tıkanıklık servisi 9184 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfaktan su geri geliyor ise lavabodan su geri tepiyor ve mutfak gider borusundan su taşıyor ise gider suyu geri veriyor ise tıkanıklık vardır. Mutfak giderinden su gelmesi, lavabo giderinden su gelmesi durumu mutfakta bulaşık makine giderinden su geri tepiyor olması acil çözümü gerektirir.

Mutfak çokça vakit geçirilen evde en önemli olan ve hijyenin en üst sıralarda olması gereken yerdir mutfak. Mutfakta bir tıkanıklık olması demek hayatın durması demektir. Mutfak giderinden su geri geliyorsa bu pis su olduğu için sağlığımızı tehdit eden durumla karşı karşıyayız anlamına gelmektedir. Mutfaktan su geri geliyor ise acil tıkanıklık açma cihazı ile tıkanıklığın açılıp bu sorununun ortadan kaldırılması elzemdir.

Zira mutfak hijyenin en önemli kilit noktası olup burada yaşanacak tıkanıklık sağlığımızı direkt olarak tehdit eder hale gelecektir. Mutfaktan su geri geliyor ise zaten bu pis su olup koku yapacak etrafa mikrop saçacaktır. Birde bu durum devam ederse işin vehametini düşünün, taşan pis su ve etrafa yaydığı koku kabul edilebilir değildir.

Mutfaktan Su Geri Geliyor | Uzmanlar Tesisat

Mutfaktan Su Geri Geliyor | Uzmanlar Tesisat

Mutfaktan su geri geliyor mutfaktan su taşıyor

Tavanda sarı lekeler görürseniz, büyük olasılıkla üst kat komşunuzun giderlerinde bu mutfak tıkanıklığı olabilir, lavabo tıkanıklığı olabilir. Bu durumda,  mutlaka ama mutlaka tıkanıklık sorunu yada su kaçağı vardır. Mutfak giderlerde tıkanıklık olduğunda, pis sular dışarıya sızabilir, kötü kokular oluşturabilir. Bu sızıntılar komşularınıza bile zarar verebilir. Bu yüzden hemen komşunuzu ikaz ederek olumsuz durumların önüne geçmiş olursunuz. Tıkanıklık olgusu hiç beklemediğiniz maddi zararlar doğuracağından örnek; mutfaktan su geri geliyor ise bilin ki tıkanıklık bu duruma sebebiyet vermektedir.

Tıkanıklık açma artık modern cihazlarla yapıldığından, kırmadan hizmet verilmektedir. Komşunuz bu konuda biraz tereddüt ediyorsa, evinde herhangi bir zarar olmayacağını sadece tıkanıklığın kolayca açılacağını söyleyebilirsiniz. Kameralı cihazlarla mutfak giderlerin içi kolayca görüntülenebilir. Bu sayede belirlenen tıkanıklık kanal açma makinesiyle kolayca açılabilir.  Hem de kırmadan, konforlu şekilde tesisatınız sağlıklı günlerinde olduğu gibi hizmet vermeye devam eder.

Robotla mutfak tıkanıklık açma işleminin tıkanıklık sorunlarını çözmekte büyük bir kolaylık olduğunu sadece başınıza geldiğinde anlayabilirsiniz. Tesisatta oluşan tıkanıklıklar ne kadar dikkat olsanız da, kaçınamayacağınız bir sorundur. Tesisata herhangi bir şey kaçırmasanız bile, zamanla boruların içindeki kireçlenmeden, yemek artıklarından, yağ birikintilerinden, yapım hatalarından mutfak tıkanıklık sorunu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden teknolojiden faydalanarak, tesisatınızı sağlıklı şekilde kullanmalısınız. Robotla mutfak tıkanıklık açma işleminden önce kamerayla görüntülenen tıkanık alan kırmaya gerek kalmadan sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Bu kalıcı olarak tıkanıklık sorununuzu çözmektedir. Bu yüzden robotla tıkanıklık açan firmalarla çalışmalısınız.

Evde Mutfak tıkanıklık Açma

Ev içerisinde saatlerini geçiren ev hanımları evin hem hanımı hem de amatör ustaları olur çoğu zaman. Evdeki bir çok problem ve arıza için kendilerince pratik çözümler ve yöntemler geliştirirler. Aslında bunların bir çoğu işe yarar ve pratik zekanın ürünü olan çözümlerdir. Özellikle de mutfak lavaboları için yani mutfak lavabolarındaki tıkanıklık yada mutfaktan su geliyor şikayetine akla hayale gelmedik çözüm yöntemleri bulurlar. Tıkanmış bir lavabo söz konusu ise size sayısız çözüm yolu ve öneride bulunabilirler.

Mutfaktan su geliyor diye şikayet ederseniz de size lavabo altındaki gider bağlantısını söküp temizlemeniz gerektiğini hemen söyleyebileceklerdir. Fakat bazen sadece bu işlemleri yapmak yeterli olmaz. Çünkü fayans yada duvarın içindeki tesisat boruları ile ilgili çok etkili bir işlem yapmanız mümkün değildir. Ayrıca kamera ile görüntüleme yapmadan suyun neden geri geldiğini anlamanız da çok zordur. Genelde tıkanıklık ilk akla gelen sebep olsa da olası farklı durumlar olabileceği de akıldan çıkarılmamalıdır.

Ama kameralı tıkanıklık açma ile birlikte sorunun kaynağı nokta atışı ile belirlenmiş olur. Tabi sorun bilinince çözümü de  çok daha kolay ve çabuktur. İşin özeti tıkanıklık çok ilerlememiş ise ev hanımlarının yapacağı müdahale ile tıkanıklık açılabilir.

Eğer tıkanıklık sorunu ilerlemiş ve pimaş içi kamera ile görüntüleme  gereksinimi ortaya çıkmışsa bu durumda tıkanıklık açma servisinden yardım almakta fayda vardır. Bu durumda yardım almak yeni masrafların sorunların ortaya çıkmasına engel olmak anlamında gelmektedir. Mutfaktan su geri geliyor durumu benzer bir tıkanıklık çeşidi olup, tıkanıklık robotla kırma yapmadan açılmalıdır. Tıkanıklık var giderden su geri geliyor ise tıkanıklık açma kamerası ile pimaş içi görüntüleme  yapılıp tıkanıklık açılır.

0Shares

Benzer Gönderiler: