Tesisatçı 599 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği veya Zeytinburnu petek temizliği ve bakımı diye arama yaptığınızda ulaşabileceğiniz bir çok tesisatçı vardır. Zeytinburnu petek tesisat bakımı, alttan ısıtma tesisat temizleme işleri farklı işler olup cihazlarda farklı özelliklerdedir. Yerden ısıtma borusunun temizliği, yüksek basınçla hava ve su ile yapılmalıdır. Yerden ısıtma tesisat borusu tıkanıklığı olduğunda ısınma gerçekleşmez ve sistem sürekli ısıtmaya çalışır yakıt tüketir.

Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği neden yapılır?

  • Yerden ısıtma temizliğini gerekli kılan şey boru uzunluğu çok fazla olduğu için çamurlaşma yoğun olur.
  • Bu sistemde kirlenme hızlı olduğu için yılda 1 defa temizlik yapılmalıdır.
  • Çamurlaşmanın yoğun olduğu bu sitemde sirkülasyon çok yavaşlar ve sıcak su sirkülasyonu durma noktasına gelir.

Çamurlaşmanın yoğun olduğu bu tesisatın temizliği uygun cihazla yapılmalıdır. Isınmak için tercihiniz yerden ısıtma tesisatı ise, her sene tesisat temizliği yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yerden ısıtma tesisatı hem evinizde kullanım alanınızı genişletir, hem de her alanın aynı şekilde ısınmasını, ısının dengeli dağılmasını sağlar. Peteklerin yarattığı görünüm bu sistemde ortadan kalkmaktadır. Elbette bu faydalarından yararlanmanız için, yerden ısıtma tesisatının her yıl çamurdan, tortudan temizlenmesi gerekir. Bunun için Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizleme servisimizi arayın, uygun zamanınıza randevunuzu alın. Ekiplerimiz yerden ısıtma için üretilmiş olan cihazla bu tesisatın temizliğini yaparak maksimum ısınma sağlar.

Alttan ısıtma Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği firmamızın deneyimli ustaları evde zahmete gerek olmadan, cihazla ve kimyasalla temizlik yapar. Cihaz çalışırken tesisata hava basarak sökülmesi zor katmanların temizlenmesinde büyük rol oynar. Sonraki aşamada  çamur katmanlarını basınçlı suyla rahatça temizler. Bu işlemler çokta uzun sürmez. Yerden ısıtma tesisat temizliği bitince sıra tesisata koruyucu kimyasal koymaya gelir. Zeytinburnu yerden ısıtma tesisat temizliği firmamız bunun için ilave ücret talep etmez. Koruyucu kimyasalın tesisata konulması çamurlaşmanın azalması içindir. Bu ısı kalitesini artırır, evinizin her yeri istediğiniz gibi konforlu şekilde ısınır.

Burada vurgulanması gereken nokta bu sistemin temizliğinde kullanılan cihaz bu sisteme özel üretilmiş olmalıdır. Söylemeye çalıştığım şey petek temizlemede kullanılan cihaz bu sistemin temizliğinde kullanılırsa eksik iş yapılmış olur. Bu da verdiğiniz paranın karşılığının alınamaması demektir, boşa giden zaman demektir.

Benzer Gönderiler: