petek temizleme 493 kez görüntülendi

Başakşehir petek dışı toz temizliği,

Petek dışı toz temizliği kimyasal kullanılmadan buharlı petek temizleme cihazı ile yapılmaktadır.

Peteklerinizin dışının temizliğe ihtiyacı olduğunu belirtelim. Bütün bir yıl tozlardan, kirden etkilenen petekleri kendi çabalarınızla temizleyemezsiniz. Peteklerin kanalları, ızgaraları iyice temizlenmelidir. Buralara biliyorsunuz elinizle ulaşamazsınız. En doğrusu profesyonel yardım almanızdır. Başakşehir petek dışı toz temizliği servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olur. Ustalarımız petek dış temizliğini özel buharlı bir cihazla yaparlar. Petekleri yerinden sökmeden temizlerler. Basınçla buharı püskürten cihaz sayesinde peteklerin her yeri kolayca temizlenir. Kanallarda biriken toz kalıntıları, kirler en küçük zerresine kadar temizlenir. Petekleriniz ilk takıldığı gibi olur.

Başakşehir petek dışı toz temizliği hizmeti veren servisimiz aynı zamanda peteklerin içinde yerleşen mite böceklerinin de yapılan bu uygulama ile temizlenmesini sağlar. Peteklerin ızgaraları bu ev akarlarının barınması için en uygun ortamlardan biridir. Çünkü petek içleri nemli ve sıcaktır. Bu mite böcekler alerjisi olan kişiler için oldukça olumsuzdur. Bu nedenle petek dış temizliği çok faydalı bir uygulamadır. Hem tozlar, kir kalıntıları, hem de bu tür zararlılardan kurtulmuş olursunuz. Petek dış temizliğinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmağı içinde, sağlığınızı riske atacak bir sorun yaşanmaz. Peteklerin dışı tertemiz olur. Sıcaklığı bile daha kolay evinize yansıtır.

Petek dışı toz temizliği buharlı cihazla yapıldığı takdirde oldukça ekonomik olarak yapılır. Bütçenizi sarsmadan petekleriniz temizlenir. Başakşehir petek dış temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla petekleriniz temizlenecektir.

Petek dış temizliği nasıl yapılır

Petek dış temizliği her yıl belirli dönemlerde yapılmalıdır. Kış girmeden nasıl petek iç temizliğini, kombi bakımını yaptırıyorsanız, petek dış temizliği de yapılmalıdır. Ustalarımız tüm bu hizmetleri konforlu bir şekilde cihazlarla verir. Petekleriniz temizlendiğinde evinizin de havası değişecek. Daha rahat nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Temiz, tozsuz bir ortamda sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bu nedenle petek dış temizliğini,Başakşehir petek dışı toz temizliği servisimize yaptırmayı ihmal etmeyin.

ANA SAYFAYA GERİ DÖN