Tesisatçı 755 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilyurt petek dışı toz temizliği servisi

Peteklerin zamanla tozlandığını sizlerde görürsünüz. Bunları kendiniz temizlemeye çalışsanız bile sadece gözle görünen yerleri temizleyebilirsiniz. Peteklerin yapısı nedeniyle kanalların, ızgaraların bulunduğu yere erişmeniz mümkün olmaz. Buralardaki tozlar zaman içinde çoğalır. Petekler ısındığı zaman tozların havaya uçuşmasına engel olamazsınız. Nefes aldığınız evinizde bu zararlı tozları solumaya başlarısınız. Yeşilyurt petek dışı toz temizliği hizmeti veren servisimizden her ihtiyacı olan bu hizmeti alabilir. Petek dış temizliğini cihazla yapan ustalarımız, sizlere tertemiz petekler bırakır. Kuru buharla peteklerin temizlememize yardımcı olan bu cihaz, basınçla verdiği buharla peteklerin temizlenmesini sağlar. Böylece peteklerde birikmiş olan tozlardan en kolay şekilde kurtulmuş olursunuz.

Yeşilyurt petek dışı toz temizliği hizmeti almak istediğinizde, telefonla bile ulaşarak randevu alabilirsiniz. Ustalarımız kısa sürede ziyaretinize gelir. Petek dış temizliğini yapacakları cihazı peteklere bağlar. Kuru buharı yüksek basınçla veren cihaz peteklerdeki tozu, kiri çok kolay şekilde temizler. Bu konuda deneyimli olan ustalarımız temizlik işleminin sorun yaşanmadan tamamlanmasını sağlar. Petek dış temizliğinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığından peteklerin, eşyalarınız ve parkelerin de zarar görmez. Peteklerin ızgaralarında biriken tozlar temizlenirken, aynı zamanda ızgaralarda yerleşen mite böceklerinde temizlendiğini söyleyelim. Bu sayede eviniz alerjenlerden korunmuş olur. Yeşilyurt petek dış temizliğini belirli dönemlerde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Temiz bir ortamda, sağlıklı şekilde nefes almanızı sağlayacak bu hizmet sırasında petekleri yerinden sökmeden işlem yapıyoruz.

Petek dış temizliği fiyatları konusunda da sorun yaşamazsınız. Yeşilyurt petek dışı toz temizleme hizmeti veren firmamız en uygun fiyatları sunarak herkesin bu sağlıklı uygulamadan faydalanmasını sağlar. Bu hizmet sayesinde evinizdeki hijyeni korur, sağlıklı şekilde nefes alabilir, peteklerin de ömrünü uzatmış olursunuz. Petek dış temizliği yapılması gereken önemli bir ihtiyaçtır.

Benzer Gönderiler: