tıkanıklık servisi 911 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklığı kırmadan açma servisi, atık su gider boru pimaşlarında oluşan tıkanıklığı kırmadan açmalıdır. Kırmadan mutfak tıkanıklık açma, klozet tıkanıklık açma ve kırmadan gider açma firması, zemin altında kalan boruları robotla açar. Robotla pimaş açma tıkanıklık açma makinesi ile tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları da daha caziptir.

Yaşam alanlarındaki gider tıkanıklığını kendi başınıza açmaya çalışmayın. Tıkanıklıkta sizin yapacağınız işlemler sorunu daha fazla büyütebilir. Tıkanıklığı kırmadan açabilen uzman tesisatçılar ile çalışın. Pompalama, kimyasal tıkanıklık açıcılar gibi yöntemlerle geçici bir rahatlık elde etseniz bile, bir süre sonra daha büyük bir tıkanıklıkla karşılaşırsınız. Giderlerin içindeki tıkanıklığa neden olan yabancı maddeyi daha derinlere iterek, pimaş boru içindeki tıkanıklığı büyütürsünüz. Tıkanıklığın kırılmadan cihazla açılması tıkanıklık sorununun en akıllı çözümüdür.

Bu yüzden profesyonel destek almalı, kırmadan cihazla tıkanıklığı açma hizmeti veren bir tesisatçı çağırmalısınız. Ustalar evinize gelerek tıkalı giderleri kameralı özel bir cihazla görüntülemeli ve neresinin tıkalı olduğunu belirlemelidir. Tıkalı gideri açmak içinde kanal açma makinesini yani robotu kullanmalıdır. Bu sayede evinizdeki fayanslar kırılmadan, tıkanıklıktan kurtulursunuz.

Tıkanıklığı kırmadan açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklığı kırmadan açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklığı kırmadan açma

Eskiden ustalar evdeki fayansları kırmadan tıkanıklığı cihaz olmadan açamazdı. Cihazla tıkanıklığı kırmadan açma yönteminin kullanılmaya başlamasıyla birlikte, pimaş tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı gibi sorunlardan kolayca kurtuluyorsunuz. Banyo tıkandı, mutfak tıkandı, klozet tıkandı gibi tıkanıklıklarda ustalarımız kırmadan sizlere yardımcı olur. Eğer tıkanıklığı kırmadan açma servisi olan firmamızla iletişime geçerseniz, ekiplerimiz gider tıkanıklığını fayansları kırmadan açar. Bu hizmet sayesinde tıkanıklık kâbus olmaktan çıkar.

Ustalarımız kameralı cihazla gider görüntüleme yaparak, tıkanıklığın yerini hemen tespit eder. Bundan sonra tıkanıklık robotla açılır. Bu işlemler yapılırken duvarları kazmaya, kırıp dökmeye gerek kalmaz. Tıkanıklığı kırmadan açma servisi tıkanıklık sorunu olan herkese yardımcı olur.

Giderlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları, yeni yöntemler sayesinde daha kolay  giderilmektedir. Tıkanıklığı kırmadan açabilmek ,tıkanıklık cihazı kullanarak uzman tesisatçılar profesyonel uygulamalar ile mümkündür. Tıkalı olan borular ,yıpranmış, deforme olmuş borular kameralı görüntüleme cihazı sayesinde, noktasal tespit yapılmaktadır. Bu sayede kırmaya gerek kalmadan sadece tıkanıklığa yönelik çözümler sunulmaktadır. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre yapılması gereken uygulamaya karar verilip çözüm üretilmektedir. Tıkanıklık halinde görüntüleme yapılması aslında ilk aşama olmamalı ,kanal açma cihazı kullanılarak borudaki tıkanıklık açılmalı gerek duyulursa görüntüleme yapılmalıdır.

Tıkanıklık cihazının ucuna tıkanıklık sebebine göre takılan aparatlar, yabancı cismi borudan dışarıya rahatlıkla çıkarılarak tıkanıklığı kırmadan açmak mümkündür. Çıkarılamayan yabancı cisimler cihazla parçalanarak, kanalizasyona gönderilmektedir. Bütün bu işlemler deneyimli ustalar ve cihazlar sayesinde çok kısa sürede tamamlanmaktadır. Üstelik evinizde herhangi zarar meydana gelmeden çalışma yapılır.

Eski Tıkanıklık Açma Yöntemleri ve Günümüz Tıkanıklık Açma Yöntemleri Farkı

Tıkanıklıklar atık su giderleri için her zaman sorun oluşturur. Geçmişte bunların giderilmesi oldukça zordu. Tıkanıklığı bulmak için bile fayanslar kırılıyordu. Günümüzde cihazla yapılan tıkanıklık açma işleminde, kırmadan tıkanıklık açılarak profesyonel hizmet sunulmaktadır. Cihazlar kullanılmadan kırmadan tıkanıklık açma kesinlikle yapılamaz. Tıkanıklığın yerinin belirlenmesi için, özel görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır. Kameranın bir ucu tıkalı olan borudan içeri sokulur ve tıkanıklığa neden olan yabancı cisme kadar ilerletilir. Kameranın diğer tarafından bilgisayar ortamında boruların içi görüntülenerek, tıkalı olan alan tespit edilir. Ucunda özel aparatlar olan, boru çaplarına uyan genişlikteki robotla kırmadan tıkanıklık açma gerçekleştirilir. Evinizin zarar görmesini istemiyorsanız, bu yöntemi tavsiye ederiz.

Tıkanmış bir tuvalet, tıkanmış bir lavabo, tıkanmış mutfak gideri bütün bunlar aslında hayat/yaşam kalitemizi bire bir etkileyen tesisatta yaşanan olumsuzlukların adıdır. Hayatımızda birey olarak hepimiz olumsuz durumlarla karşılaşabiliriz. Karşılaştığımız olumsuz durumların bir çoğunu kendi çabamızla aşmaya çalışır olmadı en yakınımızdan yardım /destek alırız.

Evde Tıkalı Gider Pimaş Açma

Tıkanıklık yaşadığımızda örneğin tuvalet giderinde, pimaşta tıkanıklık olduğunda kendi çabamızla yapacağımız bir tıkanıklık açıcı alıp tıkanıklığın olduğu pimaşa bütün şişeyi boşaltmak ve ardından da  merakla beklemek. Yaptığımız şey aslında bekle gör/dene gör ama ne göreceğimizi tam kestiremeyiz. Acaba bu tıkanıklık açıcıyı döktüm doğru mu yaptım, tıkanıklık açılacak mı gibi kendi iç dünyamızda bir muhasebe yaparız. Tıkanıklığı kırmadan açabilmenin bir şekilde yolunu ararız. Tıkanıklık kırılmadan ,tadilata neden olabilecek olumsuz/yanlış uygulamaların olmadığı akıllı bir yol ararız. Çünkü tıkanıklık açılmaya çalışılırken eğer teknolojik imkanlardan yoksun olarak çalışıyorsak kırmadan tıkanıklığı açmak imkansızdır.

Tıkanıklık açma çabaları tamamen boşa gitmeden kırmadan, teknolojik tıkanıklık açma cihazı ve tıkanıklık görüntüleme kamerası ile bu hizmeti veren firmadan hizmet alın. Tıkanıklığın kırılmadan açılması tamamen cihazlara bağlı demek yanlışta olsa cihazlar olmadan tecrübeli çalışanların çokta yapacağı bir şey yoktur. Kırmadan ek maliyetlere katlanmadan evinizde olsun, işyerinde olsun görüntü kirliliklerinin yaşanmaması için profesyonel hizmeti seçin.

Benzer Gönderiler: