petek temizleme 105 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar kombi bakımı yapan firmalar ile kış gelmeden kombi kalorifer petek bakımlarını yaptırarak kış ortasında soğukta kalmayın. Kombi bakımı servis işleri Bağcılar kombi servisi ile kombi bakımı ve petek temizliği hizmetini güvenle alın. Kombi teknik servis elemanları ile kombi su doldurma ve petek temizleme hakkında da bilgi alın.

Kalorifer kombi peteği, kombi kazanı yıkama ve temizleme işleriniz için Uzmanlar Tesisat sizlere yeter. Kalorifer petek temizleme cihazı sayesinde kombi bakımı ve temizliği yapılır. Kimyasal ilaçlarla kalorifer petekleri yıkanır ve tıkanıklık durumu ortadan kalkar.

Bağcılar Kombi Bakımı Yapan Firmalar | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Kombi Bakımı Yapan Firmalar | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Kombi Bakımı Yapan Firmalar ile Petek Temizliği

Bağcılar petek temizlik firması ile garantili güvenli petek tesisat temizliği yaptırın kafanız rahat olsun. Kombi bakımı yapan Şirketleri Bağcılar , kalorifer tesisat temizleme, petek yıkama işini cihazlı ilaçlı yapar. Yılda bir defa yapılaması gereken bu uygulamanın uzman tesisatçıdan alınması ısınmanız da etkin olacaktır.

Doğru firmadan petek temizliği hizmeti alamaya karar vermek hizmetin verimli ve doğru olmasında en önemli adımdır. Ucuz fiyat veriyor diye hizmet almadan diğer unsurları atlamayın. Kalorifer kombi temizliği petekleri sökmeden tek noktadan cihaz bağlanarak yapılmaktadır. Alüminyum petek temizliği daha hassas bir uygulama olup ilaç kullanımı orantılı yapılmalıdır. Alüminyum petekler çok hassas olduğu için delinme ve zarar görme riski vardır. Bu risk piyasada bilinen alüminyum petekler için çok hassas bir konu olmasa da malzemesi iyi olmayan petekler için dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Kombi Su Doldurma Nasıl Yapılır?

Bağcılar kombi servisi eve geldiğinde kombi bakımı petek temizliği yaptıktan sonra kalorifer tesisatına su doldururken yanında olun. Uygulamayı bire bir görmeniz sizin tek başınıza su doldurma da çok işinize yarayacaktır. Kombi altında bulunan genelde uzun ince vana mavi ya da siyah olan vanayı sola çevirip suyu doldurmaya başlayın.

Suyu doldurmaya başladığınızda su gelecek ve su dolduğunu sizde göreceksiniz. Kombi su basıncını gösteren bir saat vardır. Burada su seviyesi 1,5-2 bar arasına geldiğinde suyu kapatın. Kombiden su doldurma tamamlanmış olup kalorifer peteklerini açabilirsiniz. Kombi su basma, su doldurma, kalorifer peteklerinde su verme aynı işi ifade eder.

Benzer Gönderiler: