Tesisatçı 194 kez görüntülendi

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği – Tesisatta çamurlaşma yoğun olduğundan, yıllık tesisat temizliği yapılmalıdır

Evinde her odada peteklerin olmasını istemeyenlerin, daha kaliteli ısınmak isteyenlerin tercihi yerden ısıtma tesisatıdır. Bu sistemin çok faydası vardır, ancak bunlardan yararlanmanız için her sene temizliğini ihmal etmeden yaptırmanız gerekmektedir.

Bu sistemin özelliği gereği çok yüksek ısıda çalışmadığından çamurlaşma daha kısa sürede oluşur. Oluşan bu çamurlaşma tesisatta dolaşım halinde olan sıcak suyun sirkülasyonunu önler. Bu da tesisatta tıkalı olan yerlerde ısı kaybına neden olur ve bu yerler soğuk kalır. Bu anlam yerden ısıtma tesisatının temizliği ihmal edilmeden periyodik bakımlar yapılmalıdır.

Yerden ısıtma tesisatı temizliği için firmamızla temasa geçerek, işinin ehli ustalarımızın bu sistemin temizliğini yapmasını isteyebilirsiniz. Bunu yerden ısıtma için özel üretilen cihazla yapan ustalarımız ilaçsız su ve hava yardımıyla tüm tesisatı çamur tabakalarından, kireçten, atıklardan, tortudan temizler.

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma temizliği sırasında kullanılan ve tesisat koruyucu olan kimyasalın amacı tesisattaki çamurlaşmayı azaltmak, ısınmanın kalitesini arttırmaktır. Yeni bir kışa temiz bir tesisat, sorunsuz bir yerden ısıtma tesisatı ile girebilirsiniz. Tercihinizi yapıp bu kolaylıktan faydalandığınız zaman kış ortasında soğukta kalma riski olmayacaktır.

Zekeriyaköy yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamızın deneyimli ustaları evinizde tesisat temizliğini tamamlayınca temiz suyla test yapıp, herhangi bir tıkanıklığın kalmadığını da test eder. Yerden ısıtma tesisatını tercih ederken temizlik yaptırmanız gerektiğini de dikkate almalısınız. Bu sayede ısınmak için önünüzdeki engelleri de kaldırmış olursunuz. Yerden ısıtma tesisatını rahatça kullanırsınız.