petek temizleme 168 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar kalorifer peteği temizliği fiyatları, kombi petek temizleme servisi ile daha uygun rakamlar olmaktadır. Bağcılar petek temizleme fiyatları uygun olup ilaçlı cihazlı petekler sökülmeden kalorifer tesisat temizliği yapılır. Bağcılar kalorifer bakımı için evde yapılacak şeyler sınırlı olup bu uygulama ile sadece petek sularını değiştirebilirsiniz. Evde petek temizleme denilen şey mevcutta pis suyun boşaltılıp temiz suyun tesisata oldurulmasından başka bir şey değildir.

İstanbul Bağcılar Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları

Bağcılar petek temizliği firması ilaçlı cihazlı yaptığı uygulama ile uygun maliyetli hizmet sunar. Bağcılar Kalorifer Peteği Temizleme fiyatı piyasa fiyatlarına paraleldir. Bağcılar radyatör petek temizliği servisinden hizmet aldığınızda petek temizleme için ne kadar süre ayrıldığını da görmüş olacaksınız. Tecrübeli elemanlar ile uygun fiyatlarla petek temizliği yapıyoruz.

Ortalama  petek bulunan daire için 200 TL den başlayan fiyatlarla kalorifer kombi petek temizliği yapılır. Uygun fiyatlara kalorifer kombi peteği temizliği yaptırma ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz. Kalorifer petekleri alüminyum ise daha sık temizlik ve bakım yaptırmalısınız. Döküm petekler daha uzun ömürlü olup temizliği 2 yılda bir yapılır ise ısınma sorunu da yaşamazsınız.

Petek temizlme ücretleri petek sayısına göre değişkenlik gösterir. Bu açıdan petek temizleme fiyatı alırken kaç petek var ise söyleyip fiyat alın. Sonradan sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan ne ödeyeceğinizi de bilin.

Kalorifer Peteklerine Kombiden Su Basma Nasıl Yapılır?

Kat kalorifer tesisatına nasıl su basılır, bunu nasıl yaparsınız, bu konuda anlamadığınız bir nokta olursa servisimize danışabilirsiniz. Genellikle kombinin alt kısmında bulunan su doldurma musluğu kalorifere su basmanızı sağlar.

Kombi altında bulunan ince uzun vanayı saat yönünün tersine çevirirseniz, kalorifere su basmaya başlarsınız. Eğer su basıncı normal kabul edilen değerlere geldiyse, musluğu çevirerek kapatmanız gerekir. Suyu biraz fazla bastıysanız da telaş yapmayın. Kombi altında bulunan su tahliye hortumundan suyun fazlası otomatik olarak boşaltılır.

Bu arada kat kaloriferinin su basıncını da kontrol edersiniz. Su basıncının 1,5-2 bar arasına gelmesi yeterince su bastığınızı gösterir. Kat kaloriferinin ayarlandığı oranda evinizi ısıtmamaya başlaması, peteklerin yeterince ısınmaması, ılık kalması petek kirliliği ile ilgili bir durumdur.

Benzer Gönderiler: