaynak hatası veya yanlış bir uygulama yapar ise su kaçağı olur.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kırmadan, etrafa herhangi bir zarar vermeden su kaçağı tespitini yapıyoruz. Profesyonel cihazlar sayesinde çok kısa sürede çalışmalarımız tamamlanıyor. Kullandığımız özel cihazlar tesisatta olan su sızıntısını kesin olarak belirleyebiliyor. Suyun sesini cihazla titreşimleri belirleyerek, tesisatın neresinden sızıntı olduğunu tespit ediyoruz.

Su sızıntısı pimaşlarda olduğunda ise pimaş içini kamera ile görüntüleyip arızanın yeri görüntüleniyor. Pimaşlarda çatlak,çökme, kırık var ise görüntülenip zemin üzerinden nereye denk geldiği de dedektörle tespit edilmektedir.

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda, Eminönü’nde tesisatçı aramak için uğraşmayın. Güncel yöntemler, işinde uzman personelimiz, teknolojik cihazlarımızla tesisat sorunlarınızı çağımıza yakışır şekilde çözümlüyoruz. Günümüzde hala eski yöntemleri kullanan tesisat firmaları olduğundan, su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunlarda evinizde kırma işlemleri yapılabilir. Bu yüzden hem tesisat ile uğraşabilir, hem de evinizde tadilat yaptırmak durumunda kalabilirsiniz. Eminönü su kaçağı bulma servisi tesisatta olabilecek her sorununuzda profesyonel cihazlarla sunduğu çözümler bir telefon kadar yakınınızdayız. Makineler ile su kaçağı tespiti servisi en yakın tesisatçı için bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: