tıkanıklık servisi 1884 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Rögar temiz tıkanıklık var ise tıkanıklığa pimaş giderine atılan yabancı cisimler neden olmuştur. İstanbul Rögar tıkanıklığı işleri, kanal yıkama rögar temizleme, kanal logar temizleme makineleri ile profesyonel yöntemlerle yapılır. Robotla tıkanıklık açma işlemi sonrası kamera ile görüntüleme yapıldıktan sonra rögar temizliği gerekli ise yapılır.

Tesisat her zaman kullanmak zorunda olduğumuz, bizlerin sorunsuz hizmet almak istediği ve sorun olduğunda büyük rahatsızlıklara yol açabilecek bir sistemdir. Ancak bazı nedenler yüzünden rögar tıkanıklığına bağlı can sıkıcı  sorunu yaşanabilir. Bu durumda tesisatı kullanamaz duruma geliriz. Bu hem sağlıksız bir durum, hem de kullanımımıza sekte vuran bir sorundur. Tıkanıklığın olduğu yer, cihazlarla ve kamera ile saptanıp tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açılabilmektedir.

Rögar tıkanıklığı demek gider borularının tıkanması ve pis suyun geri gelmesi anlamına gelmektedir. Hayat akışını büyük oranda tıkayan bu sorunu tıkanıklık açma cihazı ile kırmadan açtırabilirsiniz. Eğer rögar tıkandı ise öncelikli husus rögar tıkanıklığının açılmasıdır. Rögar açıldıktan sonra; Rögar temiz tıkanıklık devem ediyor ise elektronik cihazlarla tıkanıklık açılmalı, kamera ile görüntüleme yapılmalıdır.

Rögar Temiz Tıkanıklık Var | Uzmanlar Tesisat

Rögar Temiz Tıkanıklık Var | Uzmanlar Tesisat

Rögar temiz tıkanıklık var

Elektronik cihazlar ile sunulan tesisat hizmetleri kapsamında tıkanıklık için sunulan hizmette robotla sunulmakta olup, tıkanıklığı kırma yapmadan açılabilmektedir. Tıkanıklık eğer rögar kaynaklı ise vidanjör çağrılarak rögar temizletilmelidir. Rögar temiz tıkanıklık var diyorsanız robotla rögara kadar olan pimaş hattı temizlenir. Böylece tıkanıklıkla ilgili sorun net şekilde ortadan kalkar.

Bu sorunun hemen giderilmesi gerekir. Ancak destek alacağınız tesisat firmasını doğru seçerseniz, kırmadan tıkanıklık açma, rögar tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz. Aksi takdirde evinizde fayansların kırılmasına göz yummanız gerekir. Günümüzde kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklık tespiti yapılmakta, robotla yani kanal açma makinesiyle rögar tıkanıklığı ve diğer tıkanıklık çeşitleri giderilmektedir. Sizlerde bu modern yöntemlerden faydalanmalısınız.

Tesisatta oluşan tıkanıklıklar robotla yani kanal açma makinesiyle kolayca açılmaktadır. Ancak bunun yapılması için önce tıkanıklığın yeri ve tıkanıklık sebebi belirlenmelidir. Bunun yapılması için daha önce kameralı cihazla tespit yapılmalıdır. Bu sayede kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılabilir. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti sizlere tıkanıklığı sorun etmemeyi öğretecektir. Başınıza böyle bir olay geldiğinde, sorunun nasıl kolayca çözümleneceğini bileceksiniz. Bu yöntemleri kullanarak tıkanıklık açma hizmetini her firmadan alamazsınız. Bu nedenle; Rögar temiz tıkanıklık var gibi bir sorun yaşadığınızda, irtibat kurduğunuz tesisat firmasına tıkanıklığı nasıl açacaklarını sormalısınız. Aksi halde evinizdeki fayansların kırılmasına göz yummak zorunda kalabilirsiniz.

Kanalizasyon Rögar Ne İşe Yarar?

Kanalizasyon yada rögarların görevi tesisat sistemlerinde atık suyu taşıyan borulardaki kirliliğin tahliye edilmesini sağlamaktır. Sokaklarda sıkça rastladığımız yol üzerinde ki kapaklarda kanalizasyon yada bu rögarlara açılan kapaklardır. Rogar yada kanalizasyonların en çok tıkandığı yer bağlantı noktalarındaki borulardır. Buradaki boruların çapı kirlilikten zamanla daralır ve artık kanalizasyona ulaşan suyu taşıyamaz hale gelir. Netice olarak ya taşmalar yada tıkanıklıklar meydana gelir.

Tıkanıklığa açmak yada açtırmaya karar vermekte bazen yeterli olmaz. Uzun süre önce yapılmış eski binalarda rögar bağlantısının yeri kaybolabilir. Bu yüzden rögara nasıl ulaşılacağını bilmiyor olabilirsiniz. Rögar temiz tıkanıklık var denildiği andan itibaren hızlı karar vermek çözümü kolaylaştıracaktır. Bu noktada profesyonel ekip ve ekipmanlara cihazlara sahip tıkanıklık açma servislerinden yardım alarak soruna pratik çözümler uygulanmasına start vermiş olursunuz.

Tıkanıklık kırmadan cihazla açılmaktadır.

Biz Uzmanlar Tesisat olarak bu probleminizi de kolayca çözüyoruz yeri bilinmeyen rögar tespitlerini cihazlar ile yapıyoruz. Bu sayede uzun çalışmalara ve vakit kaybetmeye gerek kalmadan hemen tıkanıklık açma işlemine geçmek mümkün olur. Rögar temiz ama tıkanıklık var diyorsanız o zaman farklı durumlar söz konusu olabilir. Sorun ne olursa olsun tespiti mümkündür. Çünkü zaten tıkanıklık açma öncesinde de gerek görüldüğü takdirde kanalizasyonda kameralı görüntüleme yapılarak tarama yapılır.

Tıkanıklık yada başka bir arıza varsa hemen sonuca ulaşılmış olunur. Teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklık sorunları artık daha profesyonel yaklaşımlar ile çok kısa sürede tıkanıklığın nedeni tespit edilip müdahale edilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma cihazı ile tıkanıklık açılabilmektedir. Pimaş içi görüntüleme kamerası ile tıkanıklık nedeni görüntülendikten sonra müdahil olunması gereken noktalara müdahale edilir. Rögar temiz  tıkanıklık var  diyorsanız çözümü, cihazla var olan tıkanıklığı kırmadan açmaktır.

Benzer Gönderiler: