Tesisatçı 313 kez görüntülendi

Yeşilyurt tesisat temizliği – Yoğun çamurlaşmanın olduğu yerden ısıtma tesisatı bu sisteme özel cihazla temizlenir

Yeşilyurt tesisat temizliği servisimiz özel bir cihaz ve  tesisat koruyucu kimyasal kullanarak tesisatınızı kolayca temizler. Yerden ısıtma tesisatı temizliğinde etrafa zarar verilmeden, etraf kirletilmeden çalışılır. Yerden ısıtma tesisatı son yollarda en fazla tercih edilen sistemdir. Bunun nedeni ısınmanın daha kolay olması, her yerin eşit derecede dengeli şekilde ısınmasıdır. Bunun dışında yaşam alanınızda yer kazanmanıza da yardımcı olan bir sistemdir. Görünürde peteklerde olmadığı için evinizdeki görsellik bozulmaz. Size düşen ise yerden ısıtma tesisatınızı her yıl temizletmektir. Çünkü bu sistem diğerine göre daha düşük sıcaklıkta çalışarak evinizi ısıtır. Bunun dezavantajı da tesisattaki çamurlaşmanın daha hızlı olmasıdır. Dolayısıyla tesisatın borularındaki tıkanıklıklar daha fazla yaşanır.

Yeşilyurt tesisat temizliği

Yeşilyurt tesisat temizliği yapan firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Ustalarımız cihazla ve kimyasalla yerden ısıtma tesisatınızı temizler. Cihaz yardımıyla hava ve basınçlı su vererek tesisattaki çamur katmanları temizlendikten sonra, ustalar tesisata koruyucu kimyasalı verir. Bunun amacı yerden ısıtma tesisatındaki çamurlaşmanın azaltılmasıdır. Bu sayede kışın ısınma kalitenizde yükselmiş olur.

Bu sistemin sıcaklığı insan vücut sıcaklığı ile paralellik göstermesi nedeni ile ile aşırı sıcaklık söz konusu değildir. Bu kapsamda bu sistemde çamurlaşma ve bakteri oluşumu çok hızlı olacağından temizliğinin de diğer sistemlere göre daha sık yapılmalıdır. Periyodik bakımları yapılırsa bu sistemden memnun kalacağınız aşikardır. Periyodik bakım aralığı 1 yıl olup, temizliğin uzman tesisat firmasına yaptırılması yararınıza olacaktır.