Tesisatçı 731 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilyurt tesisat temizliği petek tesisat iç temizleme servisi ilaçlı cihazlı petekleri temizler ve sağlıklı ısınmanızı sağlar. Yeşilyurt kombi petek temizleme ustaları bu işi profesyonel makineler ile yapar.  su tesisatçısı Yeşilyurt servisi petek tesisat iç temizleme için ayrılması gereken en az 45 dakikalık  süreyi de bu iş için ayırır. Yeşilyurt petek temizleme ile kışa hazırlık yapmak sorunsuz ısınmak anlamına geleceği için bu hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

Yeşilyurt tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt tesisat temizliği 

Yoğun çamurlaşmanın olduğu, yerden ısıtma tesisatı, bu sisteme özel cihazla temizlenmelidir. Yeşilyurt tesisat temizliği servisimiz özel bir cihaz ve  tesisat koruyucu kimyasal kullanarak tesisatınızı kolayca temizler. Yerden ısıtma tesisatı temizliğinde etrafa zarar verilmeden, etraf kirletilmeden çalışılır. Yerden ısıtma tesisatı son yollarda en fazla tercih edilen sistemdir. Bunun nedeni ısınmanın daha kolay olması, her yerin eşit derecede dengeli şekilde ısınmasıdır.

Yeşilyurt kalorifer temizliği yapan firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Ustalarımız cihazla ve kimyasalla yerden ısıtma tesisatınızı temizler. Cihaz yardımıyla hava ve basınçlı su vererek tesisattaki çamur katmanları temizlendikten sonra, ustalar tesisata koruyucu kimyasalı verir. Bunun amacı yerden ısıtma tesisatındaki çamurlaşmanın azaltılmasıdır. Bu sayede kışın ısınma kalitenizde yükselmiş olur.

Yerden ısıtma Sistemi Neden Tercih Edilir?

Görünürde peteklerde olmadığı için evinizdeki görsellik bozulmaz. Yaşam alanınızda yer kazanmanıza da yardımcı olan bir sistemdir. Size düşen ise yerden ısıtma tesisatınızı her yıl temizletmektir. Çünkü bu sistem diğerine göre daha düşük sıcaklıkta çalışarak evinizi ısıtır. Bunun dezavantajı da tesisattaki çamurlaşmanın daha hızlı olmasıdır. Dolayısıyla tesisatın borularındaki tıkanıklıklar daha fazla yaşanır. Bu olumsuz durumun önüne geçmek için periyodik alttan ısıtma sistem temizliğini yaptırmalısınız. Bu sayede kesintisiz ve tasarruflu ısınma şansını yakalarsınız.

Bu sistemin sıcaklığı insan vücut sıcaklığı ile paralellik göstermesi nedeni ile ile aşırı sıcaklık söz konusu değildir. Bu kapsamda bu sistemde çamurlaşma ve bakteri oluşumu çok hızlı olacağından temizliğinin de diğer sistemlere göre daha sık yapılmalıdır. Periyodik bakımları yapılırsa bu sistemden memnun kalacağınız aşikardır. Periyodik bakım aralığı 1 yıl olup, temizliğin uzman tesisat firmasına yaptırılması yararınıza olacaktır.

Benzer Gönderiler: