tıkanıklık servisi 850 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Süzgeçten su geri geliyor, banyo su giderinden su gitmiyor ve banyo giderinden su geri geliyor ise süzgeç tıkanmıştır. Süzgeçten suyun geri geliyor olması bizleri bir şeyler yapmaya itmektedir. Oysa birey olarak bu durumun nedenini anlamak veya çözümünü üretmek adına yetersiz kalabiliriz. Bunun yanında birde yeni sorunların oluşmasını tetikleyici unsurlar ortaya çıkmasına neden olabiliriz. Bu durumda tıkanıklık olduğu muhtemel olup, gider tıkanıklığının açılması için bir tesisatçıdan destek almanız gerekir, çünkü pimaş boru tıkanıklığını, süzgeç tıkanıklığını kendiniz açamazsınız. Sizin yapacağınız işlemler sadece tıkanıklığın artmasına neden olur. Gider tıkanıklığının açılmasını geciktirmeyin, zira bu durumda süzgeçten su geri gelir, koku oluşur.

Süzgeçten su geri gelmesi, gider pimaş borularında tıkanıklık olduğunun göstergesidir. Artık cihazla tıkanıklık açma işlemi yapılmaktadır. Böylece evinizdeki fayanslar kırılmadan, herhangi bir zarar oluşmadan hizmet almış olursunuz. Süzgeçten su geliyor, balkon süzgeci suyu çekmiyor ise yine gider borusu tıkandığı için robotla süzgeç tıkanıklığı açma yapılmalıdır. Gider borusu suyu geri veriyor, banyo gideri taşıyor durumunda kırma dökme yapılmadan tıkalı borunun açılabileceğini bilmelisiniz.

Süzgeçten Su Geri Geliyor | Uzmanlar Tesisat

Süzgeçten Su Geri Geliyor | Uzmanlar Tesisat

Süzgeçten su geri geliyor

Tıkanıklık eğer tuvalette ise sakın kendi bireysel çabalarınız ile açmaya çalışmayın, bu sorununun çözümü değil yeni sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sert cisimle müdahale sonucu pimaşta kırık oluşabilir bu da su kaçağının oluşmasına neden olabilir. Maliyet oluşmasın, cebimizden para çıkmasın çabası cebinizden daha çok para çıkmasına ve meşakkatli bir sürecin oluşmasına neden olur. Tıkanıklığı kırmadan açabilen servisler ile irtibata geçin rahat edin. Süzgeçten su geri geliyor ise burada da benzer hizmeti almak en pratik ve kalıcı çözüm olacaktır.

Cihazla gider tıkanıklığını açan bir tesisatçı kameralı cihaz ve robot denilen kanal açma makinesi kullanır. Tıkalı pimaş borunun içi görüntülenir, süzgeçten su geri gelmesine neden tıkanıklığın yeri  tam olarak belirlenip robotla açılır. Pimaş boru tıkanıklığının en kısa sürede açılmasını sağlayın. Tıkanıklığın evinize zarar vermesine izin vermeden, siz tesisatçı çağırın. Evinizde kırma dökme yapılmadan sadece tıkanıklığı açmak için çalışmalar yapılsın.

Yaşadığımız yada zaman geçirdiğimiz mekanlarda ki hijyen ve temizlik hepimiz için önemlidir. Fakat bazen bizim dışımızda gelişen yada sebebini bilmediğimiz için engel olamadığımız hijyenik olmayan rahatsız edici koşullar meydana gelebilir. Buna en iyi örnek tuvaletlerde oluşan gider kokularıdır. Ne yaparsak yapalım bir türlü buna engel olamayız ve bir çok kişi bunun hatalı tesisattan kaynaklandığını da bilmez. Birde tuvaletin suyu çekmediği durumlar vardır ki bu hiç kimsenin başına gelmesini istemediği bir durumdur. Tuvaletten su geri geliyor ,süzgeçten su geliyor şikayet yada problemini bir çok kez duymuşsunuzdur.

Bu aslında tuvaletin tıkandığı anlamına gelir. Yani tuvalet giderinde bir tıkanıklık oluşmuş ve artık gideriniz suyu çekmemektedir. Bazen bu durum daha kötü manzaralar ile sonuçlanabilir ve taşmalar meydana gelebilir. Süzgeçten su geri geliyor ise bilin ki gider hattında bulunan pimaşlarda tıkanıklık vardır. Sizde süzgeç tıkanıklığını basite alıp sert cisimler ile müdahale etmeyin. Süzgeçten su geri gelmesi demek tıkanıklık var demektir. Bu durumda da bireysel çabalar ile süzgeç tıkanıklığını açmaya çalışmak yeni sorunlar ortaya çıkarabilir.

Pimaş Gider Boruları Neden Tıkanır?

Pimaş borularda tıkanıklığa neden olan atıklar rögara erişemediğinde büyük sorun haline gelirler. Bunlar borularda suyun gitmesine engel olup, tıkanıklık sorunu yaşanmasına sebep olurlar. Bu tıkanıklık Süzgeç Tıkanıklığı olabilir, diğer tıkanıklıklar olabilir. Tıkanıklık ilerledikçe evinizde kötü kokular oluşmaya başlar. Bunların zaman geçmeden giderilmesi gerekir. Pimaş tıkanıklığı açma özel cihazların kullanılmasıyla son derece kolay bir şekilde yapılır. Kameralı cihazlarla tespit edilen tıkanıklık, kırmadan ve tadilata gerek kalmadan belirlenmektedir. Bu yöntem kullanılmadığında, eviniz zarar görecektir. Tıkanıklığın giderilmesi için bu kadar zahmete girmenize gerek yok. Tesisatçınızın önerilerine uymanız ve pimaş borulardaki tıkanıklıkları modern yöntemlerle gidermeniz gerekir.

Tıkanıklık bu kadar ciddi hale gelmeden bir problem olduğunu hissettiğinizde muhakkak durumu kontrol altına alabilmek için bir uzman yardımı almalısınız. Çünkü süzgeçten su suyun geri gelmesi yada tuvaletin suyu çekmemesi adeta tesisatınız için alarm demektir. Çok daha külfetli çözümlerin ve gereksiz ekstra masrafların ortaya çıkmasını istemiyorsanız muhakkak zaman varken önlem alın ve en önemlisi bu sorunu ciddiye alın.

Benzer Gönderiler: