Tesisatçı 362 kez görüntülendi

Zekeriyaköy tesisatçı – Tesisatçı servisi cihazla su tesisatı arızasının yerini bulur ve tamir eder

Zekeriyaköy tesisatçı servisi tesisatın montaj aşamasından başlayan süreçten arızasının giderlmesi sürecine kadar bütün tesisat işlerinde etkindir. Tesisat arızalarının giderilmesi aşamasında pratik çözüm sunan cihazlarla arızayı bulup giderir. Su tesisatında oluşan arızalar çok çeşitli olup bunlardan bazılarını burada ifade edelim. Su tesisatı ve kalorifer tesisatı kaçağı oluşması, pis su gider hattında tıkanıklık oluşması gibi sıkıntılı durumları cihazlarla kısa sürede çözüyoruz. Diğer taraftan her tesisatçının cihaz olamdan yapabileceği hizmetleri de sunuyoruz.

Firmamızdaki ustalarımız su kaçağı, musluk tamiri klozet tamirine kadar her konuda size yardımcı olur. Tesisatınızda arıza varsa, tesisatınızın elden geçmesi gerekiyorsa, bakım yapılması gerekiyorsa, montaj işleri varsa tecrübeli ustalarımız ile bu işleri en iyi şekilde yapmaktayız.

 Zekeriyaköy tesisatçı servisi olarak yeni yöntemleri kullanarak hizmet veriyoruz. Aç kapa musluk tamiri için, her model musluk tamiri için, klozet, rezervuar tamiri için, lavabo tamiri, vana tamiri, boru tamiri gibi tamirat işlerinizde sizlere de yardımcı oluruz. Çalışma saatlerimiz içerisinde tesisatla ilgili  hizmet desteği sağlıyoruz.Tesisat arızalarının ne zaman olacağı belli olmaz. Bir bakarsınız musluk su akıtıyor Zekeriyaköy tesisat tamir ustası hemen yardımınıza gelsin.Banyoda, mutfak ve tuvalette tesisat arızası olursa her işiniz de aksar.

Bu nedenle bir tesisatçınız olmalı, ihtiyacınız olduğu zaman arızaları tamir ettirmelisiniz. Zekeriyaköy su tesisatçısı arayanlar firmamıza ulaşabilir, deneyimli işinin ehli ustalardan profesyonel yardım alabilir. Tamirat işleriyle uğraşmak zorunda kalmayın, evde musluk tamiri yapacak, sifonu tamir edecek, vana tamiri yapacak ustayı çağırın.

 Zekeriyaköy tesisatçı servisi

Zekeriyaköy tesisatçı servisi bilinen tesisat hizmetleri dışında cihazla çözülmesi gereken tesisat işlerinde de uzman tesisatçıları ve profesyonel cihazları ile yanınızdadır. Zemin altında su kaçağı oluştuğunda akustik dinleme cihazı ile su kaçak tespitini yapıp sizi büyük bir dertten kurtarır. Cihaz olmadan zemin altında su sızıntısı tesisatın hangi kısmında olduğu bulunamaz. Su kaçağını bulmak için kırıp dökmek gerek olup, bu da sizin tadilat durumu ile baş başa kalmanız anlamına gelip cebinizden daha fazla para çıkar.

Zekeriyaköy tesisatçı servisi olarak hizmet sunduğumuz diğer tesisat hizmetlerimiz

Yazımızı beğendiyseniz bir yorum yapmanızı rica ediyoruz.