petek temizleme 833 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek dışı toz temizliği kimyasal kullanılmadan buharlı petek temizleme cihazı ile yapılan uygulamanın adıdır. Peteklerin dışının temizliğe ihtiyacı olduğunu Başakşehir Petek Dışı Toz Temizliği Servisi olarak en baştan belirtmiş olalım. Bütün bir yıl tozlardan, kirden etkilenen petekleri kendi çabalarınızla temizleyemezsiniz. Peteklerin kanalları, ızgaraları iyice temizlenmelidir. Bildiğinizi üzere buralara ulaşmak cihaz olmadan zordur. Bu açıdan en en doğrusu profesyonel yardım almanızdır. Başakşehir petek dışı toz temizliği servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olur.

Neden Petek Dışı Toz Temizliği Yaptırmalıyım?

Başakşehir petek dışı toz temizliği hizmeti veren servisimiz aynı zamanda peteklerin içinde yerleşen mite böceklerinin de yapılan bu uygulama ile temizlenmesini sağlar. Peteklerin ızgaraları bu ev akarlarının barınması için en uygun ortamlardan biridir. Çünkü petek içleri nemli ve sıcaktır. Bu mite böcekler alerjisi olan kişiler için oldukça olumsuzdur. Bu nedenle petek dış temizliği çok faydalı bir uygulamadır. Hem tozlar, kir kalıntıları, hem de bu tür zararlılardan kurtulmuş olursunuz. Petek dış temizliğinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığı içinde, sağlığınızı riske atacak bir sorun yaşanmaz. Peteklerin dışı tertemiz olur ve sıcaklığı daha hissedilir kılar.

Başakşehir Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Dışı Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Ustalarımız petek dış temizliğini özel buharlı bir cihazla yaparlar. Petekleri yerinden sökmeden temizlerler. Basınçla buharı püskürten cihaz sayesinde peteklerin her yeri kolayca temizlenir. Kanallarda biriken toz kalıntıları, kirler en küçük zerresine kadar temizlenir. Buharlı cihazla temizlik yapılırken petek altlarına bez takılıp tozların etrafa dağılmasının önüne geçilir. Bu sayede tozlar petek altlarına takılan bezde toplanır. Bez tek kullanımlık olup her petek için ayrı bez takılarak hijyene dikkat edilir.

Petek dışı toz temizliği buharlı cihazla yapıldığı takdirde oldukça ekonomik olarak yapılır. Bütçenizi sarsmadan petekler temizlenir. Başakşehir petek dış temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla petekler temizlenecektir.

Başakşehir Petek Dışı Toz Temizliği

Başakşehir Petek Dışı Toz Temizliği

Petek dış temizliği her yıl belirli dönemlerde yapılmalıdır. Kış girmeden nasıl petek iç temizliğini, kombi bakımını yaptırıyorsanız, petek dış temizliği de yapılmalıdır. Ustalarımız tüm bu hizmetleri konforlu bir şekilde cihazlarla verir. Petekler temizlendiğinde evinizin de havası değişecek. Daha rahat nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Temiz, tozsuz bir ortamda sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bu nedenle petek dış temizliğini, Başakşehir petek dışı toz temizliği servisimize yaptırmayı ihmal etmeyin.

İhtiyaç Duyabileceğiniz Benzer Tesisat Hizmetimiz:

Benzer Gönderiler: