petek temizleme 254 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar kalorifer peteği temizliği fiyatları, kombi petek temizleme servisimizle daha uygundur. Bağcılar petek temizleme fiyatları uygun olup cihazla petekleri sökmeden kalorifer tesisat temizliğini yapıyoruz. Kalorifer petek bakımı için evde yapılacak şeyler sınırlı olup evde sadece petek sularını değiştirebilirsiniz. Evde petek temizleme denilen şey nedir? Mevcutta pis suyun boşaltılıp temiz suyun tesisata oldurulmasından başka bir şey değildir.

İstanbul Bağcılar Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları

Bağcılar petek temizliği firması cihazla yaptığı uygulamayla uygun maliyetli hizmet sunar. Bağcılar kalorifer peteği temizleme fiyatı piyasa fiyatlarına paraleldir. Bağcılar radyatör petek temizliği servisinden hizmet alın. Böylece petek temizleme için ne kadar süre ayrıldığını da görmüş olursunuz. Tecrübeli elemanlar ile uygun fiyatlarla petek temizliği yapıyoruz.

Ortalama 5  petek bulunan daire için 1.000 TL den başlayan fiyatlarla kalorifer petek temizliğini yapıyoruz. Uygun fiyatlara kalorifer kombi peteği temizliği yaptırma ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz. Kalorifer petekleri alüminyumsa  daha sık temizlik ve bakım yaptırmalısınız. Döküm petekler daha uzun ömürlü olup 2 yılda bir temizlik yaptırırsanız ısınma sorunuda yaşamazsınız.

Petek temizlme ücretleri petek sayısına göre değişkenlik gösterir. Bu açıdan petek temizleme fiyatı alırken kaç petek varsa bunu söyleyip fiyat alın. Sonradan sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan ne ödeyeceğinizide bilin.

Kalorifer Peteklerine Kombiden Su Basma Nasıl Yapılır?

Kat kalorifer tesisatına nasıl su basılır, bunu nasıl yaparsınız? Bu konuda anlamadığınız bir nokta olursa servisimize danışabilirsiniz. Genellikle kombinin alt kısmında bulunan su doldurma musluğu kalorifere su basmanızı sağlar.

Kombi altında bulunan ince uzun vanayı saat yönünün tersine çevirirseniz, kalorifere su basmaya başlarsınız. Eğer su basıncı normal kabul edilen değerlere geldiyse, musluğu çevirerek kapatmanız gerekir. Suyu biraz fazla bastıysanızda telaş yapmayın. Kombi altında bulunan su tahliye hortumundan suyun fazlası otomatik olarak boşalır.

Bu arada kat kaloriferinin su basıncınıda kontrol edersiniz. Su basıncının 1,5-2 bar arasına gelmesi yeterince su bastığınızı gösterir. Kat kaloriferinin ayarlandığı oranda evinizi ısıtmamaya başlaması gerekir. Peteklerin yeterince ısınmaması, ılık kalması petek kirliliğiyle ilgili bir durumdur.

Benzer Gönderiler: