tıkanıklık servisi 1199 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tıkanıklık açma kırmadan cihazla gider açma, tuvalet gider açma ve kameralı tıkanıklık açma hizmetini profesyonel tesisatçılar sunar. Tıkanıklık servisi, robotla tıkanıklığı kırmadan tesisata zarar vermeden açar. Evde, tuvalet tıkanıklığı açma pompası ile  tıkalı pimaş açma kimyasalı ile klozet tıkanıklık açma işlemi elebtte denenebilir.

Siz hala eski yöntemleri kullanan tesisat firmalarıyla mı çalışıyorsunuz.  Kırmadan tıkanıklık açacak firma ile çalışmıyorsanız evinizin tadilatına göz yummanız gerekir. Bu şekilde hem daha fazla para ödeyeceksiniz, hem de evde kırılan dökülen yerlerde tıkanıklığın açılmasından sonra tadilat yapmanız gerecek. Biz size modern yöntemleri kullanan tesisat firmalarıyla işbirliği yapmanızı öneririz. Sadece tesisatınızda yapılan işlemler sayesinde, sanki musluk tamiri yapılıyor gibi sorunsuz bir hizmet alırsınız. Pimaşlarda giderlerde  tıkalı alan,  kameralı cihazla noktasal olarak tespit edilir ve tıkanıklığa neden olan yabancı cisim çıkartılır. Yine modern cihazlarla kırmadan tıkanıklık açılıp kamera ile görüntüleme yapılır. Biz böyle bir hizmeti kaçırmamanızı öneriyoruz.

Kırmadan tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Tıkanıklık açma işlemine öncelikle tesisatta olan borulardaki tıkanıklık sebebinin tespitiyle başlanır. Tıkanıklık açma eskiden fayansların, duvarların arkasında olan tesisatın göz önüne çıkarılması için kırmak gerekirdi. Gelişigüzel tahminlerle kırma işlemi yapılarak tesisatın dışarıya çıkarılmasıyla yapılıyordu. Günümüzde bu işlemleri yapması için geliştirilmiş olan kameralı görüntüleme cihazları, kanal açma makineleri kullanılmaktadır.  Cihazlar sayesinde kırmadan  tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. Kameralı sistemlerle borularda olan tıkanıklıklar belirlenmekte ve yapılan değerlendirme sonucunda uygulama yapılmaktadır.  Kanal açma makinesinin ucuna uygun aparatlar takılarak, tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerden temizlenmektedir.

Tıkanıklığı kırmadan açtığımız için ortaya çıkacak görüntü kirliliği, tadilat gereksinimi, etraflıca tadilat durumu tamamen ortadan kaldırılmış olmaktadır. Bu bağlamda tıkanıklık açma maliyeti de minimize edilmiş olmaktadır. Bu sayede kalıcı olarak sorununuza çare olunmaktadır.

Tesisatçı tıkanıklık açma hizmetine kameralı cihazlar ve kanal açma makinesiyle yapıyorsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü hala tıkanıklığı eski usullerle cihaz olmadan açmaya çalışan  tesisatçılar bulunmaktadır. Bunun sebebi ellerinde cihazların olmaması, bunları kullanacak ustalara sahip olmaması ya da güncel gelişmeleri takip etmemeleridir. Bu nedenle giderlerde tıkanıklık olduğunda hemen tesisat firmanızla iletişime geçebilirsiniz. Tesisatınızı tesisatçınıza emanet edebilirsiniz. Hiç zahmet çekmeden, kırmadan tıkanıklık sorununuz çözülecektir. Eğer yardım alacağınız tesisat firmasını doğru seçerseniz sizde bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bu nedenle tesisat sektöründeki gelişmeleri iyi takip etmelisiniz. Her zaman başınıza gelecek gibi hazırlıklı olmanın yanında tıkanıklık olduğunda ,tıkanıklığı kırmadan açacak firma ile irtibata geçmelisiniz.

Tıkanıklık Olduğunda ne Yapmalıyım?

Bu sorun engel olamayacağınız nedenlerden gelişebilir. Önemli olan tıkanıklık durumunda ne yapacağınızı bilmenizdir. Modern yöntemler kullanıldığında tuvalet tıkanıklığının bu kadar büyük bir sorun olmadığını anlayacaksınız. Giderlerin kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntülenmesi sayesinde öncelikle neresinin tıkandığı ve tıkanıklığa neyin sebep olduğu belirlenir. Bu aşamadan sonra giderlerin içine sokulan robotla tıkanıklığa sebep olan etken tesisat dışına çıkarılarak giderlerin işlevini yapması sağlanır. Bu hizmetleri elinde cihazları bulunan deneyimli ustaları olan müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal tesisat firmalarından alabilirsiniz. Bu yüzden iletişime geçtiğiniz firmadan tıkanıklığı nasıl açacağını, kırmadan tıkanıklık açma yapılıp yapılmadığını mutlaka sormalısınız.

Evlerde, işyerlerinde, yaşam alanlarında kullanılan tuvaletlerde tıkanıklık yaşadığınızda çoğu zaman bir telaş yaparsınız. Evinizin zarar göreceğini, fayansların kırılacağını, tuvaletlerinizin bozulacağını düşünürsünüz. Tuvaletler de yaşanan tıkanıklıklar sıkça başınızı ağrıtabilir. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları bunun en büyük nedenlerinden biridir. Tuvalet giderlerinde biriken kağıtlar suyla birlikte şişerek giderde tıkanmaya sebep olur.

Tuvalet tıkanıklıkları acil olarak çözülmesi gereken bir tesisat arızasıdır. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda hiç telaş etmeden hemen kurumsal bir tesisat firmasından destek almanız tavsiye edilir. Bunu yaptığınız takdirde tuvaletiniz, banyonuz kırılmadan tıkalı tuvalet gideri robotla açılacaktır. Bu firmaların bünyesinde çalışan, bu konuda eğitim almış ustaları ellerindeki modern cihazlarla tuvalet tıkanıklığını kırmadan açacaktır. Tuvalet tıkanıklığında yapılan işlemler öncelikle tıkanıklık sebebini ve tıkalı bölgeyi bulmak olacaktır. Ustalar bunu görüntüleme cihazıyla bilgisayar ortamında kısa sürede ve kolayca yapacaktır.

Tıkanıklık tespit edildikten sonra robot adı verilen kanal açma cihazıyla tıkanıklığa sebep olan yabancı madde giderlerin içinden çok kısa bir sürede çıkarılacaktır. Bu sayede tuvalet tıkanıklığı kalıcı olarak çözümlenecektir. Robot adı verilen cihazın giderlerden sokulan ucu her boyutta pimaş gider borusuna girebilecek aparatlara sahiptir.

Tuvalet tıkanıklığı sorununuz çözüldükten sonra siz bile sorunun bu kadar kısa sürede çözüldüğüne şaşıracaksınız. Kırmadan robotla tıkanıklığı  açılan tuvaleti uzun zaman sorunsuzca kullanabileceksiniz.. Tuvaletlerde, giderlerde yaşanan tıkanıklığı Uzmanlar olarak, kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açmaktayız. Kalıcı ve kesin çözüm için Uzman tesisatla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: