tıkanıklık servisi 857 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açıcı hizmeti, tıkanan atık su gider pimaş borularının robotla kırmadan tıkanıklığın açılmasını ifade eder. Lavabo tıkanıklığını açan güçlü açıcı ya da  gider tıkanıklığı açıcı en etkili tıkanıklık açıcı, robotla tıkalı gider açma yöntemi kadar etkili olmaz. En etkili gider açıcı, banyo gider sıvı açıcılar evde basit tıkanıklıkların açılmasında ya da tıkanıklık olmaması için bakım amaçlı kullanılır.

Tıkalı klozet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı küvet açma gibi işlemlerin tıkanıklık açıcı yerine  cihazla yapılması halinde evinizdeki fayanslar kırılmaz. Giderler banyo, tuvalet, mutfak gibi alanlarda kullanıldığından, pimaş borular fayansların zeminin altında olur. Tıkanıklık açma işleminde tıkanıklık açıcı geçici çözüm olup, fayansların kırılmaması için tesisatçı kameralı cihazla giderlerin içini görüntülemeli ve neresinin tıkalı olduğu tespit edilmelidir.

Tıkanıklık açıcı kimyasal sıvı

Tıkalı pimaş borunun açılması için ustalar tıkanıklık açma cihazını yani robotu kullanırlar. Bu şekilde tıkanıklık açma hizmeti alırsanız, ustalar işini bitirdikten sonra evinizde inşaat çalışmaları yapmak zorunda kalmazsınız. Bu yüzden tıkanıklık açıcıyı nalburdan alıp tıkanıklığın anlık açılması, geçici çözüm yerine kırmadan cihazla tıkanıklık açan tesisatçılarla çalışmalısınız. Tıkalı giderlerin açılması sırasında evinizin zarar görmemesini sağlamalısınız. Tesisatçı fayansları kırmamalı, sadece tıkalı pimaş boruyu açmalıdır.

Tıkanıklık Aç | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Aç | Uzmanlar Tesisat

Sizde tesisatta tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, hiç beklemeden tesisatçı ile iletişime geçerek tıkanıklık açıcı robotla tıkanıklığın açılmasını sağlamanızı tavsiye ediyoruz. Günümüzde tıkanıklık açma hizmeti son derece modern koşullar altında verildiğinden, beklediğiniz takdirde daha fazla zarar görebilirsiniz. Temizliğin ve hijyenin en önemli unsuru olan tesisatlar, sağlığımızın korunmasında en büyük yardımcımızdır. Tıkanıklığın devam etmesi durumunda, su sızıntıları artacak, rutubet ve nem sorunu yaşayacaksınız.

Tesisatınızı gerektiği gibi kullanamadığınız için, temizliğin sağlanmasında sorunlar yaşayacaksınız. Bütün bunları çekmenize gerek yok. Evinize zarar vermeyen yeni uygulamalar sayesinde, tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. Kameralı cihazla görüntülenen borularda tıkanıklık tespiti yapılmakta ve kırmadan sorununuz çözülmektedir.

Pimaş borular atıkların, pis suların sürekli olarak geçtiği tesisatın bir parçasıdır. Bunların kanalizasyona ulaşmasını sağlarlar. Boruların içinde bunların geçişini engelleyecek birikintilerin, yabancı cisimlerin olması halinde, tıkanıklık sorunu yaşanmaya başlar. Bu durumda kanalizasyona ulaşamayan atıklar ve pis sular evinizden çıkmaya başlar. Bu son derece can sıkıcı bir durumdur. Ancak buna hemen müdahale ederseniz, pimaş tıkanıklığı açma son derece konforlu şekilde yapılacaktır. Evinizde herhangi bir tadilata gerek kalmadan, kırmadan, dökmeden sadece cihazlardan yararlanılarak sorun çözülecektir.

Bunun için firmamız kameralı görüntüleme sistemlerini kullanmaktadır. Pimaş boruların içini görerek yani tıkanıklık sebebini ve yerini görerek sorununuzu çözmektedir. Mutfak giderlerinde özellikle yaşanan tıkanıklıklar makine ile açıldıktan sonra mutlaka tıkanıklık açıcı kimyasal kullanılmalıdır. Zira tıkanıklık o anlık açılsa da sonradan yumuşak yağ tabakası birleşip tekrar tıkanıklık yaşanmasına neden olacaktır. Tamda bu uygulamada tıkanıklık açıcı ön plana çıkmaktadır.

Tıkanıklık Açma Kimyasalı Kesin Çözüm müdür?

Tıkanıklık yaşandığında ilk akla gelen çözüm tıkanıklık açıcı kimyasal içerikli ürünlerdir. Tıkanıklık açıcı bu ürünlerin kullanılmasındaki amaç tıkanıklığın kırma dökme olmadan pratik çözümleme isteği arzusudur. Bu istek bireylerin bilinçsizce kimyasal açıcılar kullanmasıyla yeni sorunların ortay çıkmasına neden olmaktadır

Örneklemek gerekirse tıkanıklık olması durumunda kimyasal kullanıldığından pim aş ek noktalarında tahribat oluşması paralelinde su kaçağı sorunu ortaya çıkacak olup sorun birken yanlış kimyasal kullandığınızda sorun iki olmaktadır. Bu durumda sizin kafanızda karışacak tıkanıklık açıcıya vermiş olduğunuz para boşa gidecek bunun yanında su kaçağı sorunu ile de karşı karşıya kalacaksınız.

Maliyet tarafına bakacak olursak ;tıkanıklık yaşadığınızda tıkanıklık açma sevisinden yardım almış olsaydınız tıkanıklık açma servisi sorununuzu kısa südre kalıcı çözüp önceden anlaştığınız ücreti alıp adresten ayrılacaktı. Şu an ise kaybınız kimyasal ödemiş olduğunuz para, boşa giden zaman, çözümlenmeyen hatta bir sorun çıkması sebebiyle sorun birken iki olan sorunlar, yani yine başa dönüp servis çağıracaksınız.

Tek fark sorun tıkanıklık değil sadece bir de su kaçağı var. Tıkanıklık ücreti ödeyeceksiniz birde su kaçak tespit ve tamir ücreti. Tablo ilk bakışta belki net görülememekte olabilir. Biz bu tıkanıklık açma yazımızda bir çözüm haritası oluşturup sizi olası ,ön görmediğiniz sorunlardan kurtarıp en pratik çözümü anlatmak istedik. Tıkanıklığı açmak için kullandığınız bilinmeyen tıkanıklık açıcı tıkanıklığı açmayacağı gibi su kaçağı sorununa da yol açacaktır.

Tıkanıklık açıcı servis hizmetlerinden tesisatta tıkanıklık sorunu yaşayan herkes faydalanabilir. Tıkanıklık açma yeni yöntemlerle deneyimli ustalarımız tarafından yapılır. Tesisatta pimaş tıkanıklığı ortaya çıktığında evinizdeki etkilerini sizin kadar iyi biliriz. Tıkanıklığın acilen açılması için, tıkanıklık açıcı servis hizmetlerimizden faydalanmalı, bu sorundan kurtulmalısınız. Hizmetlerimizde cihazla tıkanıklık açma, kameralı tıkanıklık açma, kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapılır.

Bu yöntemler sayesinde banyo, mutfak, tuvalet gibi yerlerdeki fayanslarınızın kırılmasına gerek kalmaz, evinizde istemediğiniz hasarlar oluşmaz. Evde tadilat yapmam gerekir diye düşünmezsiniz. Gider tıkanıklığı eskiden olduğu gibi sorun haline gelmesin. Güncel yöntemler kullanıldığı sürece tıkanıklık kolay açılır. Deneyimli ustalarımızla tıkanıklık açıcı servis, tesisatınızı tıkanıklıktan en konforlu şekilde kurtarsın, evde ek tadilat yapmayın.

Benzer Gönderiler: