petek temizleme 97 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Kalorifer tesisat temizleme – Petek yıkama ve tesisat temizleme cihazlı ilaçlı garantili temizlik için bizi arayın.

Kış geldiğinde ısınmayan petekler bizi soğukta bırakacağından kalorifer tesisat temizleme uygulamasını yaptırarak bu olumsuz durumun önüne geçebiliriz. İlaçlı cihazlı petekler sökülmeden yapılan bu temizlik ile kışın sıcak ortamlar oluşur. Kalorifer petek temizliği ile ne tür kazanımlarımız olur ?

  • Kombi daha uzun ömürlü çalışır.
  • Tasarruflu ısınma şansı ortaya çıkar.
  • Kış ortasında ısınma sorunu oluşmaz.
  • Daha iyi ısınır daha az ödersiniz.
  • Evde sıcak bir ortam olur.
  • Bakımı yaptırılan tesisatta arıza çıkma olasılığı düşmüş olur.
  • Kombi düşük ayarda bile beklemediğiniz düzeyde evi ısıtır.

Kalorifer tesisat temizleme

Yılda bir defa yapılacak periyodik temizlik ve bakım ile sorunsuz kış geçirip sürpriz arızalar ile karşılaşmazsınız. Kalorifer tesisat temizleme uygulaması da çok pratik olup evde her hangi bir hazırlığa gerek duyulmaz. Petekler sökülmez, etraf kirlenmez tek noktadan bütün kalorifer hattı temizlenir. Petek kanallarının temizliği de bu uygulama ile tam olarak yapılır. Uzun zaman kullanım gerçekleştiği zaman tesisata da bakım yapılmaz ise hem tesisatta tıkanma olur hemde petek kanallarında tıkanma olur.

Bu durumda anlayamadığınız ısınma sorunları ortaya çıkmaya başlar. Kombinin derecesini yükseltirsiniz anacak sonuç değişmez. Ev ısınmadığı halde fatura yüksek gelecektir. Peteklere el vurduğunuzda peteklerin altları soğu üst kısımları da ılık olacaktır. Tıkanan petek kanallarında sıcak su dolaşım sağlayamamakta olup peteğin alt kısımları soğuk kalmaktadır.

Yorum Yap