petek temizleme 170 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kombi petek temizleme servisi kombi bakımı petek temizliği ve kombi petek tesisat kalorifer temizliği işini ilaçlı cihazlı yapmaktadır. Doğalgaz petek temizliği, kombi petek temizliği kimyasalı ile yapıldığında kullanılan ilaç markası da önemlidir. Evde petek temizleme nasıl yapılır sorusunu soran çok olduğu için aklıma h-gelmişken yazmak istedim.  Evde petek temizleme değil de kirli petek suyunun boşaltılıp temiz su doldurulması yapılır. Çünkü evde bu işi yaparken ne ilaç m de cihaz kullanılır.

Kombi petek temizliği için profesyonel destek alınmalıdır. Kombi bakımı yaptırdığınız gibi petekleri de düzenli olarak temizletmelisiniz. Kombi petek temizliği sırasında makinalı ilaçlı yöntem kullanıldığından, peteklerde ve tesisat içinde herhangi bir tortu kalmaz. Kireç ve pas tabakası da ilaçla temizlenir. Kombi petek temizliği sonrasında beklediğiniz ısınma kalitesini elde eder, kışı sıcak bir ortamda geçirebilirsiniz.

Kombi petek temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kombi petek temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kombi Petek Temizleme Doğalgaz Petek Temizliği

Kombi petek temizliği servisi ile kış ortasında ısınma sorunu yaşamadan kışı geçirebilirsiniz. Alanında uzman, işinin ehli, deneyimli bir kombi petek temizleme servisi ihtiyacınız varsa firmamızdan destek alabilirsiniz. Peteklerinizde biriken, ısınmanıza engel olan pas ve kireç tabakası ile diğer kalıntılar ekiplerimiz tarafından temizlenecektir. Petekleriniz tek noktadan temizlenerek, petekler sökülmez. Evinizdeki her petek  ilaçlı cihazlı tek tek,  sökülmeden yerinde pratik uygulamalar ile temizlenir. Kombi petek temizleme servisi İstanbul ekipleri bu iş için gereken süreyi de ayırır.

Kış gelmeden kalorifer tesisatınızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bu alanda kombi petek temizliği servisi İstanbul firması olarak hizmet vermekteyiz. Peteklerinizin iç ve dış temizliği güncel yöntemlerle yapılmaktadır. Soğuk günlerde mağdur olmamanız ve evinizdeki sıcak ortamın kesintiye uğramaması için peteklerinizi zamanında temizletmelisiniz. Servisimizde randevunuzu alarak peteklerinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Kalorifer Peteği Tozu Temizleme Petek Araları Toz Temizliği

Petek tesisat temizliği kış gelmeden yaptırılmakta oysa petek aralarının toz temizliği hizmeti bilinmediği için atlanmaktadır. Petek ızgara aralarına eğilip bakan kaç kişidir bence azdır. Bu açıdan evde petekleriniz açıkta olan yüzeyi bez ile silinir. Ancak asıl mite böceklerinin yuvası toz yumakları ve bakteri yuvası haline gelen petek içleri temizlenmez. Çoğumuz petek içlerinde bu kara kirliliğin olabileceğini de bilmeyiz.  İnce bir ayrıntıyı da paylaşalım. Petek tesisat temizliği ısınma performansını artırmak için yapılır petek toz temizliği ise sağlığımız için yapılır.

Benzer Gönderiler: