Tesisatçı 450 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği servisi tesisat yıkama boru temizleme işini ilaçlı cihazla yapar. Zekeriyaköy tesisatçı firma, İstanbul yerden ısıtma tesisat temizleme servisi olarak alttan ısıtma tesisat temizliğini yüksek basınçlı cihazlarla yapmaktayız.  Zekeriyaköy petek temizleme ustaları bu işte tecrübe sahibidir.

Yerden ısıtma sisteminde çamurlaşma yoğun olduğundan, yıllık tesisat temizliği yapılmalıdır. Evinde her odada peteklerin olmasını istemeyenlerin, daha kaliteli ısınmak isteyenlerin tercihi yerden ısıtma tesisatıdır. Bu sistemin çok faydası vardır, ancak bunlardan yararlanmanız için her sene temizliğini ihmal etmeden yaptırmanız gerekmektedir.

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Bu sistemin özelliği gereği çok yüksek ısıda çalışmadığından çamurlaşma daha kısa sürede oluşur. Oluşan bu çamurlaşma tesisatta dolaşım halinde olan sıcak suyun sirkülasyonunu önler. Bu da tesisatta tıkalı olan yerlerde ısı kaybına neden olur ve bu yerler soğuk kalır. Bu anlam yerden ısıtma tesisatının temizliği ihmal edilmeden periyodik bakımlar yapılmalıdır.

Yerden ısıtma tesisatı temizliği için firmamızla temasa geçerek, işinin ehli ustalarımızın bu sistemin temizliğini yapmasını isteyebilirsiniz. Bunu yerden ısıtma için özel üretilen cihazla yapan ustalarımız ilaçsız su ve hava yardımıyla tüm tesisatı çamur tabakalarından, kireçten, atıklardan, tortudan temizler.

Zekeriyaköy alttan ısıtma tesisat temizliği yapan firmamızın deneyimli ustaları evinizde tesisat temizliğini tamamlar. Sonrasında temiz suyla test yapıp, herhangi bir tıkanıklığın kalmadığını da test eder. Yerden ısıtma tesisatını tercih ederken yıllık temizlik yaptırmanız gerektiğini de dikkate almalısınız. Bu sayede ısınmak için önünüzdeki engelleri de kaldırmış olursunuz ve yerden ısıtma tesisatını rahatça kullanırsınız.

Yerden ısıtma Tesisat Koruyucu Kimyasal Neden Kullanılır?

Yerden ısıtma temizliği sırasında kullanılan ve tesisat koruyucu olan kimyasalın amacı tesisattaki çamurlaşmayı azaltmak, ısınmanın kalitesini arttırmaktır. Bahse konu sistem koruyucu bu ilaç kullanımı zorunlu olmayıp kullanıldı takdirde faydalı bir ilaçtır. Uzun borulardan oluşan bu sitemin bakımı ve temizliği ön planda olduğu için koruyucu kimyasal önerilebilir.

Yeni bir kışa temiz bir tesisat, sorunsuz bir yerden ısıtma tesisatı ile girebilirsiniz. Tercihinizi yapıp bu kolaylıktan faydalandığınız zaman kış ortasında soğukta kalma riski olmayacaktır.

Benzer Gönderiler: